Sincan – Arifiye TRen Saatleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:26Bakırköy22:23
Polatlı23:16SÇeşme22:53
Eskişehir01:13Bostancı23:04
Bozüyük01:47Pendik23:24
Bilecik02:26Gebze23:50
Arifiye03:59İzmit00:26
İzmit04:26Arifiye00:58
Gebze04:58Bilecik02:30
Pendik05:19Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:44
SÇeşme05:53Polatlı05:35
Bakırköy06:31Sincan06:23
Halkalı
Varış
06:57Ankara
Varış
06:45
Ankara Ekspresi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri vardır. 12 Aralık 2021

Dönüş treni için Arifiye Sincan Tren Saatleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.