Etiket arşivi: Ankara Bismil Tren seferleri

Bismil – Ankara Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Kurtalan Ekspresinde 2+1 pulman, kuşetli, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Kasım 2021

Bismil Ankara Tren Saatleri

Bismil Ankara Bismil Arası Anahat Trenlerinden Kurtalan Ekspresi Treni haftanın 5 günü tren seferi düzenlemektedir. Kurtalan Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bismil Ankara Treni Saat Kaçta?

Güney Kurtalan treni Ankara şehir garından pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri 11:20 saatinde hareket etmekte olup, Bismil’den pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 11:34 saatinde hareket etmektedir. Tren yolculuğu yaklaşık 22 saat 38 dakika sürer.

Bismil Ankara Tren fiyatları:

  • Kurtalan Ekspresi Pulman Tam Bilet: 58 TL
  • Kurtalan Ekspresi Örtülü Kuşetli 58 TL
  • Kurtalan Ekspresi Yataklı Kompartıman:271 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ankara Bismil trenle kaç saat sürer?

Bismil – Ankara arası Tren yolu mesafesi 932 Km olduğundan Güney ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 22 saat 38 dakika sürmektedir.

Bismil Ankara tren yolu güzergahı

Bismil Ankara tren yolu güzergahı

Ankara Bismil tren seferi var mı?

Tren garları arası Kurtalan ekspresi trenleri ile haftanın 5 günü karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır.