Eskişehir – Kütahya Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Kütahya ↔ Eskişehir Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Eskişehir>09:10 17:45 19:45x
Kütahya>06:34 08:39 18:00x
Kütahya Eskişehir tren seferleri Nisan 2021

Eskişehir Kütahya Arası Eskişehir Kütahya Raybüs, Eskişehir Afyn Treni, Eskişehir Tavanlı Treni, Pamukkale Ekspresi, İzm Mavi Treni Her gün karşılıklı 6 Sefer Yapar.

Kütahya istasyondan gün içinde ilk tren 06:34 de hareket etmektedir. Eskişehir istasyondan ise 09:10 saatinde kalkış yapmaktadır.

Eskişehir Kütahya tren seferleri iki şehir arası günlük TCDD ye ait 2 ekspres tren ile 3 bölgesel tren ile 5 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 571 km olup ortalama 1 saat 21 dk sürmektedir. İzmir Mavi tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 8 TL dir.

Kütahya Eskişehir Tren Yolu Güzergahı

Eskişehir – Kütahya trenle kaç saat Sürer?

Eskişehir Kütahya Eskişehir Arası Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir.

Eskişehir ↔ Kütahya Tren fiyatları :

  • Eskişehir Kütahya Raybüs Treni pulman Tam: 6,5 TL
  • Eskişehir Kütahya Treni Pulman Tam 9,5 TL
  • Eskişehir Tavşanlı Treni Pulman Tam 9,5 TL
  • Pamukkale Ekspresi Pulman Tam 9,5 TL
  • İzmir Mavi Pulman Tam 8,5 TL

KÜTAHYA – ESKİŞEHİR PAMUKKALE EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Kütahya Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Eskişehir Kütahya Tren trenleri Kütahya Eskişehir Hattında hergün çalışır

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır.

Eskişehir Tren istasyonu telefonu 0 222 225 55 55 – 0 222 225 80 80/336

Kütahya Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır.

Kütahya Tren istasyonu telefonu 0 274 223 61 21 dır.

Eskişehir Kütahya Trenle kaç saat? Kütahya Eskişehir Arası Trenle 1 buçuk saat sürer.

Eskişehir Kütahya Trenle kaç km? Kütahya Eskişehir Arası Tren mesafesi 77 Km dir.

Eskişehir Kütahya son tren : Eskişehir Kütahya Tren son seferi hergün saat 22:45 de Eskişehir Tren Garından hareket eder.

kütahya tren istasyonu

Eskişehir Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kütahya Eskişehir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Eskişehir Kütahya Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Kütahya Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Kütahya dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Kütahya Eskişehir Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Eskişehir Kütahya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir Kütahya Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Kütahya Eskişehir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Kütahya Eskişehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Kütahya Eskişehir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kütahya Eskişehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Eskişehir Kütahya Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Eskişehir Kütahya Tren saatleri?

Eskişehir den diğer istasyonlara giden trenlere ait Eskişehir Kütahya Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Eskişehir den İlk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Kütahya dan ise ilk tren 03:08 saatinde hareket etmektedir.

Eskişehir Kütahya Raybüs Saatleri

Eskişehir KalkışTren saatleriKütahya KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓09:10Kütahya↓18:00
Kütahya
Varış
10:28Eskişehir
Varış
19:15
Kütahya Eskişehir tren seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir.

Eskişehir Afyon Raybüs Saatleri

Eskişehir KalkışTren SaatleriAfyon KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓17:45Afyon↓06:50
Kütahya↓19:03Gazlıgöl↓07:12
Gazlıgöl↓20:25Kütahya↓08:39
Afyon Varış20:45Eskişehir Varış09:57
Afyon Eskişehir Tren seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir

Eskişehir Tavşanlı bölgesel

Eskişehir KalkışTren SaatleriTavşanlı KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓19:45Tavşanlı↓05:50
Kütahya↓21:06Kütahya↓06:34
Tavşanlı Varış21:51Eskişehir Varış07:44
Tavşanlı Eskişehir Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir.

Pamukkale ekspresi

DENİZLİ
KALKIŞ
HAREKET SAATİESKİŞEHİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Denizli ↓10:15Eskişehir ↓07:30
Sandıklı13:40Kütahya08:51
Afyon15:03Afyon10:45
Kütahya16:56Sandıklı12:06
Eskişehir Varış18:17Denizli Varış15:32
Pamukkale Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Mayıs 2021

İzmir mav

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

“Eskişehir – Kütahya Tren Saatleri” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar;
    Öncelikle kolay gelsin ben Eskişehir’de oturuyorum.
    Çevremde duyduğum bir olayın çözümü sizde olacağı için yazıyorum.
    Bildiğiniz üzere Eskişehir-Kütahya arası raybüs uygulamanız var. Benim takip ettiğim kadarıyla da Kütahya’da okuyan, çalışan ve bu yüzden kara yolu ile Kütahya’ya servis tutup Kütahya’ya gidenler var.
    İlk raybüs kalkış saati 9 30 civarı.
    Bence ilk kalkış saatinizi 6 30 gibi yapmış olsanız ve hatta bunu da abonelik gibi bir uygulama ile yapmış olsanız özellikle kış günlerinde hem vatandaşımız emniyetli bir şekilde seyahat eder hem de işletme kar eder diye düşünüyorum.Saygılar kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir