Etiket arşivi: Akhisar Tren Seferleri

Akhisar > Sincan Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
21:2608:36Mavi Tren₺140,00

Akhisar – Sincan Tren Hareket Saatleri

Akhisar > Sincan Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün Mavi Tren ile 1 sefer yapılır. Akhisar’dan Mavi tren her akşam 21:25 saatinde kalkış yapıp, 08:25 saatinde Sincan’a varmaktadır.

Akhisar > Sincan Trenle Kaç Saat?

İki gar arası 621 km olduğundan yolculuk 11 saat 3 dakika sürer.

Akhisar > Sincan Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 140 TL’dir. Yataklı vagon fiyatı ise 497 TL’dir. İndiriminizi fiyat ve oran ile hesaplayabilirsiniz.

  • Sincan Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Akhisar Tren garı 05.30-21.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 4141714’‘dür. Sincan bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz

Akhisar > Sincan Tren Seferi Var mı?

Akhisar’dan Sincan’a TCDD’ye ait Mavi Tren ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

akhisar sincan tren
akhisar Sincan Tren güzergahı

Akhisar > Polatlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
21:2607:38Mavi Tren₺129,00

Akhisar > Polatlı Tren Kalkış Saatleri

Akhisar > Polatlı Tren Saatleri ve bileti garlar arası her gün Mavi Tren ile 1 sefer yapılır. Akhisar’dan Mavi tren her akşam 21:26 saatinde kalkış yapıp, ertesi sabah 07:38 saatinde Polatlı’ya varmaktadır.

Akhisar > Polatlı Trenle Kaç Saat?

İki gar arası 547 km olduğundan yolculuk 10 saat 12 dakika sürer.

Akhisar > Polatlı Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 129 TL’dir. Yataklı vagon ücreti ise 486 TL’dir. İndiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

  • Polatlı Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Akhisar Tren garı 05.30-21.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 4141714’‘dür. Polatlı bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz

Akhisar > Polatlı Tren Seferi Var mı?

Akhisar’dan Polatlı’ya Mavi Tren ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

akhisar polatlı tren
akhisar polatlı tren

Akhisar > Manisa Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
08:0208:46İZMİR MAVİ₺31,00
16:3017:1717 EYLÜL EKSPRESİ₺24,00
20:1521:05EGE EKSPRESİ₺16,00

Akhisar > Manisa Tren Kalkış Saatleri

Akhisar’dan ilk tren her sabah saat 08:02’de hareket eder, Bu yöndeki son tren ise her akşam saat 16:22’de kalkış yapmaktadır. Akhisar > Manisa Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün 2 tren seferi yapılır.

Akhisar > Manisa Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 68 km olduğundan tren yolculuğu 57 dakika sürer.

Akhisar > Manisa Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 16 TL’dir. İndiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

  • Manisa Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Akhisar Tren garı 05.30-21.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 4141714’‘dür. Manisa bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz

Akhisar > Manisa Tren Seferi Var mı?

Akhisar’dan Manisa’ya TCDD’ye ait 17 Eylül Ekspresi, Ege Ekspresi ve Mavi trenler ile her gün seferler yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

akhisar Manisa tren
Manisa Akhisar Tren

Akhisar > Kütahya Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
08:5915:34Ege ekspresi₺86,00
21:2604:02Mavi Tren₺86,00

Akhisar > Kütahya Tren Kalkış Saatleri

Akhisar > Kütahya Tren Saatleri ve Bileti garlar arası her gün 2 tren seferi yapılır. Akhisar’dan ilk tren saat 08:59’da gardan hareket eder, Son tren ise saat 21:25’de kalkış yapıp, yaklaşık 6 saat 35 dakika sonra Kütahya’ya varır.

Akhisar > Kütahya Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 303 km olduğundan tren yolculuğu 6 saat 37 dakika sürer.

Akhisar > Kütahya Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 86 TL’dir. Yataklı vagon ücreti ise 443 TL’dir. İndiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

  • Kütahya Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Akhisar Tren garı 05.30-21.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 4141714’‘dür. Kütahya bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz

Akhisar > Kütahya Tren Seferi Var mı?

Akhisar’dan Kütahya’ya TCDD’ye ait Mavi Tren ve Ege Ekspresi trenleri ile her gün seferler yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

akhisar kütahya tren
Kütahya Akhisar Tren

Akhisar > İzmir Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
08:0210:26Mavi Tren₺37,00
16:3019:0217 Eylül Ekspresi₺37,00
20:1522:37Ege Ekspresi₺31,00

Akhisar > İzmir Tren Kalkış Saatleri

Akhisar > İzmir Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün 2 tren seferi yapılır. Akhisar’dan ilk tren sabahleyin saat 08:02’de kalkış yapıp, saat 10:26’da İzmir’e varmaktadır. Bu yöndeki son tren ise saat 20:15’de kalkış yapıp, saat 22:37’de varmaktadır.

Akhisar > İzmir Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 92 km olduğundan tren yolculuğu bu yüzden 2 saat 24 dakika sürer.

Akhisar > İzmir Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 31 TL’dir. Bundan dolayı Tren Bileti İndiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

  • İzmir Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Akhisar Tren garı 05.30-21.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 4141714’‘dür. İzmir bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz

Akhisar > İzmir Tren Seferi Var mı?

Mavi Tren 6 Eylül ve Ege Ekspresi trenleri ile her gün seferler yapılmaktadır. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

Akhisar İzmir Tren
İzmir Akhisar Tren

Akhisar > Eskişehir Tren Saatleri

Akhisar >EskişehirTrenBilet
08:5916:52Ege Ekspresi₺101,00
21:2605:13Mavi Tren₺107,00

Akhisar > Eskişehir Tren Hareket Saatleri

Akhisar’dan ilk tren saat 08:59’da kalkış yapıp, saat 16:52’de Eskişehir’e varmaktadır. Bu yöndeki son tren ise saat 21:25’de kalkış yapıp, saat 05:13’de varmaktadır. Akhisar > Eskişehir Tren Saatleri ve bileti ile her gün karşılıklı 2 tren seferi yapılır.

Akhisar > Eskişehir Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 405 km olduğundan tren yolculuğu 7 saat 48 dakika sürer.

Akhisar > Eskişehir Tren Bilet Fiyatları

En ucuz tren biletini 101 TL’den satın alabilirsiniz. Yataklı Vagon ücreti ise 464 TL’dir. İndiriminiz ücret ve orana göre hesaplanır.

  • Eskişehir Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Akhisar Tren garı 05.30-21.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 4141714’‘dür. Eskişehir bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz

Akhisar > Eskişehir Tren Seferi Var mı?

Akhisar’dan Eskişehir’e TCDD’ye ait Mavi Tren ve Ege Ekspresi ile her gün seferler yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Akhisar Eskişehir Mavi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Akhisar Eskişehir Tren
Eskişehir Akhisar Tren

Akhisar > Balıkesir Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
08:5910:56Ege Ekspresi₺36,00
21:2523:10Mavi Tren₺46,00

Akhisar – Balıkesir Tren Kalkış Saatleri

Akhisar > Balıkesir Tren Saatleri ve Bileti her gün Anahat trenleri ile 2 sefer yapılmaktadır. Akhisar’dan kalkan ilk tren 08:59 saatinde hareket etmektedir. Son tren ise 21:25 saatinde kalkış yapmaktadır.

Akhisar – Balıkesir Trenle Kaç Saat?

İki gar arası 91 km olduğundan tren yolculuğu 1 saat 57 dakika sürmektedir.

Akhisar – Balıkesir Tren Bilet Fiyatları

En ucuz tren bileti 36 TL’dir. Yataklı vagon ücreti ise 403 TL’dir. İndiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

  • Balıkesir Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Akhisar Tren garı 05.30-21.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 4141714’‘dür. Balıkesir bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz

Akhisar – Balıkesir Tren Seferi Var mı?

