Kategori arşivi: Tren Kalkış Saatleri

Tren Kalkış Saatleri ve Seferleri

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara11:20Malatya18:51
Kırıkkale13:21Hekimhan20:01
Yerköy15:18Sivas22:50
Şefeatlı16:02Şarkışla00:41
Kayseri18:56Kayseri03:07
Şarkışla20:57Şefaatlı05:49
Sivas22:25Yerköy06:34
Hekimhan01:39Kırıkkale08:25
Malatya Varış03:11Ankara Varış10:25
Güney Ekspresi Tren Saatleri Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Polatlı Merkez Taksi

Ankara’nın güzide ilçesi Polatlı çarşısında bulunan taksimiz ile Hızlı ve Güvenilir yolculuklar için bizi Arayabilirsiniz.

Ara.. Taksicin Ayağına Gelsin

Kredi Kartı Geçerlidir.
Randevu saati verebilirsiniz.
Üyelere Özel İndirim

POLATLI TAKSİMETRE FİYATLARI

Taksimetre açılış fiyatı :4.60TL
KM başı fiyatı :3.70TL
İndi bindi ücreti:12 TL
Saat Ücreti:24 TL

Ankara Polatlı’nın neresinde olursam olayım, aniden ihtiyaç duyacağım taksici Telefonunu yukarıda paylaştım.

Vakit nakittir. Minibüs bekleyerek boşa zaman harcamayın. Polatlı’da indi bindi taksi ücreti 12 TL’dir. Taksi ücretleri gayet makul bir seviyededir. Mahalleler 12 lira 20 liradır. Unutma beklerken kaybettiğin zamanı zamanı geri getiremezsin

Haftanın 7 Günü 06:00 – 24:00 saatleri arası Polatlı’da taksi hizmeti vermekteyiz

POLATLI TAKSİ ÜCRETİ HESAPLAMA

(Gideceğiniz Yeri Seçiniz)
Gidilecek Yer:
 
Taksi ücreti:

GÜZERGAHLARIMIZ: Polatlı’dan Ankara Esenboğa havaalanı taksi, Polatlı hızlı tren garı taksi, Polatlı 58. Topçu tugayı, Acıkır kışlası taksi , Polatlı AVM, hastane taksi, Polatlı dan Ankara, Haymana, Eskişehir taksi, Polatlı çarşıdan Şentepe, Esentepe, Fatih mahallesine taksi. Taksimetremiz kapınızda açılır.

Ankara – İzmir Hızlı Tren

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Sanayisi, turizmi ve limanıyla ülkemizin güzel şehri olan İzmir’i ve tren yolu üzerindeki Manisa, Uşak ve Afyon’u Ankara’ya bağlamak için Ankara-İzmir arasında başlanan yüksek hızlı tren yolunun yapımına devam edilmektedir. Ankara-İzmir arasında mevcut eski demir yolu 824 kilometre olup, yolculuk süresi ise yaklaşık 14 saati bulmaktadır. İzmir Ankara YHT projesiyle, iki büyükşehir arasındaki mesafenin 624 kilometreye, seyahat süresinin ise 3,5 saate düşürülmesi hedeflenmektedir. Projenin tamamlanması ile bu koridorda yıllık 6 milyon yolcu taşınması öngörülmektedir.

250 km/sa hıza uygun olarak inşa edilmekte olan yüksek hızlı tren hattında; 41 adet tünel, 56 adet viyadük, 779 adet köprü, menfez ile 385 adet alt ve üst geçidin yapımı planlanmıştır.

Ankara İzmir Arası Hızlı Tren Var mı?

İzmir Ankara Hızlı Treni Halen Yapım Aşamasındadır. Ancak bu iki güzergah arasında halen çalışan gün içi tek seferi olan Mavi Tren vardır.

İzmir Ankara YHT Güzergahı

Ankara izmir Hızlı Treni nerelerden geçecek?

  • Ankara Garı
  • Polatlı Garı
  • Afyon Garı
  • Uşak Gar
  • Salihli Gar
  • Turgutlu Gar
  • Manisa Gar
  • İzmir Gar

İzmir Ankara Hızlı Tren Ne zaman Başlayacak?

Projeye başlandığından itibaren 42 ayda bitirilmesi planlanan bu hatta kazı tünel ve viyadük çalışmaları başlamış durumdadır.

