Kategori arşivi: Anahat Tren

Anahat Yolcu Trenleri

Güney Ekspresi Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiMalatya KalkışTren Saati
Ankara11:20Malatya18:57
Kırıkkale13:17Hekimhan20:08
Yerköy15:13Sivas23:05
Şefeatlı15:59Şarkışla01:05
Kayseri18:57Kayseri03:17
Şarkışla20:59Şefaatlı06:09
Sivas22:35Yerköy07:02
Hekimhan01:59Kırıkkale09:01
Malatya Varış03:12Ankara Varış11:11

Güney Ekspresi Tren Saatleri Tren 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Güney Ekspresi Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 (TCDD)  nolu telefonu arayınız.

4 Eylül Mavi Treni

Ankara KalkışTren SaatiMalatya KalkışTren Saati
Ankara18:55Malatya15:20
Kırıkkale20:45Hekimhan16:28
Yerköy22:33Sivas19:10
Şefeatlı23:16Şarkışla20:58
Kayseri02:25Kayseri23:05
Şarkışla04:25Şefaatlı01:37
Sivas05:45Yerköy02:21
Hekimhan08:59Kırıkkale04:08
Malatya Varış10:07Ankara Varış05:57

4 Eylül Mavi Treni Ankara – Malatya arasında her gün işlemekte olup pulman, kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

4 Eylül Mavi Trenlerdeki Kuşetli vagonlarda 10 Kompartıman bulunmakta her kompartımanda 4 kişi yolculuk yapabilmektedir. Çarşaf, pike ve yastık TCDD Taşımacılık AŞ tarafında verilmekte olup, kompartımandaki koltuklar istenildiğinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Malatya tren istasyonu

Yemekli vagon; Trende yer alan yemekli vagonlar ise 4’er kişilik masalardan oluşuyor. Yemekli vagonun içerisinde kahvaltı, çorba, sıcak yiyecekler, soğuk sandviçler ve sıcak/soğuk içecekler yer alıyor. Restoranın belirli bir açılış- kapanış saati bulunmamakta 7/24 yolcuların hizmetine açıktır.

4 Eylül Mavi Treni Malatya Ankara arasındaki seferini yaklaşık 13 saat içerisinde tamamlamaktadır.

Boğaziçi Ekspresi tren saatleri

Boğaziçi Ekspresi Tren Saatleri

Ankara KalkışHareket SaatiArifiye KalkışHareket Saati
Ankara↓08:15Arifiye↓15:30
Sincan08:32Bilecik17:02
Polatlı09:18Bozüyük17:37
Eskişehir11:23Eskişehir18:12
Bozüyük12:07Polatlı20:17
Bilecik12:49Sincan21:18
Arifiye Varış14:27Ankara Varış21:34
Boğaziçi ekspresi Pandemiden dolayı çalışmamaktadır. Tren Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Ankara-Ariye arasında Yüksek Hızlı trenlerin durmadığı birçok noktada duran Boğaziçi Ekspresi gündüz saatlerinde ara duraklardaki yolcuların ulaşım ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Boğaz içi Ekspresi Tren Güzergahı

240 yolcu kapasitesi bulunan Boğaziçi Ekspresi, 4 pulman vagondan oluşuyor Yaklaşık seyahat süresi 6 saat tir.

TCDD Boğaziçi Ekspresi, 1 Haziran 1968 tarihinde İstanbul Haydarpaşa Garı’ndan Ankara Garı’na, yepyeni vagonlarla seferlerine başladı.

Turistik Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:27Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:04
Torbalı00:04Nazilli03:27
Selçuk00:38Aydın04:20
Aydın01:48Selçuk05:28
Nazilli02:37Torbalı06:05
Denizli04:08Menderes Hvx
Burdur07:37Gaziemir06:41
Isparta Varış07:37İzmir Varış06:57
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. 12 Aralık 2021

Basmane’den saat 22:30’da, Isparta’dan 22:00’de hareket edecek trenin ortalama seyahat süresi 8 saat 30 dakika sürüyor.

