Adapazarı – Eryaman Hızlı Tren Saatleri

Adapazarı – Eryaman Hızlı Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Adapazarı Tren Garından Eryaman’a direk tren seferi yoktur. Özellikle Bkz Arifiye – Eryaman Tren seferleri. Bu güzergahtaki trenler Adapazarı’na 10 dk mesafedeki Arifiye tren garından kalkış yapmaktadırlar.

Adapazarı – Eryaman Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Adapazarı Arifiye Tren Garından Eryaman Tren Garına her gün 9 tren seferi yapılır. Gardan sabahleyin ilk tren saat 09:13’de kalkış yapıp, saat 11:46’da Eryaman’a varmaktadır. Sonrasında bu yönde son tren ise akşamleyin saat 21:09’da kalkış yapıp, saat 23:35’de varmaktadır.

Adapazarı – Eryaman trenle kaç saat?

Tren yolu mesafesi 425 Km olup Hızlı tren ile tren yolculuğu bu sebeple 2,5 saat sürmektedir.

Adapazarı – Eryaman Tren fiyatları

Adapazarı Arifiye > Eryaman treninde en uygun tam bilet ücreti 130 ₺’dir. İndirim oranları bu nedenle yolcu türüne göre hesaplanır.

Arifiye > Eryaman Treni Seferleri

Adapazarı Arifiye’den Eryaman’a TCDD’ye ait Hızlı trenler ile her gün seferler yapılmaktadır. Hızlı Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli vagon bulunur.

eryaman tren
Eryaman Tren Güzergahı

Arifiye Hızlı tren garı çalışma saatleri

Şehir Garı 05.30-22.00 saatleri arası çalışmaktadır. Telefon numarası (264) 229 44 23 dır.

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 82 33 nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.