İstanbul – İzmir Tren

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

İzmir İstanbul Arasında hızlı tren projesi henüz başlamamış olup, Tren yolu ve güzergahı da belli değildir. Yeni açılan osmangazi köprüsü ve yeni otoyollar ile zaten otomobil ile yolculuk Süresi 4,5 saate düşmüştür.

İllaki istanbul – İzmir arası tren ile gidilmesi gerekiyorsa,

1.Rotanız; İstanbul Eskişehir hızlı treni ve devamında İzmir Mavi trenidir. İstanbul’dan 18:17 deki YHT trenine binerseniz, Eskişehir’e 21:25 de varırsınız. Eskişehir’den de 23:18 deki İzmir Trenine binersiniz ve Sabah 09:45 de İzmir’de olursunuz. YHT ile İstanbul’dan Eskişehir’e 3 Saat; Eskişehir’den İzmir’e Yolculuğunuz 10 Saati Bulmaktadır.

2. Rotanız; Vapur+Tren iledir. Yenikapı veya Bostancı’dan İdo feribotları ile Bandırma’ya geçebilirsiniz. Bu yolculuk 2,5 saat sürer. Bandırmadan sabah ve akşam olmak üzere 2 Tren seferi vardır. Bandırma İzmir arası da trenle 6 Saat sürmektedir.

Veya İzmir İstanbul arasında Yüksek Hızlı Otoyol ile 4,5 Saatte İzmir’e varabilirsiniz.

Seçim Sizin!!

istanbul izmir en hızlı rota

Yozgat Hızlı Tren Saatleri

 

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Yozgat istasyonundan Nerelere Hızlı Tren vardır? Yozgat’dan Hızlı Tren ile Elmadağ, Kırıkkale, Yerköy, Yozgat, Sorgun, Akdağmadeni, Yıldızeli Sivas ve Ankara yönüne Günde 2 Hızlı Tren seferi vardır.

YOZGAT TREN BİLET FİYATLARI

  • YHT Tam Bilet:70 TL

YOZGAT YHT EKONOMİ SINIFI TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Yozgat Hızlı tren garı çalışma saatleri? Yozgat Yht Tren Garı 7/24 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Yozgat Hızlı tren istasyonu telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu dır.

Yozgat YHt Garı Adres: Yozgat Mahallesi Hatboyu Çıkmazı Sokak, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cd, 34744 Yozgat

Yozgat’a Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Yozgat YHT garından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır. Trenler koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon ve Yemekli vagon olarak üçe ayrılır.

Yozgat seyahatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Yozgat’dan Geçen YHT Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar dır Ayrıca Hızlı trende Yemekli Vagonda vardır.

Yozgat YHT treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Yozgat YHT ve Anahat Tcdd trenlerinde yemekli vagon vardır.

Yozgat tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren için Yozgat YHT tcdd biletinizi istasyon gişelerinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz.

Yozgat – Sivas Hızlı Tren Saatleri

Yozgat Ankara arası TREN SEFERLERİ henüz başlamamıştır.

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Yozgat – Sivas hızlı tren saatleri

YozgatSivas
00:0100:01
00:0100:01
Yozgat Sivas Hızlı Tren Seferleri 2021


Öğlenleri Yozgat’tan ve Sivas’dan karşılıklı birer sefer, akşamları da birer sefer olmak üzere gün içi karşılıklı iki sefer hızlı treni kullanabilirsiniz.

Sivas Yozgat güzergahında hizmet verecek olan YHT projesi 4 eylül 2021 tarihinde yolcu taşımaya başlayacaktır. 224 kilometreyi bulan bu hatta karşılıklı iki sefer yapılacaktır. Yolculuk süresi ilk etapta 1,5 Saati bulacak.

Yozgat Sivas hızlı tren bilet fiyatları

Sivas Yozgat arası 224 kilometreyi bulan hızlı tren hattında bilet fiyatının 70 lira olması bekleniyor.

SİVAS – YOZGAT HIZLI TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Oranı Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Yozgat – Sivas tren ile kaç saat sürer?

Sivas – Yozgat arası Tren yolu mesafesi 224 Km olduğundan YHT Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, Bir buçuk saat sürmektedir, Sivas-Yozgat tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Yozgat yht seferi gecikmelerine, yht seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sivas Yozgat YHT Güzergahı

Yozgat – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Yozgat – Sivas yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Sivas – Yozgat hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Yozgat ve Sivas tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Yozgat – Sivas Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Yozgat – Sivas yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Sivas – Yozgat hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Sivas veya Yozgat yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Sivas – Yozgat Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Yozgat – Sivas hızlı Tren saatleri?