Turistik Göller Yöresi Ekspresi hangi istasyonlara Çalışır? Bu eksres tren ile İzmir Gaziemir Adnan Menderes Havaalanı Torbalı Selçk Aydın Nazilli Denizli Isparta arasında çalışmaktadır ve otobüs ile de Burdur istasyonuna gitmektedir

Göller Ekspresini kullanacak olan Burdur yolcuları için Gümüş gün durağı ile Burdur arasında otobüslerle aktarma yapılıyor.

Göller Ekspresi Tren Güzergahı

Göller Ekspresi hat güzergahı

Göller Eksresi Tren Bilet Fiyatları

  • Tcdd Basmane İzmir – Isparta Göller Yöresi Ekspresi Tren bilet fiyatı Pulman Tam Bilet 50 Tl
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 25 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 40 TL
  • Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
İzmir KalkışIsparta Kalkış
İzmirBurdur
GaziemirIsparta
A. Menderes HavaalanıGümüşgün
TorbalıKeçiborlu
TepeköyKarakuyu
SelçukDinar
ÇamlıkSütlaç
OrtaklarEvciler
GermencikDazkırı
İncirliovaÇardak
AydınBozkurt
İmamköyDenizli
UmurluGoncalı
KöşkSarayköy
SultanhisarBuharkent
AtçaHorsunlu
NazilliKuyucak
KuyucakNazilli
HorsunluAtça
BuharkentSultanhisar
SarayköyKöşk
GoncalıUmurlu
Denizliİmamköy
BozkurtAydın
Çardakİncirliova
DazkırıGermencik
EvcilerOrtaklar
SütlaçÇamlık
DinarSelçuk
KarakuyuTepeköy
KeçiborluTorbalı
GümüşgünA. Menderes Havaalanı
BurdurGaziemir
Ispartaİzmir

Turistik Doğu Ekspresi

Turistik Doğu Ekspresi

Ankara
Kalkış
Hareket SaatiKars
Kalkış
Hareket Saati
Ankara15:55Kars22:35
Kayseri23:28Erzurum02:19
Sivas04:40Erzincan06:26
Erzincan14:34Divriği12:20
Erzurum21:02Kayseri21:20
Kars Varış00:37Ankara Varış05:15
Turistik Doğu Ekspres Tren Seferleri Pandemiden dolayı ÇALIŞMAMAKTADIR. Sadece Yataklı ve Yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Ekim 2021

Turistik Doğu Ekspresi 6 yataklı ve 1 yemekli vagondan oluşmaktadır. Yataklı vagonda bulunan odalarda 2 kişi seyahat edebilmektedir.

Turistik Doğu Ekspresi Çalışma Günleri: Ankara’dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma Kars ‘tan Çarşamba, Cuma, Pazar günleri hareket etmektedir.

Ankara-Kars-Ankara güzergahında Doğu Ekspresi’ne alternatif olarak konulan ve yapılan seferlerde Turistik Doğu Ekspresi, Erzincan, İliç, Erzurum, Sivas, Divriği ve Bostankaya istasyonlarında uzun süreli durarak yolcularının buralarda gezinti yapmasına imkan sağlıyor.

Ankara-Kars yönünde Erzincan’da 2 saat 50 dakika, İliç’te 3 saat 5 dakika ve Erzurum’da 2 saat 40 dakika duran turistik tren, Kars-Ankara yönünde ise Divriği’de 2 saat 50 dakika ve Bostankaya’da 3 saat 15 dakika mola veriyor.

Turistik Doğu Ekspresi Tren Güzergahı

Ankara’dan saat 16:55 ‘te hareket eden Tren; güzergâh boyunca İliç’te, Erzincan’da, Erzurum’da uzun süreli duruş yaparak bölgenin gezilmesine fırsat sunmaktadır.
Kars’ tan saat 23:55’de hareket eden Turistik Doğu treni, Divriği’de, Sivas turu için Bostankaya ‘da uzun süreli durmaktadır.