Bu güzergahta Tcdd’ye ait ve Mavi Tren Ege Ekspresi 6 Eylül Ekspresi trenleri ile her gün seferler yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Akhisar Balıkesir Tren
Balıkesir Akhisar Tren

Akhisar – Ankara Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet
21:2608:59Mavi Tren₺145,00

Akhisar – Ankara Tren Kalkış Saatleri

Akhisar – Ankara Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün Mavi Tren ile tek tren seferi yapılır. Akhisar’dan tren saat 21:25’de kalkış yapıp, saat 08:53’de Ankara’ya varmaktadır. Akhisar’dan Ankara’ya tren ile yolculuk yaklaşık 11 saat 28 dakika sürmektedir.

Akhisar – Ankara trenle kaç saat?

İki istasyon Arası 404 Km olduğundan tren yolculuğu 11 saat 28 dakika sürer.

Akhisar – Ankara Tren Bilet Fiyatları

En ucuz tren bileti 145 TL’dir. Yataklı vagon ücreti ise502 TL’dir. İndiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

  • Ankara Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Akhisar Tren garı 05.30-21.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 4141714’‘dür. Ankara bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz

Akhisar – Ankara Tren Seferleri

Akhisar Ankara arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren bu hatta Her gün sefer yapmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

akhisar ankara tren
akhisar ankara tren güzergahı

Akhisar – Tavşanlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
08:5914:49Ege Ekspresi₺74,00
21:2603:10Mavi Tren₺76,00

Akhisar – Tavşanlı Tren Kalkış Saatleri

Akhisar – Tavşanlı Tren Saatleri ve bileti garlar arası her gün Anahat tren setleri ile 2 sefer yapılmaktadır. Akhisar’dan kalkan ilk tren 08:59 saatinde hareket etmektedir. Son tren ise 21:26 saatinde kalkış yapmaktadır.

Akhisar – Tavşanlı trenle kaç saat?

İki gar arası 266 Km olduğundan tren yolculuğu 5 saat 50 dakika sürer.

Akhisar – Tavşanlı Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren bileti 56 TL’dir. Yataklı vagon ücreti ise 343 TL’dir. İndiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

  • Tavşanlı Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Akhisar Tren garı 05.30-21.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0236 4141714’‘dür. Tavşanlı bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz

Akhisar – Tavşanlı Tren Seferi var mı?

Akhisar – Tavşanlı – Arası Sadece Mavi tren ve Ege Expresi Treni Çalışmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Mavi trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon vardır.

Akhisar Tavşanlı tren
Tavşanlı Akhisar Tren Güzergahı

Akhisar – Bandırma Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
11:3615:136 Eylül Ekspresi₺50,00
Akhisar – Bandırma Tren Saatleri 2022

Akhisar – Bandırma Tren Kalkış Saatleri

(Tren Seferleri Durdurulmuştur.) Akhisar – Bandırma Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün TCDD’ye ait 6 Eylül Ekspresi ile 1 tren seferi yapılır. Akhisar’dan tren saat 11:36’da kalkış yapıp, saat 15:13’de Bandırma’ya varmaktadır. Akhisar’dan Bandırma’ya tren ile yolculuk yaklaşık 3 saat 37 dakika sürmektedir.

Akhisar – Bandırma Trenle Kaç Saat?

İki şehir arası tren yolu mesafesi 186 km olduğundan Ekspres tren ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 3 saat 37 dakika sürer.

Akhisar – Bandırma Tren Bilet fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti ₺50’dir. Akhisar Bandırma Tren bileti indiriminizi Fiyat ve Oran ile hesaplayabilirsiniz.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Bandırma Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazık ki %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Akhisar – Bandırma Treni Seferi var mı?

Bu güzergahta TCDD’ye ait 17 Eylül Ekspresi ve 6 Eylül Ekspresi trenleri ile her gün seferler yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trenler pulman tip koltuklu vagonlardan oluşur.

Akhisar Bandırma Tren
Bandırma Akhisar Güzergahı

Akhisar Tren Garı çalışma saatleri

Şehir garı 05.30-21.00 saatleri arası çalışır. Akhisar tren saatleri ile ilgili daha kapsamlı bilgi için telefonu 0236 4141714’dür.

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Akhisar Badırma Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 82 33 nolu telefonu arayınız.