Sivas – Yozgat hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Sivas istasyondan İlk hızlı tren 06: saatinde hareket etmektedir. Yozgat gardan ise ilk tren 07:saatinde hareket etmektedir.

Ankara – yozgat hızlı tren saatleri

Yozgat Ankara arası TREN SEFERLERİ henüz başlamamıştır.

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Yozgat – Ankara hızlı tren saatleri

ANKARAYOZGAT
01:0001:00
01:0001:00
Yozgat Ankara Hızlı Tren Seferleri 2021

Sabahları Yozgat’tan ve Ankara’dan karşılıklı birer sefer, akşamları da birer sefer olmak üzere gün içi karşılıklı iki sefer hızlı treni kullanabilirsiniz.

Ankara Yozgat güzergahında hizmet verecek olan YHT projesi 4 eylül 2021 tarihinde yolcu taşımaya başlayacaktır. 216 kilometreyi bulan bu hatta karşılıklı iki sefer yapılacaktır. Yolculuk süresi ilk etapta 3 Saati bulacak.

Yozgat Ankara hızlı tren bilet fiyatları


Ankara Yozgat arası 216 kilometreyi bulan hızlı tren hattında bilet fiyatının 76 lira olması bekleniyor.

ANKARA YOZGAZ HIZLI TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Oranı Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Yozgat – Ankara tren ile kaç saat sürer?

Ankara – Yozgat arası Tren yolu mesafesi 216 Km olduğundan YHT Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, iki saat sürmektedir, Ankara-Yozgat tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Yozgat yht seferi gecikmelerine, yht seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Yozgat – Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Yozgat – Ankara yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Ankara – Yozgat hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Yozgat ve Ankara tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Yozgat – Ankara Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Yozgat – Ankara yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Ankara – Yozgat hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Ankara veya Yozgat yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Ankara – Yozgat Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Yozgat – Ankara hızlı Tren saatleri?

Ankara – Yozgat hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara istasyondan İlk hızlı tren 06: saatinde hareket etmektedir. Yozgat gardan ise ilk tren 07:saatinde hareket etmektedir.

Arifiye – Ankara tren Saatleri

Ankara Arifiye tren saatleri

Tren AdıAnkara Tren K. SaatleriArifiye Tren K. Saatleri
Yht110:0011:52
Yht217:0019:17
Ankara Arifiye hızlı tren saatleri mayıs 2021

pandemi döneminde Ankara Arifiye arası Sabah saatlerinde Ankara garından saat 10’da akşam ise 17’de 2 tren mevcuttur. Aynı şekilde Arifiye garından öğlene doğru 11:52 saatinde ilk tren, akşam 19:17 saatinde ikinci tren hareket etmektedir.

Polatlı – Menemen tren saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

MENEMEN – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Menemen Polatlı Menemen Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Menemen şehir garından mavi tren 19:35 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:36 saatinde hareket etmektedir. Menemen-Polatlı arası yolculuk süresi 12 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 56 Tl den başlamaktadır.

Menemen ↔ Polatlı Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 56 TL
  • Mavi Tren Yataklı vagon 178 TL

POLATLI – MENEMEN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

polatlı menemen tren yolu güzergahı

Polatlı ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 677 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Menemen tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Menemen Tren istasyonu telefonu 0232 8321342 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Menemen Metro Istasyonu, Esatpaşa, Niyazi Kaplangi Cd. 35660 Menemen/İzmir

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Menemen dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Menemen Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Menemen den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Menemen Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Menemen Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Menemen Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Polatlı – Tavşanlı Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

TAVŞANLI – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Tavşanlı Polatlı Tavşanlı Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Tavşanlı şehir garından mavi tren 02:16 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:36 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı-Polatlı arası yolculuk süresi 4 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 25 Tl den başlamaktadır.

Tavşanlı ↔ Polatlı Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 25 TL
  • Yataklı vagon ücreti 150 TL

TAVŞANLI – POLATLI TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Polatlı ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 283 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Tavşanlı tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu 0274 6141036 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Tavşanlı Gar, İstasyon, 43430 Tavşanlı/Kütahya

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Tavşanlı’dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Tavşanlı Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Tavşanlı’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Tavşanlı Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Tavşanlı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Tavşanlı Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Tavşanlı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.