Sakarya > Konya Tren Saatleri

Sakarya > Konya Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Sakarya Tren Garından Konya’ya direk tren seferi yoktur. Bkz. Arifiye – Konya Hızlı Tren seferleri. Bu güzergahtaki trenler Sakarya’ya 10 dk mesafedeki Arifiye tren garından kalkış yapmaktadırlar.

Sakarya > Konya Tren Hareket Saatleri

Sakarya Arifiye Tren Garından Konya Tren Garına her gün 4 tren seferi yapılır. Sakarya’dan sabahleyin ilk tren 08:44 saatinde kalkış yapıp, saat 11:52’de Konya’ya varmaktadır. Bu yönde son tren ise akşamleyin saat 20:40’da kalkış yapıp, saat 23:50’de varmaktadır.

Sakarya > Konya Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 547 km olup hızlı Trenler ile tren yolculuğu bu yüzden 3 saat 14 dakika sürer.

Sakarya > Konya Tren Bilet Fiyatları

En uygun tam bilet ücreti 174 TL’dir. İndirim oranları bu nedenle yolcu türüne göre hesaplanır.

Sakarya > Konya Treni Seferleri

Sakarya Arifiye’den Konya’e TCDD’ye ait Hızlı trenler ile her gün seferler yapılmaktadır. Üstelik Hızlı Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

konya adapazarı tren
Konya Arifiye Yht güzergahı

Sakarya Arifiye Tren Garı Çalışma Saatleri

Şehir istasyonu 05:00-21:30 saatleri içinde çalışmaktadır. Arifiye tren saatleri ile ilgili daha kapsamlı bilgi için iletişim numarası 02642 294423’dür.

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 82 33 nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.