Turistik Doğu Ekspresi Diğer Sayfalar

Karesi Ekspresi Tren Saatleri

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Karesi Ekspresi yol güzergahı

Karesi Ekspresi güzergâhi seyahat için bu seferi tercih edecek yolculara en merak edilen konulardan biridir. Balıkesir ve İzmir (Basmane) arasında her gün çalışmakta olan bu trenin güzergâhı Balıkesir soma Akhisar Manisa Basmane’dir . İzmir’den Balikesir’e donüs seferinde ise; Basmane’den Manisa Akhisar Soma Balikesir’e varmaktadir. Tren hatti üzerine 17 istasyon yer almaktadır. Balikesir Tren Gari, Çukurhuseyin, Sogucak, Savastepe, Soma, Kirkagaç, Akhisar, Kapakli, Saruhanli, Manisa Tren Gari, Muradiye, Ayvalik, Emiralem, Menemen, Çigli, Halkapinar, Basmane Tren Gari.

Karesi Ekspresi Tren Güzergahı
Karesi Ekspresi Tren Güzergahı

Balıkesir İzmir tren Fiyatları : Tam; 46 TL, Genç; 13 TL Yaşlı; 8 TL 

Balıkesir Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 4,5 Buçuk Saat sürer

Karesi Ekspresi treni pulman vagonları ile yolcuların hizmetindedir. Pulman vagonları ile TCDD Taşımacılık her türlü ayrıntıyı düşünmüş olup bu nedenle yolcuların güvenligi ve konforu için pek çok hizmeti bu vagonlarda sunmaktadır. Yolcuların konforunun ve güvenliginin düşünüldügü bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş koltuklardır. Koltukların arasında masalar oldugu gibi aynı zamanda koltuk aralarında da katlanabilir masalar yer alıyor. Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını yerleştirebiliyorlar.

Trende yer alan bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi yer almaktadır. Vagonun iki tarafında da tuvalet yer almaktadır. Ayrıca Her gün düzenli olarak yapılan seferler ortalama olarak 4 saati aşkın bir sürede tamamlanmaktadır. Güzergâh üzerinde yer alan tüm istasyonlardan bilet alınabilmektedir.

Her gün karşılıklı sefere çıkan Karesi Ekspresi bir seferini 4 saat 20 dakika içerisinde tamamlamaktadır. Hem ekonomik hem de kısa süreli zaman tasarrufu ile çogu seyahatçi tarafından ilk tercih edilen ulaşım aracı olmuştur.

Balıkesir Kalkışİzmir
Balıkesirİzmir
SoğucakÇiğli
SavaştepeMenemen
SomaEmiralem
KırkağaçMuradiye
AkhisarHorozköy
SaruhanlıManisa
ManisaSaruhanlı
HorozköyAkhisar
MuradiyeKırkağaç
EmiralemSoma
MenemenSavaştepe
ÇiğliSoğucak
İzmirBalıkesir

Pamukkale Ekspresi Tren Saatleri

Denizli KalkışTren SaatiEskişehir KalkışTren Sati
Denizli ↓10:15Eskişehir ↓10:55
Sandıklı13:38Kütahya12:10
Afyon15:04Afyon14:00
Kütahya17:06Sandıklı15:20
Eskişehir Varış18:15Denizli Varış18:48

Pamukkale Ekspresi, Eskişehir Denizli Arasında Kalan Kütahya Afyon istasyonlarından geçen Tcdd’ye ait güzel bir hattır. Vagon Tipi 2+1 Pulman Vagonlardan oluşur. Eskişehir Denizli arası yolculuk 8 saat 24 dk sürmektedir.

Pamukkale Ekspresi Tren Güzergahı

Vagonlar 2+1 bir olup oldukça geniştir. vagonlar 60 kişilik olup başında ve sonunda bay bayan wcler bulunmaktadır. Trende Yataklı ve Yemekli Vagonlar Bulunmamaktadır

Pamukkale Ekspresi Tren Durakları

Denizli Eskişehir Kalkış, Denizli, Sandıklı, Afyon, Kütahya, garlarına uğrayarak seferini tamamlar.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Pamukkale Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 (TCDD)  nolu telefonu arayınız.

