Sakarya – Polatlı Hızlı Tren Saatleri

Sakarya – Polatlı Hızlı Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Sakarya Tren Garından Polatlı’ya direk tren seferi yoktur. Bkz. Arifiye – Polatlı Hızlı Tren seferleri. Oysa ki bu güzergahtaki trenler Sakarya’ya 10 dk mesafedeki Arifiye tren garından kalkış yapmaktadırlar.

Sakarya – Polatlı Hızlı Treni Saat Kaçta?

Sakarya Arifiye Tren Garından Polatlı Tren Garına her gün 7 tren seferi yapılır. Sakarya’dan sabahleyin ilk tren 09:13 saatinde kalkış yapıp, saat 11:22’de Polatlı’ya varmaktadır. Bu yönde son tren ise akşam saat 00:58’de kalkış yapıp, ancak saat 05:30’da varmaktadır.

Sakarya – Polatlı hızlı trenle kaç saat sürer?

Tren yolu mesafesi 370 Km olup Hızlı tren ile tren yolculuğu bu nedenle 2 saat 20 dakika sürmektedir.

Sakarya Polatlı Tren bilet fiyatları

En uygun tam bilet ücreti 94 TL’dir. İndirim oranları bu nedenle yolcu türüne göre hesaplanır.

  • YHT Tam Bilet 109 TL
  • Ankara Ekspresi Pulman 94 TL
  • Ankara Ekspresi Yataklı 2 Kişilik 508 TL

Sakarya > Polatlı Tren Seferleri

Sakarya Arifiye’den Polatlı’ya TCDD’ye ait Hızlı trenler ve Anahat tren ile her gün seferler yapılmaktadır. Üstelik Hızlı Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ankara Ekspresinde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

adapazarı hızlı tren
Adapazarı hızlı tren

Sakarya Arifiye Tren Garı Çalışma Saatleri

TCDD Adapazarı > Polatlı Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Şehir istasyonu 05:00-21:30 saatleri içinde çalışmaktadır. Arifiye tren saatleri ile ilgili daha kapsamlı bilgi için iletişim numarası 02642 294423’dür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.