İzmir – Bandırma Tren Saatleri

İstasyonKalkış Saati
İzmir Basmane09:15
çiğli09:44
Menemen10:05
Manisa10:53
Akhisar11:36
Soma12:15
Balıkesir13:34
Bandırma Varış15:08
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri Bu Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur. 2022

İzmir – Bandırma Tren Seferleri

İzmir Tren Garından Bandırma Tren Garına her gün karşılıklı 1 tren seferi yapılır. İzmir’den tren sabah saat 09:15’te kalkış yapıp, saat 15:08’de Bandırma’ya varmaktadır. Bandırma’dan ise ilk tren akşam saat 16:05’te kalkış yapıp, saat 21:50’de İzmir’e varmaktadır.

İzmir – Bandırma Trenle Kaç Saat?

İki şehir arası tren yolu mesafesi 275 km olduğundan 6 Eylül Ekspresi ile tren yolculuk bu dönemde yaklaşık 5 saat 53 dakika sürmektedir.

İzmir – Bandırma Tren Fiyatları

İzmir – Bandırma treninde en uygun tam bilet ücreti, 41 ₺’dir. İzmir Bandırma TCDD tren biletlerine sosyal indirim %15, 65+ ve 7-12 yaş aralığına indirim ise % 50 uygulanır.

trensaat.com

İzmir – Bandırma Tren Bileti İndirimi Hesapla

İzmir – Bandırma Treni

İzmir Bandırma TCDD’ye ait 17 Eylül Ekspresi treni ile her gün sefer yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır.

İzmir Basmane Tren Garı çalışma saatleri

İzmir Basmane Tren Garı Gün içi 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Tren İstasyonu Telefonu 0 232 484 86 38 dır.

İzmir – Bandırma Tren Güzergahı

izmir Bandırma Tren

Dönüş treni için Bandırma İzmir Tren saatlerine gidilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.