Elazığ Ankara Tren Seferleri

Ankara – Elazığ Tren Saatleri

Elazığ – Ankara Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Ankara Elazığ Arası Van gölü ekspresi çalışmaktadır.

Elazığ-Ankara arası Van gölü Ekspresi ile haftanın belirli günlerinde tek sefer yapılır. Ankara’dan Van gölü Ekspresi salı ve pazar günleri 11:20 saatinde hareket etmektedir. Elazığ’dan ise Van gölü Ekspresi salı ve Perşembe günleri 15:47 saatinde hareket etmektedir. Tren bilet fiyatı 41,00 TL yolculuk süresi 18 Saat sürmektedir.

Elazığ treni saat kaçta? Ankara’dan elazığ’a tren seferi var mı? Vangölü Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Elazığ Ankara Elazığ Arası Sadece Van gölü Ekspresi Treni Hergün karşılıklı 1 Sefer Çalışmaktadır. Trenlerde Pulman Kuşetli ve Yataklı vagon bulunmaktadır.

Elazığ-Ankara tren güzergahı

Elazığ Ankara tren yolu güzergahı

Elazığ Ankara Tren fiyatları:

  • Ankara Elazığ Vangölü Trenlerin Fiyatları Pulman Tam 41 TL
  • Ankara Elazığ Treni Örtülü Kuşetli 52 TL
  • Elazığ Ankara Yataklı Treni kişi Çift Kişi 209 TL

ANKARA – ELAZIĞ VAN GÖLÜ EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Ankara Elazığ trenle kaç saat Sürer?

iki şehir Arası Trenle Yaklaşık  18 Saat sürmektedir. Trenle kaç km? İki istasyon Arası Tren mesafesi 973 km

Elazığ – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Elazığ arası Tren yolu mesafesi 973 Km olduğundan Vangölü Ekspresi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 18 saat 10 dakika sürmektedir, Ankara-Elazığ tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Elazığ tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

elazığ tren istasyonu

Ankara Tren istasyonu telefonu? 0 312 309 05 15 dır. Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Elazığ Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 424 212 18 67 dır. Adresi, Elazığ Tren Garı, Aksaray Mahallesi, No:, Çetinkaya Sk. No:1, Elâzığ Merkez/Elazığ

Ankara Elazığ arası diğre Rota: 8 sa. 49 dk. (754 km), kalkış: Ankara Gar varış: Elazığ Tren Garı

Ankara Elazığ arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Elazığ dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi Vangölü ekspresi dir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Elazığ Ankara Vangölü Ekspresi tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Elazığ den Geçen Vangölü ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Elazığ Ankara treninde yemekli vagon bulunur mu?

Ankara Elazığ Tcdd Vangölü ekspresinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Elazığ Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Elazığ tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Vangölü ekspresi trenidir. Ankara veya Elazığ istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Elazığ Tcdd Vangölü ekspresi de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Ankara Elazığ Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Elazığ Vangölü Ekspresi Tren saatleri?

Ankara Elazığ Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Elazığ’dan Kalkan Van gölü Ekspresi saat 14:00 da hareket etmektedir. Ankara gardan hareket eden bu Express saat 10.55 da hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir