Sakarya – Eskişehir Tren Saatleri

Sakarya- Eskişehir Tren Saatleri ve Ucuz Bilet Sakarya Tren Garından Eskişehir’e direk tren seferi yoktur. Özellikle Bkz Arifiye – Eskişehir Tren seferleri, Bu güzergahtaki trenler Sakarya’ya 10 dk mesafedeki Arifiye tren garından kalkış yapmaktadırlar.

Sakarya – Eskişehir Tren Hareket Saatleri

Sakarya Arifiye Tren Garından Eskişehir Tren Garına her gün 14 tren seferi yapılır. Özellikle Sabahleyin ilk tren saat 00:58’de kalkış yapıp, saat 03:33’de Eskişehir’e varmaktadır. Bu yöndeki son tren ise akşamleyin saat 21:09’da kalkış yapıp ancak saat 22:22’de varmaktadır.

Sakarya – Eskişehir Trenle kaç saat?

Bu güzergahtaki tren yolculuğu 1 saat 15 dakika sürer. İki şehir arası çalışan hızlı trenlerinde pulman vagonlarla rahat, huzurlu ve hızlı yolculuklar yapılır.

Sakarya – Eskişehir Tren Fiyatları

En uygun tam bilet ücreti 79 TL’dir. Anahat Tren Yataklı Vagon ise 493 TL’dir. İndirim oranları bu nedenle yolcu türüne göre hesaplanır.

Sakarya – Eskişehir tren Seferi var mı?

Arifiye Eskişehir güzergahında her gün hızlı tren, ve Anahat tren ile sefer yapılmaktadır. Trenlerde pulman, yemekli ve yataklı vagon seçenekleri vardır. Üstelik Pulman vagonlar 2+1 koltuklardan oluşur. Vagonlarda ayrıca WC, klima ve elektrik prizi vardır.

adapazarı eskişehir tren
Eskişehir tren güzergahı

Sakarya Arifiye Hızlı tren garı çalışma saatleri

Şehir Garı 05.30-22.00 saatleri arası çalışmaktadır. Sonrasında Sakarya Arifiye Hızlı tren istasyonu telefon numarası (264) 229 44 23 dır.

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 82 33 nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.