Menemen Tren Saatleri

Anasayfa » Menemen Tren Saatleri

Menemen Tren Seferleri

TCDD Menemen Tren Saatleri ve Tren Bileti, garlar arası haftanın her günü 14 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 07.04 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra İzmir Basmane Tren İstasyonuna varmaktadır.

Menemen >Son İstasyonTren Adı
07:04İzmir (Basmane)Konya Mavi 19:00 Treni 
07:36EskişehirEge Ekspresi 06:50 Treni 
07:55İzmir (Basmane)İzmir Mavi 20:00 Treni 
08:17İzmir (Basmane)Alaşehir-Basmane 05:30 Treni 
08:19UşakBasmane-Uşak 07:30 Treni 
08:50Bandırma Şehir6 Eylül Ekspresi 08:00 Treni 
09:53İzmir (Basmane)Alaşehir-Basmane 07:10 Treni 
11:28İzmir (Basmane)Uşak -Basmane 06:20 Treni 
12:02AlaşehirBasmane-Alaşehir 11:15 Treni 
13:38AlaşehirBasmane-Alaşehir 12:50 Treni 
15:50UşakBasmane -Uşak 15:05 Treni 
18:28İzmir (Basmane)Ege Ekspresi 08:30 Treni 
19:50Ankara Garİzmir Mavi 19:05 Treni 
20:52KonyaKonya Mavi 20:05 Treni 
20:53İzmir (Basmane)17 Eylül Ekspresi 15:45 Treni 
21:29İzmir (Basmane)Uşak-Basmane 16:30 Treni 

Menemen’den Nerelere Tren Var?

Konya Mavi Treni ile Akşehir Afyon Uşak Alaşehir Turgutlu Manisa Akhisar, Çiğli, İzmir, 17 Eylül Ekspresi ile Soma, Alaşehir Treni ile Salihli, Uşak İzmir treni Karesi Ekspresi ve Menemen Tren Saatleri ile Balıkesir İzmir Mavi Treni ile Tavşanlı, Kütahya Eskişehir Alpu, Beylikova, Menemen, Yunusemre, Biçer, Beylikköprü, Polatlı, Temelli, Sincan, Ankara Turgutlu, Afyon, Akşehir, Konya, Manisa, Çiğli, Gar, 6 Eylül Treni ile Bandırma yönüne hergün tren seferi vardır.

Popüler Tren Seferleri

Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD İşletmesi size en iyi Menemen Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı ve satın almanızı sağlar. Şehir Garı 07.00-23.30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0232 8321342’dir. Menemen’den tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Menemen Tren Saatleri
Menemen tren istasyonu

Esatpaşa, Niyazi Kaplangi Cd. 4 L, 35660 Menemen/İzmir

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir