Sincan – Manisa Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Manisa ↔ Sincan Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Manisa Sincan Manisa Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Sincan şehir garından mavi tren 20:19 saatinde, Manisa istasyonundan ise mavi tren 19:11 saatinde hareket etmektedir. Manisa-Sincan arası yolculuk süresi 11 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 24 Tl den başlamaktadır.

Manisa ↔ Sincan Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 25 TL

SİNCAN – MANİSA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sincan ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 404 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 13 dakika sürmektedir, Sincan-Manisa tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sincan Manisa tren güzergahı

Manisa Tren istasyonu telefonu 0236 2311696 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh., 45020 Manisa

Sincan Tren istasyonu telefonu 0312 2702169 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Sincan Gar Atatürk Mah., Atatürk Cad., Sincan/Ankara

Sincan Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sincan ve Manisa dan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Manisa Sincan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Sincan ve Manisa den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Manisa Sincan treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Sincan Manisa Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Sincan Manisa Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Sincan Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Sincan veya Manisa istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir