Sincan – Manisa Tren Saatleri

Sincan >ManisaTrenBilet Fiyatı
21:2608:46Mavi Tren₺145,00

Sincan – Manisa Tren Saatleri Garlar arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren ile her gün 1 sefer yapılmaktadır. Sincan’dan Mavi tren her akşam 21:26 saatinde kalkış yapıp, sabah 08:46’da Manisa Tren İstasyonuna varmaktadır.

Sincan – Manisa trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 404 Km olup Mavi tren ile tren yolculuğu yaklaşık 11 saat 46 dakika sürmektedir.

Sincan – Manisa Tren Bilet Fiyatları

En ucuz tren biletini ₺109’den satın alabilirsiniz. Yataklı Vagon ücreti ise ₺395’dir.

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Sincan – Manisa Tren Seferi var mı?

Manisa Sincan Manisa Arası Tcdd’ye bağlı Mavi Tren ile her gün sefer yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Tren’de ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi vardır.

Sincan – Manisa Tren Saatleri

Sincan Tren çalışma saatleri

Tren Garı 06:30 – 22:30 saatleri arası çalışmaktadır. Sincan Tren İstasyonunun Telefonu (0312) 2702169’dır.

Yasal Uyarı: Trensaat.com sitemizde tren saatleri ve tren bileti fiyatları sadece bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Bilgilerin eksik yada yanlış olduğu ortaya çıkan durumlarda bundan dolayı yaşanan kayıp ve hasara karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Lütfen Sincan Manisa tren saatleri veya tren fiyatlarını TCDD‘nin resmi sitesinden ayrıca sayfada belirtilen telefon numaralarından kontrol ederek hareket ediniz.

Sincan’dan İzmir Mavi treni ile, İzmir (Basmane), Çiğli İstasyonu, Menemen garı, Ayvacık tren garı, devamında Muradiye, Manisa tren istasyonu, Karaağaçlı, sonrasında Saruhanlı tren istasyonu, Akhisar garı, Kırkağaç, Soma garlarına uğrar.

Sonrasında Savaştepe durağı, Balıkesir tren garı, Dursunbey istasyonu, Balıköy terminali, devamında Demirli istasyonu, Tavşanlı tren garı, sonrasında Kütahya garı, Alayunt, Eskişehir Tren istasyonu , Alpu, Beylikova, Yunusemre, Biçer, Beylikköprü, Polatlı, Temelli, Sincan ve Ankara Gar, Garlarına tren seferi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.