Kategori arşivi: Bölgesel Tren

Bölgesel tren seferleri

Ada Ekspresi Tren Saatleri

GarSaatSaatSaatSaatSaat
Adapazarı Kalkış05:5007:0012:4514:3019:15
Mpaşa05:5507:0512:5114:3519:20
Arifiye06:0307:1312:5914:4319:29
Sapanca06:1107:2113:0714:5119:37
İzmit06:3607:4613:3215:1620:02
Derince06:4207:5213:3815:2220:08
Yarımca06:5008:0013:4615:3020:16
Hereke06:5708:0713:5315:3720:23
Dil iskelesii07:0408:1414:0015:4420:30
Gebze Varış07:1308:2314:0915:5320:39
Gebze Kalkış07:5511:3017:0518:4522:25
Dil iskelesi08:0611:4117:1618:5622:36
Hereke08:1311:4817:2319:0322:43
Yarımca08:2011:5517:3019:1022:50
Derince08:2812:0317:3819:1822:58
İzmit08:3512:1017:4519:2423:05
Sapanca08:5812:3318:0819:4723:28
Arifiye09:0612:4118:1619:5623:36
Mpaşa09:1512:5218:2520:0523:45
Adapazarı Varış09:1912:5618:2920:0923:49
Ada Ekspresi Tren Saatleri Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Ocak 2022

Adapazarı şehir garından kalkan Ada Ekspresi Sırasıyla Mithatpaşa Arifiye > Sapanca İzmit Derince Yarımca Hereke Gebze Tuzla ve Pendik istasyonlarına uğrar.

Adapazarı tren istasyonu

İzmir – Ödemiş Tren Saatleri

İzmir – Ödemiş Tren Saatleri ve Tren Bileti, Basmane’den her gün 7 tren seferi yapılır. Özellikle İzmir’den ilk tren sabah saat 06:30’da kalkış yapıp, saat 08:46’da Ödemiş’e varmaktadır. Son tren ise akşam 22:05’de kalkış yapıp, ancak gece saat 00:04’de varmaktadır.

İzmir – Ödemiş Tren Hareket Saatleri

İzmir KalkışÖdemiş VarışTrenBilet
06:3008:46İzmir Ödemiş₺27,90
09:0010:59İzmir Bölgesel₺28,00
12:0014:09Basmane Ödemiş₺28,00
15:3017:52İzmir Bölgesel₺28,00
17:0019:10İzmir Ödemiş₺28,00
20:4022:49İzmir Ödemiş₺28,00
22:0500:04Basmane Bölgesel₺28,00

İzmir Ödemiş trenle kaç saat Sürer?

Bölgesel Tren ile yolculuk yaklaşık 2 saat 24 dakika sürer.

İzmir – Ödemiş Tren bilet fiyatları

Bu hatta en ucuz tren bilet ücreti ₺27’dir.

Ödemiş İzmir Tren Yolu Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

İzmir Basmane Garı 07:00-23:59 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 4848638‘dir. Ayrıca İzmir Ödemiş tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

İzmir – Denizli Tren Saatleri

İzmir – Denizli Tren Saatleri ve Tren Bileti, Basmane Tren Garından Tcdd’ye bağlı Anahat ve Bölgesel trenler ile her gün 7 tren seferi yapılır. Bu yüzden İzmir’den ilk tren sabah saat 07:10’da kalkış yapıp, saat 11:49’da Denizli’ye varmaktadır. Bu yöndeki Son tren ise akşam 23:05’de kalkış yapıp, ancak gece ancak saat 03:53’de istasyona varmaktadır.

İzmir Basmane – Denizli Tren Hareket Saatleri

İzmir →DenizliTrenFiyat
07:1011:49İzmir Denizli₺57,90
10:4515:29İzmir Bölgesel₺58,00
12:3017:29Basmane Denizli₺58,00
14:3019:13İzmir Denizli₺58,00
16:4521:35Basmane Denizli₺58,00
18:0022:37İzmir Denizli₺58,00
23:0503:53Göller Ekspresi₺58,00

İzmir – Denizli Trenle kaç saat?

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 44 dakika sürmektedir.

İzmir – Denizli Tren Bilet Fiyatları

En ucuz tren bileti ₺57’dir.

İzmir Denizli Tren Yolu Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

İzmir Basmane Garı 07:00-23:59 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 4848638‘dir. Ayrıca İzmir Denizli tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

İzmir – Uşak Tren Saatleri

İzmir KalkışUşak VarışTrenBilet Fiyatı
07:4013:26İzmir Uşak₺51,10
15:0520:43Bölgesel₺51,00
19:5501:40Mavi Tren₺49,90

İzmir – Uşak Tren Hareket Saatleri

İzmir Tren Garından Uşak Tren Garına her gün 3 tren seferi yapılır. İzmir’den ilk tren sabah saat 07:40’da kalkış yapıp, saat 13:26’da Uşak’a varmaktadır. Son tren ise akşam 19:55’de kalkış yapıp, saat 01:40’de varmaktadır.

İzmir – Uşak trenle kaç saat Sürer?

Mavi Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 45 dakika sürmektedir.

İzmir – Uşak Tren Bileti fiyatları

Bu hatta en ucuz tren bilet ücreti ₺49’dir. Yataklı Vagon fiyatı ise 335 TL’dir.

Uşak İzmir Tren Yolu Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

İzmir Basmane Garı 07:00-23:59 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 4848638‘dir. Ayrıca İzmir Uşak tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

İzmir Basmane – Tire Tren Saatleri

İzmir Basmane – Tire Tren Saatleri ve Tren Bileti, iki gar arası bölgesel trenler ile her gün 4 tren seferi yapılır. İzmir’den ilk tren sabah saat 10:00’da kalkış yapıp, saat 11:52’de Tire’ye varmaktadır. Son tren ise akşam 19:00’da kalkış yapıp, ancak saat 20:50’de varmaktadır.

İzmir KalkışTire VarışTrenBilet Fiyatı
10:0011:52İzmir Bölgesel₺22,90
14:1516:04Bölgesel Tren₺23,10
15:2017:06Tire Bölgesel₺23,20
19:0020:50Bölgesel₺23,30

Basmane – Tire trenle kaç saat Sürer?

Bölgesel Trenler ile yolculuk yaklaşık 1 saat 56 dakika sürmektedir.

İzmir – Tire Tren Bilet fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti ₺22’dir. Tren biletinizi Fiyat ve orana göre hesaplayarak satın alababilirsiniz.

Tire İzmir Tren Yolu Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

İzmir Basmane Garı 07:00-23:59 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 4848638‘dir. Ayrıca İzmir Tire tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

İzmir – Söke Tren Saatleri

Bu güzergahtaki tren hattı çalışmamaktadır. İzmir Tren Saatleri

İzmir Söke Tren Saatleri

İzmir KalkışSaati
izmir↓x
Gaziemir↓x
Havaalanı↓x
Torbalı↓x
Selçuk↓x
Söke Varışx
İzmir Söke Treni Geçici Süreliğine Durdurulmuştur. 2022

İzmir Söke İzmir Arası Basmane Söke Treni Hergün karşılıklı 1 Sefer Çalışmaktadır

Söke İzmir arası TCDD ye ait Basmane Söke Bölgesel tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 110 km olup yaklaşık 2 saat 15 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 15,00 TL den başlar.

İzmir – Söke Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Tam bilet 15 ₺

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Söke treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Söke – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Söke İzmir Söke Tren garları arası 110 km olduğundan, trenle yolculuk yaklaşık 3 Saat sürmektedir.

İzmir Söke Tren Güzergahı

Söke İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

İzmir Tren istasyonu telefonu? 0 232 484 86 38 dır

Söke Tren garı çalışma saatleri:05:00- 19:00 saatleri arası Açıktır

Söke Tren istasyonu telefonu? 0 256 518 11 83 dır

İzmir Söke arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İzmir Söke istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Söke tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Söke ve İzmir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İzmir Söke treninde Yiyecek içecek bulunur mu?İzmir Söke Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Söke İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İzmir Söke tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Söke arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin – Islahiye Tren Saatleri

Mersin >IslahiyeTrenBilet
17:3022:03Mersin Islahiye₺56,00

Mersin – Islahiye Tren Kalkış Saatleri

İki gar arası sadece Islahiye bölgesel treni çalışmaktadır. Mersin Gardan İlk tren 17:30 saatinde kalkış yapan tren, gece 22:03’de Islahiye Tren İstasyonuna varmaktadır.

Mersin – Islahiye trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 86 km olup Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu bu sebeple yaklaşık 4 saat 10 dakika sürmektedir.

Mersin – İslahiye Tren Bilet Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren biletini 56 TL’den satın alabilirsiniz. İndirim oranları bu nedenle yolcu türüne göre değişiklik gösterir.

