Basmane – Çiğli Tren Saatleri

Çiğli – Basmane İzmir Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriEkspres Saatleri
Basmane07:40 11:05 15:1506:45 18:55 19:55
Çiğli08:20 11:35 21:3406:47 09:25 18:36
Çiğli Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021

İzmir Çiğli arası gün içinde Express ve bölgesel trenler ile 2 sefer yapılmaktadır. Çiğli İzmir Arası Her 10 dakikada bir İzban Seferi vardır. İzmir Çiğli İzban Metro ve tramvayla yaklaşık 25 dk dır.

Çiğli treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Basmane – Çiğli trenle kaç saat Sürer? 

Trenle Yaklaşık  0,5 Saat sürmektedir. Tren mesafesi 29 km dir.

İzmir Basmane – Çiğli Tren fiyatları

  • 17 Eylül Ekspresi Pulman Tam 4,5 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 4,5 TL
  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 4,5 TL
  • İzmir Mavi Treni Pulman Tam 9 TL
  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 9 TL
  • Konya Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • İzmir Mavi Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi TL

İZMİR – ÇİĞLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İzmir Basmane Garından Çiğli tren istasyonuna karşılıklı her gün 7 Tren seferleri düzenlenir. Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Çiğli tren istasyonu

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 262 321 10 39 dır

İzmir Çiğli arası tren seferi var mı?

Çiğli Basmane Çiğli Arası Anahat Trenlerinden Ege, 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi, Karasi Ekspresi, Mavi Trenler Bölgesel Trenlerden Basmane Uşak, Basmane Alaşehir Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

İzmir den kalkan diğer tren rotalarından bazıları

Ege Ekspresi

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Konya Mavi

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

İzmir Mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

17 Eylül Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

6 Eylül Ekspresi

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Bu Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur. Güncel Temmuz 2021

Karesi Ekspresi

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Basmane Uşak

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Basmane Alaşehir

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir