Menemen Tren Saatleri

Menemen’den Nerelere Tren Var? Konya Mavi Treni ile Akşehir Afyon Uşak Alaşehir Turgutlu Manisa Çiğli İzmir, 17 Eylül Ekspresi ile Soma Alaşehir Treni ile Salihli, Uşak İzmir treni Karesi Ekspresi ile Balıkesir İzmir Mavi Treni ile Tavşanlı Kütahya Eskişehir 6 Eylül Treni ile Bandırma yönüne hergün tren seferi vardır.

MENEMEN TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Menemen treni saat kaçta? Menemen’e tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Menemen Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Menemen trenleri Menemen Tren istasyonuna her gün çalışır

Menemen tren garı çalışma saatleri? Menemen Tren Garı 06 00 – 22:00 Arası Çalışmaktadır.

Menemen tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 232 832 13 42 dır.

Menemen Tren garına ulaşım Menemen tren istasyonu Menemen nın merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Menemen İlk Tren 06:33 Konya Mavi Treni Konya → İzmir yönüne dir

Menemen Son Tren 21:59 Konya Mavi Treni İzmir → Konya yönünedir

Menemen’e Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Menemen den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Menemen seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Menemen den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Menemen Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Menemen treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Menemen Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Menemen Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Menemen tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Menemen istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Menemen Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Menemen Tren saatleri? Menemen dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Menemen Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Menemenden İlk tren saatinde hareket etmektedir.

Menemen Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Menemen garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Menemen Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Menemen Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir