Kategori arşivi: İstasyonlar

Tren istasyonları telefon iletişim

Çaycuma Tren Saatleri

Çaycuma Tren Saatleri ve bileti, Gardan her gün 4 tren seferi yapılır. Çaycuma’dan kalkan ilk tren Zonguldak yönüne gitmekte olup sabah saat 06:00’da kalkış yapmaktadır.

Kalkış saatiVarış Yeri
10:48Gökçebey
17:51Gökçebey
18:54Gökçebey
21:47Gökçebey
08:53Karabük
12:45Karabük
14:52Karabük
19:58Karabük
06:00Zonguldak
06:50Zonguldak
08:54Zonguldak
12:46Zonguldak
14:51Zonguldak
17:49Zonguldak
18:52Zonguldak
19:56Zonguldak
Çaycuma Saatleri

Çaycuma’dan Nerelere Tren Var?

Çaycuma Zonguldak Bölgesel Treni ile Gökçebey, Karabük, Kilimli, Zonguldak, yönüne hergün tren seferi vardır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Çaycuma Garı 07:00 – 19:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0372 6151291‘dir. Ayrıca tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Çaycuma Tren Saatleri
çaycuma tren garı

İstasyon Mahallesi Osman Metin Yurtbay Caddesi 67900 Çaycuma/Zonguldak

islahiye Tren Saatleri

islahiye Tren Kalkış Seferleri

islahiye Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Gardan her gün 1 tren seferi yapılır. Islahiye’den kalkan ilk tren Mersin yönüne gitmekte olup sabah saat 07:30 kalkış yapmaktadır.

KalkışTren AdıSon Durak
07:30Islahiye MersinMersin

Islahiye’den Nereye Tren Seferi Var?

Islahiye Mersin Treni ile Islahiye, Fevzipaşa, Ayran, Bahçeşehir, Bahçe, Yarbaşı, Mamure, Osmaniye garında durur. Ayrıca islahiye tren saatleri bakılır. Devamında Toprakkale, Ceyhan, Yakapınar, İncirlik, Kiremithane, Adana, Şakirpaşa, Şehitlik, Yenice, Tarsus, Huzurkent, Taşkent, Tırmıl, Mersin Tren Garına her gün tren seferi yapılır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Islahiye Garı 08:00-18:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0342 8621079‘dur. Ayrıca tren ve tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

islahiye tren saatleri
Islahiye Tren Garı

Çumra Tren Saatleri

Çumra Tren Kalkış Seferleri

Çumra Tren Saatleri ve Ucuz Tren Bileti, Gardan her gün 16 tren seferi yapılır. Çumra’dan kalkan ilk tren Karaman yönüne gitmekte olup sabah saat 06:35’te kalkış yapmaktadır.

Tren NoÇumra KalkışTrenSon Durak
6270206:35AnahatKaraman
6270108:08AnahatKonya
8120108:45Hızlı TrenKaraman
8120810:51Hızlı TrenAnkara Gar
6270412:00AnahatKaraman
6200512:40AnahatKonya
8130413:51Hızlı TrenKaraman
6200615:48AnahatAdana
8130716:11Hızlı Trenİstanbul(Halkalı)
8121116:30Hızlı TrenKaraman
6270316:43AnahatKonya
6270618:30AnahatKaraman
8121818:46Hızlı TrenAnkara Gar
6270520:18AnahatKonya
6270820:51AnahatKaraman
6270722:38AnahatKonya
Çumra Tren Saatleri

Çumra’dan Nerelere Tren Var?  Karaman ve Konya Bölgesel Treni ve Hızlı trenler ile İstanbul Halkalı, Bakırköy, Söğütlü çeşme, Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Ankara yönüne hergün tren seferi vardır.

Çumra Tren Saatleri
Çumra Tren Garı

Çumra Tren Garı Çalışma Saatleri: 06:00 – 20:30 saatleri arası çalışmaktadır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Çumra Garı 06:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0332 4471029‘dur. Ayrıca Çumra tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Arifiye Hızlı Tren Saatleri

Arifiye Hızlı Tren Saatleri ve bileti, Gardan her gün 35 sefer yapılır. Arifiye’den kalkan ilk tren Ankara yönüne gitmekte olup sabaha karşı saat 00:58’de kalkış yapmaktadır.

Arifiye KalkışTren AdıSon İstasyon
00:58Ankara EkspresiAnkara Gar
03:59Ankara EkspresiHalkalı
06:03Ada BölgeselGebze
07:13Ada Bölgesel Gebze
08:44Hızlı TrenKonya
09:03YHTİstanbul
09:06Ada BölgeselAdapazarı
09:13YHT Ankara Gar
10:01YHT İstanbul
10:03Hızlı Tren Konya
11:38YHT Ankara Gar
11:58Hızlı Tren İstanbul
12:36 Ada Bölgesel Adapazarı
13:08 Ada Bölgesel Gebze
13:18Hızlı Tren Ankara Gar
13:31Hızlı Tren İstanbul
13:52YHT Konya
14:11YHT İstanbul
14:43 Ada Bölgesel Gebze
15:17YHTAnkara Gar
16:06Hızlı Tren İstanbul
17:09YHT Ankara Gar
18:16 Ada Bölgesel Adapazarı
18:21YHT İstanbul
18:42Hızlı Tren Ankara Gar
19:05YHT Ankara Gar
19:29 Ada Bölgesel Gebze
19:54YHT İstanbul
19:56 Ada Bölgesel Adapazarı
20:31YHT Halkalı
20:40Hızlı Tren Konya
21:09YHTAnkara Gar
21:28YHTHalkalı
21:57Hızlı Tren İstanbul
23:36 Ada Bölgesel Adapazarı
Arifiye Hızlı Tren Saatleri

Arifiye’den Nerelere Tren Var?

Arifiye’den Ada Ekspresi, Özellikle Hızlı tren ve Ankara Ekspresi ile Konya, Karaman, Ankara, Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bilecik, Bozüyük, Adapazarı, Sapanca, İzmit, Hereke Derince, Dilovası Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy, Halkalı Zeytinburnu ve İstanbul’a tren seferleri vardır.

Arifiye Tren Saatleri
Arifiye hızlı tren

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Arifiye Hızlı Tren Garı 05:00-21:30 saatleri arası çalışmakta olup, Telefonu 0264 2294423‘dür. Ayrıca Arifiye – tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

İzmir – Selçuk Tren Saatleri

Yozgat Hızlı Tren Saatleri

Yozgat istasyonundan Nerelere Hızlı Tren vardır? Yozgat’dan Hızlı Tren ile Elmadağ, Kırıkkale, Yerköy, Yozgat, Sorgun, Akdağmadeni, Yıldızeli Sivas ve Ankara yönüne Günde 2 Hızlı Tren seferi vardır.

YOZGAT TREN BİLET FİYATLARI

  • YHT Tam Bilet:70 TL

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Yozgat Hızlı tren garı çalışma saatleri? Yozgat Yht Tren Garı 7/24 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Yozgat Hızlı tren istasyonu telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu dır.

Yozgat YHt Garı Adres: Yozgat Mahallesi Hatboyu Çıkmazı Sokak, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cd, 34744 Yozgat

Yozgat’a Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Yozgat YHT garından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır. Trenler koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon ve Yemekli vagon olarak üçe ayrılır.

Yozgat seyahatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Yozgat’dan Geçen YHT Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar dır Ayrıca Hızlı trende Yemekli Vagonda vardır.

Yozgat YHT treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Yozgat YHT ve Anahat Tcdd trenlerinde yemekli vagon vardır.

Yozgat tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren için Yozgat YHT tcdd biletinizi istasyon gişelerinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz.

Pendik Tren Saatleri

Pendik KalkışTren AdıSon İstasyon
05:19Ankara Ekspresiİstanbul(Halkalı)
06:37YHTAnkara Gar
07:27YHTKonya
07:57YHTAnkara Gar
08:49YHTKaraman
09:51YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
10:19YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
10:20YHTAnkara Gar
11:21YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
12:03YHTAnkara Gar
12:35YHTKonya
13:22YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
13:59YHTAnkara Gar
14:53YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
15:28YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
15:53YHTAnkara Gar
16:55YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
17:22YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
17:28YHTAnkara Gar
17:50YHTAnkara Gar
19:19YHTKonya
19:37YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
19:53YHTAnkara Gar
21:12YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
21:49YHTİstanbul(Halkalı)
22:45YHTİstanbul(Halkalı)
23:13YHTİstanbul(Söğütlü Ç.)
23:24Ankara EkspresiAnkara Gar
Pendik Hızlı Tren Saatleri

Pendik’ten Nerelere Tren Var?

Pendik Hızlı Tren Garından İstanbul, Halkalı, Söğütlüçeşme, Bakırköy, Pendik, İzmit, Kocaeli, Adapazarı, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Konya, Karaman, Polatlı, Eryaman, ve Ankara yönüne her gün Hızlı Tren seferi vardır.

Pendik Tren Garı Çalışma Saatleri

Pendik tren garı 7/24 esaslı çalışmaktadır. Pendik Hızlı tren istasyonu telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0216 3540130 dır.

Pendik YHt Garı Adres: Batı, Hatboyu Cd. No:42 D:48, 34890 Pendik/İstanbul

Pendik Hızlı Tren Garı

Elmadağ Tren Saatleri

Elmadağ dan Nerelere Tren Var? Sivas Yozgat Yıldızeli Yerköy Kırıkkale Ankara yönüne hergün hızlı tren ile tren seferi vardır.