Vangölü Ekspresi Tren saatleri

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan08:40
Kırıkkale13:17Muş10:17
Yerköy15:13Genç12:13
Şefaatlı15:59Elazığ15:45
Kayseri18:57Malatya18:57
Şarkışla20:59Hekimhan20:08
Sivas22:35Sivas23:05
Hekimhan01:59Şarkışla01:05
Malatya03:32Kayseri03:17
Elazığ06:34Şefaatlı06:09
Genç09:08Yerköy07:02
Muş11:06Kırıkkale09:01
Tatvan Varış12:37Ankara Varış11:11

Van Gölü Ekspresi Ankara- Tatvan- Ankara arasında haftada 2 gün işleyen ekspres trenlerinidir. Vangölü ekspresi Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Trende pulman vagon, örtülü kuşetli vagon, yataklı vagon ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Vangölü Ekspresi Tren Özellikleri

Yataklı vagonlar içerisine iki adet yatak bulunmaktadır. Üstüste olan vagonda aynı zamanda mini buzdolabı, dolap ve lavaboda yer alır. Yolcuların rahatlığını ve konforunun düşünüldüğü bu vagonlarda elektrikli priz ve temiz nevresim hizmeti vardır.

Yemekli vagonda 4’der kişilik masalar bulunmaktadır. Restoran görünümünde olan bu vagonun menüsünde kahvaltı, çorba, sıcak yemek, soğuk sandviç, sıcak içecekler ve soğuk içecekler yer alır.

Pulman Vagonlar koltuklar 2+1 sisteme sahiptir. Yolcuların konforunun ve güvenliğinin düşünüldüğü bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş oldukça rahat koltuklardır. Bazı koltukların arasında masalar olduğu gibi aynı zamanda koltuk aralarında da katlanabilir masalar yer alır. Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını yerleştirebilirler. Trende yer alan bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi bulunur. Vagonun iki tarafında da tuvaletler pulman koltuk tercih eden yolcular için hizmete açıktır.

Van gölü Ekspresi Tren Güzergahı

Ankaradan Tatvan Yönüne Salı ve Pazar Günleri çalışır  Tatvandan Ankara Yönüne Salı ve Perşembe Günleri Çalışır. Muş Ankara Tren Saatleri

Vangölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasındaki parkurunu 24 saat 16 dakika, Tatvan-Ankara arasını ise 23 saat 27 dakikada katetmektedir. Ankara Malatya Tren Saatleri.

Van Gölü Ekspresinde Pulman Vagon -Yataklı – Vagon Kuşetli vagon bulunmaktadır.

Doğu Ekspresi Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKars KalkışTren Saati
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:42Erzurum12:10
Kayseri01:15Erzincan16:17
Sivas05:00Divriği19:34
Divriği08:31Sivas22:05
Erzincan11:50Kayseri02:39
Erzurum16:06Kırıkkale08:01
Kars Varış20:10Ankara Varış10:08

Doğu Ekspresi Tren Saatleri ve Bilet fiyatı, Ankara – Kars – Ankara arasında her gün işlemekte olup pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Kuşetli vagonlarda 10 Kompartıman bulunmakta her kompartımanda 4 kişi yolculuk yapabilmektedir. Çarşaf, pike ve yastık TCDD Taşımacılık AŞ tarafında verilmekte olup, kompartımandaki koltuklar istenildiğinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Yemekli vagonda Doğu Ekspresi içerisinde yer alan yemekli vagonlar ise 4’er kişilik masalardan oluşuyor. Yemekli vagonun içerisinde kahvaltı, çorba, sıcak yiyecekler, soğuk sandviçler ve sıcak/soğuk içecekler yer alıyor. Restoranın belirli bir açılış- kapanış saati bulunmamakta 7/24 yolcuların hizmetine açıktır. Tren Ankara-Kars arasındaki seferini yaklaşık 24 saat içerisinde tamamlamaktadır.

