Ankara – İzmir Tren Seferleri

Ankara – İzmir Tren Seferleri ve Saatleri, Güzel vatanımızın başkenti memur şehri olan ile ve Doğal güzellikleri kültürü ve limanı olan şehrimiz arasında her gün işlemekte olan Mavi Tren ulaşım aracı olarak konfor ve zaman bakımından özellikle en fazla tercih edilen yöntemdir. Basmane Ankara garı arasında karşılıklı birer kez işleyen İzmir mavi treni pekçok vatandaşa konforlu bir yolculuk sunar.

Ankara İzmir Treni

İzmir mavi treninde yolcuların tercihlerine göre 2 artı 1 pulman vagon yemekli vagon yataklı vagon bulunmaktadır yolcular özgürce diledikleri vagonda seyahat etme özgürlüğüne sahiptirler. Ankara – İzmir Tren Seferleri diğer trenlere göre mavi tren güvenli ekonomik konforlu teknolojik taşıma hizmeti sunmaktadır.

İzmir-ankara tren

Tren Kalkış Saatleri

Ankara kalkış izmir Basmane varışlı trenimiz Ankara’dan ilk tren her sabah 06:00 saatinde Eskişehir aktarmalı YHT ve Ege Ekspresi hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam 21:00 saatinde Mavi Tren kalkış yapıp 10:26’da İzmir’e varır.

Kalkış İstasyonuTren SaatiTren Adı
Ankara Kalkış21:00Mavi Tren
Sincan21:26Mavi Tren
Polatlı22:10Mavi Tren
Eskişehir00:20Mavi Tren
Kütahya01:29Mavi Tren
Tavşanlı02:17Mavi Tren
Balıkesir05:33Mavi Tren
soma06:09Mavi Tren
Akhisar08:02Mavi Tren
Manisa08:54Mavi Tren
Menemen09:41Mavi Tren
Çiğli09:59Mavi Tren
İzmir Varış10:26Mavi Tren
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Güncel 2022

Tren Bilet fiyatları

İki gar arası TCDD’ye ait izmir mavi treni ile 87 TL’ye yolculuk yapabilirsiniz. CD’ye ait internet sitesinden online bilet almak için lütfen tıklayınız

İzmir mavi treni güzergahı

Mavi tren Sırasıyla Ankara Eskişehir Kütahya Manisa nın ardından İzmire ulasan İzmir Mavi Treni, 824 kilometreyi 14,5 saatte alıyor.

Ankara izmir tren yolu güzergahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.