Mersin > Islahiye Tren Seferleri

Mersin’den Islahiye’ye TCDD’ye ait Bölgesel Tren ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır.

Mersin İslahiye Tren güzergahı

Mersin Tren Garı çalışma saatleri

Gar 08:00 – 17:00 saatleri arası çalışmaktadır. Mersin Tren istasyonu telefon numarası 0 324 231 12 67 dır.

İzmir – Nazilli Tren Saatleri

İzmir – Nazilli Tren Saatleri ve Tren Bileti, iki istasyon arası bölgesel trenler ile her gün 8 sefer yapılır. İzmir’den ilk tren sabah saat 07:10’da kalkış yapıp, saat 10:31’de Nazilli’ye varmaktadır. Son tren ise akşam 23:05’de kalkış yapıp, ancak gece saat 02:37’de varmaktadır.

İzmir Basmane – Nazilli Tren Hareket Saatleri

İzmir KalkışNazilli VarışTrenBilet Fiyatı
07:1010:31İzmir Nazilli₺37,90
10:4514:11İzmir Bölgesel₺38,00
12:3016:00Basmane Nazilli₺38,00
13:1016:36İzmir Nazilli₺38,70
14:3017:56Bölgesel Tren₺38,00
16:4520:18Basmane Nazilli₺38,00
18:0021:20Bölgesel Tren₺38,70
23:0502:37Göller Ekspresi₺38,00

İzmir – Nazilli trenle kaç saat?

Göller Ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir.

İzmir – Nazilli Tren Bilet fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti ₺37’dir.

Nazilli İzmir Tren Yolu Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

İzmir Basmane Garı 07:00-23:59 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 4848638‘dir. Ayrıca İzmir Nazilli tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Karabük – Zonguldak Tren Saatleri

Karabük KalkışZonguldak VarışTren AdıBilet Fiyatı
07:1010:06Bölgesel₺31,90
13:0516:03Bölgesel Tren₺32,00
16:0519:03Bölgesel₺32,00
18:1021:08Bölgesel Tren₺32,00

Karabük – Zonguldak Tren Kalkış Saatleri

Karabük – Zonguldak Tren Saatleri, Ucuz Tren Bileti, Bu güzergahta her gün 4 tren seferi yapılır. Karabük’den ilk tren sabah saat 07:10’da kalkış yapıp, saat 10:06’da Zonguldak’a varmaktadır. Son tren ise akşam 18:10’da kalkış yapıp, saat 21:08:de varmaktadır.

Karabük – Zonguldak Trenle kaç saat?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 101 km olduğundan Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 58 dakika sürmektedir.

Karabük – Zonguldak Tren fiyatları

Karabük Zonguldak en ucuz tren bilet fiyatı 31 TL’dir. Tren bileti indirimi ücret ve orana göre hesaplanır.

Zonguldak Karabük Tren Yolu Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Karabük Garı 07:00 – 18:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0370 4157773‘dir. Karabük Zonguldak Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Sapanca – İzmit Tren Saatleri

Sapanca >İzmitTrenBilet
06:5107:14Sapanca İzmit₺16,00
10:2610:49Ada Treni₺16,00
14:2614:49Ada Bölgesel₺16,00
17:5118:14Ada Ekspresi₺16,00
20:1720:40Ada treni₺16,00

Sapanca > İzmit Tren Hareket Saatleri

Her gün İzmit’e Ada Treni ile 5 sefer yapılmaktadır. Sapanca – İzmit Tren Saatleri ilk tren her sabah 06:51 saatinde hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam 20:17 saatinde kalkış yapıp yaklaşık 23 dakika sonra İzmit’e varır.

Sapanca İzmit trenle kaç saat?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 27 km olduğundan Ada Ekspresi Trenleri ile 23 dakika sürmektedir.

İzmit – Sapanca Tren Bilet Fiyatları

En ucuz tren biletini ₺16’den satın alabilirsiniz.İndirim oranları bu nedenle yolcu türüne göre değişiklik gösterir.

Sapanca > İzmit Treni Seferleri

Sapanca’dan İzmit’e TCDD’ye ait Ada Treni ile her gün seferler yapılmaktadır. Ada Ekspresi 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır.

izmit sapanca treni

Sapanca tren çalışma saatleri Sapanca tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

İzmit tren garı çalışma saatleri izmit tren Garı 24 saat Açıktır