Doğu Ekspresi Tren Güzergahı

Doğu Ekspresi Kars Ankara Tren Durakları

Ankara Gar Kalkış, Irmak, Kırıkkale, Çerikli, Yerköy, Şefaatli, Sarıkent, Yenifakılı, Beydeğirmeni, Boğazköprü, Kayseri, Sarımsaklı, Yeniçubuk, Şarkışla, Bedirli, Kalın, Sivas, Bostankaya, Yenikangal, Çetinkaya, Avşar, Güneş, Göçentaşı, Cürek, Ankara Kayseri tren saatleri Demirdağ,Divriği, Kemaliye Çaltı, Adatepe (Pingen), Bağıştaş, İliç, Güllübağ, Yahşiler, Eriç, Kemah, Erzincan, Doğu Ekspresi Tanyeri, Demirkapı, Mercan, Çadırkaya, Erbaş, Karasu, Aşkale, Kandilli, Ilıca, Erzurum, Hasankale, Köprüköy, Horasan, Süngütaşı, Karaurgan, Topdağı, Sarıkamış, Kars,

Kars Kalkış, Sarıkamış, Topdağı, Karaurgan, Süngütaşı, Horasan, Köprüköy, Hasankale, Erzurum, Ilıca, Kandilli, Aşkale, Karasu, Erbaş, Çadırkaya, Mercan, Demirkapı, Erzincan, Kemah, Eriç, Yahşiler, Güllübağ, İliç, Bağıştaş, Adatepe (Pingen), Kayseri Ankara tren saatleri Kemaliye Çaltı, Divriği, Demirdağ, Cürek, Göçentaşı, Güneş, Avşar, Çetinkaya, Yenikangal, Bostankaya, Sivas, Kalın,Bedirli, Şarkışla, Topaç, Yeniçubuk, Sarımsaklı, Kayseri, Boğazköprü, Beydeğirmeni, Yenifakılı, Sarıkent, Şefaatli,Yerköy, Çerikli, Kırıkkale, Irmak, Ankara Gar,

Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 (TCDD)  nolu telefonu arayınız.

Konya Mavi Treni Saatleri

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:32Çiğli20:20
Afyon23:06Menemen20:41
Uşak01:41Manisa21:31
Alaşehir04:11Turgutlu22:00
Salihli04:44Salihli22:37
Turgutlu05:22Alaşehir23:16
Manisa05:56Uşak01:48
Menemen06:42Afyon04:32
Çiğli07:00Akşehir05:54
İzmir Varış07:26Konya varış08:28
Mavi Tren Seferleri Trende yataklı, kuşetli, yemekli ve pulman vagonlar bulunmaktadır. Güncel 2022

Konya Mavi Treni Güzergâhı

Konya Mavi Treni her gün Konya İzmir Konya arasinda seyahat etme imkâni sunmaktadir. Böylelikle Seferini Konya, Afyonkarahisar Uşak, Manisa ve İzmir guzergahini takip etmekte, ortalama 12 saatte tamamlamaktadir.

Dönüş yolunda ise Konya ile İzmir (Basmane) arasinda hizmet vermektedir. iki şehir arasinda her gün sefer yapmakta olan trenin yatakli, kusetli ,yemekli ve ayrıca pulman vagonlari bulunmaktadir. Konya Mavi Treni yatakli vagonlarinin her kabininde iki yatak, lavabo, buzdolabi, elektrik prizi ve klimaya sahiptir. Üstelik Yatakli vagonda bir odada iki kisi kalınabilmektedir. Odanin tek kişilik veya çift kişilik olma durumuna göre fiyat artırılması yapılmaktadır.

Trende Pulman vagon ile seyahat etmek isteyen yolcular için ise 60 koltugun yer aldigi 2+1 koltuk düzeninde olan koltuklari tercih edebilirler. Konya’ya gidecek Yolcuların konforunun ve güvenliginin düşünüldüğü bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarimli ve araliklari genis koltuklardir. Böylelikle Koltuklarin arkalarinda katlanabilir masalar yer aliyor. Ayrıca Pulman koltuklarin üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular esyalarini yerlestirebiliyorlar. Konya Mavi Treni nde yer alan bazi koltuklarin yan kisimlarinda elektrik prizi yer almaktadir. Ayrıca Vagonun iki tarafinda da tuvalet bulunmaktadir.

Konya Mavi Tren Güzergahı

Konya Mavi Treni ayni zamanda yemek vagonuna sahip ana hat trenlerinden biridir. Menü içerisinde kahvalti, çorba, bunun yanında sıcak yiyecekler (köfte vb.), soguk sandviçler ve sicak veya soguk içecekler yer almaktadir.