Elmadağ-AnkaraElmadağ-Kırıkkale
Elmadağ-SivasElmadağ-Yerköy
Elmadağ-YıldızeliElmadağ-Yozgat


Elmadağ Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Elmadağdan Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Elmadağ Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

ELMADAĞ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Elmadağ Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Elmadağ trenleri Elmadağ Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Elmadağ tren garı çalışma saatleri? Elmadağ Tren Garı 07.00-17.00 saatleri Arası Çalışmaktadır.

Elmadağ tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0312 863 1097 dır.

Elmadağ tren istasyonu
Elmadağ Tren garına ulaşım Elmadağ tren istasyonu Elmadağ merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Elmadağ de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Elmadağ dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Elmadağ seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Elmadağ dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Elmadağ treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Elmadağ Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Elmadağ tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Elmadağ tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Elmadağ istasyon gişesinden, Elmadağ Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Elmadağ Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Elmadağ Tren saatleri? Elmadağ dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Elmadağ Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Elmadağ dan ilk tren 00:00 da hareket etmektedir

Elmadağ Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Elmadağ garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Isparta Tren Saatleri

Ispata Tren Kalkış Seferleri

Isparta Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Gardan her gün 1 tren seferi yapılır. Isparta’dan kalkan ilk tren İzmir yönüne gitmekte olup sabah saat 22:30 kalkış yapmaktadır.

Kalkış SaatiTren AdıSon Durak
22:30Göller Ekspresiİzmir Basmane

Isparta’dan Nerelere Tren var?

Ispartadan Göller Ekspresi ile İzmir (Basmane), Gaziemir, Adnanmenderes Havaalanı Torbalı, Tepeköy, Selçuk, İncirliova, Aydın, İmamköy, Nazilli, Goncalı, Denizli, Burdur, Isparta’ya her gün tren seferleri düzenlenmektedir.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Isparta Garı 08:00-17:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0246 2181301‘dir. Ayrıca Isparta tren saatleri ve tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Isparta tren saatleri
Isparta tren garı

Bostancı Hızlı Tren Saatleri

Bostancı Tren Kalkış Seferleri

İstanbul Bostancı Hızlı Tren Saatleri ve bilet fiyatı, Gardan her gün 26 tren seferi yapılır. Şehir garından kalkan ilk tren Ankara yönüne gitmekte olup sabaha karşı saat 05:37’de kalkış yapmaktadır.

Bostancı KalkışYönüTren Adı
05:37İstanbul(Halkalı)Ankara Ekspresi
07:06KonyaHızlı Tren
07:36Ankara GarYHT
08:27KonyaHızlı Tren
09:47Ankara GarYHT
10:40İstanbul(Söğütlü Ç.)YHT
11:31Ankara GarHızlı Tren
11:42İstanbul(Söğütlü Ç.)YHT
12:16KonyaBostancı Hızlı
13:32Ankara GarYHT
13:43İstanbul(Söğütlü Ç.)Hızlı Tren
15:11İstanbul(Söğütlü Ç.)YHT
15:26Ankara GarYHT
15:49İstanbul(Söğütlü Ç.)Hızlı Tren
16:52Ankara GarYHT
17:16İstanbul(Söğütlü Ç.)Hızlı Tren
17:27Ankara GarYHT
17:47İstanbul(Söğütlü Ç.)YHT
18:57KonyaYHT
19:26Ankara GarHızlı Tren
19:57İstanbul(Söğütlü Ç.)Bostancı Hızlı
21:33İstanbul(Söğütlü Ç.)Hızlı Tren
22:09İstanbul(Halkalı)YHT
23:04Ankara GarAnkara Ekspresi
23:10İstanbul(Halkalı)YHT
23:41İstanbul(Söğütlü Ç.)Hızlı Tren

Bostancı’dan Nerelere Sefer var?

Bostancı’dan Hızlı Tren ile İstanbul’da Halkalı, Söğütlüçeşme, Bakırköy, Pendik, İzmit, Kocaeli, Adapazarı, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Konya, Polatlı, Eryaman, ve Ankara istanbul, karaman yönüne Bostancı Hızlı Tren vardır.

Bostancı hılı Tren
Bostancı Tren garı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

İstanbul Bostancı Garı 7/24 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0216 3488020‘dir. Ayrıca hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Yasal Uyarı: Trensaat.com sitemizde tren saatleri ve tren bileti fiyatları sadece bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Bilgilerin eksik yada yanlış olduğu ortaya çıkan durumlarda bundan dolayı yaşanan kayıp ve hasara karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Lütfen Bostancı hızlı tren saatleri veya tren fiyatlarını TCDD‘nin resmi sitesinden ayrıca sayfada belirtilen telefon numaralarından kontrol ederek hareket ediniz.