Etiket arşivi: Bilecik Hızlı Tren Bilet Fiyatları

Bilecik > Arifiye Hızlı tren saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
02:2603:52Anahat₺58,00
08:2708:58Hızlı Tren₺73,00
08:5909:30Hızlı Tren₺73,00
11:4212:13Hızlı Tren₺73,00
15:1215:43Hızlı Tren₺73,00
15:4916:20Hızlı Tren₺73,00
19:0119:32Hızlı Tren₺73,00
19:1419:45Hızlı Tren₺73,00
20:2921:00Hızlı Tren₺73,00
21:0721:38Hızlı Tren₺73,00

Bilecik > Arifiye Hızlı Tren Seferleri

Bilecik > Arifiye Hızlı tren saatleri ve bileti, garlar arasında her gün Anahat ve Hızlı trenler ile 10 sefer yapılmaktadır. Bilecik’den ilk tren her sabah 02:26 saatinde hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam 20:52 saatinde kalkış yapıp ancak 21:28 saatinde Arifiye’ye varır.

Bilecik > Arifiye Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 98 km’dir Bu sebeple hızlı Trenler ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 36 dakika sürer.

Bilecik > Arifiye Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 58 TL’dir. Kısacası Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Arifiye Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Bilecik – Arifiye Hızlı Tren Var mı?

Tcdd’ye bağlı Hızlı Trenler ile Arifiye’ye her gün seferler düzenlenir. Üstelik Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Ekspres trende yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

arifiye bilecik tren
Arifiye Bilecik Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bilecik Hızlı Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 2150031‘dir. Ayrıca Bilecik Arifiye hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bilecik > Sincan Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
02:3006:20Ankara Ekspresi₺123,00

Bilecik > Sincan Tren Kalkış Saatleri

Bilecik > Sincan Tren Saatleri ve bileti, Her gün TCDD’ye ait Anahat tren ile tek sefer yapılır. Bilecik’den Ankara Ekspresi her sabah 02:30 saatinde kalkış yapıp 06:20 saatinde Sincan’a varmaktadır. Bu yolculuk yaklaşık 3 saat 50 dakika sürmektedir.

Bilecik > Sincan Trenle Kaç Saat?

İki gar arası mesafe 310 km olduğundan Ankara Ekspresi ile yolculuk yaklaşık 3 saat 50 dakika sürer.

Bilecik > Sincan Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 123 TL’dir. Yataklı tren fiyatı ise 641 TL’dir. Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Sincan Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Bilecik – Sincan Tren Seferleri

Tcdd’ye bağlı Trenler ile Ankara Sincan’a her gün seferler düzenlenir. Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Ekspres trende yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

Bilecik Sincan Tren
Sincan Bilecik Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bilecik Hızlı Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 2150031‘dir. Ayrıca Sincan tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bilecik > Polatlı Hızlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
02:3005:30Anahat₺111,00
09:3911:10Hızlı Tren₺127,00
15:1216:43Hızlı Tren₺127,00
18:0019:31Hızlı Tren₺127,00
19:3621:07Hızlı Tren₺127,00
21:0222:33Hızlı Tren₺127,00

Bilecik > Polatlı Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Bilecik > Polatlı Hızlı Tren Saatleri ve bileti, Her gün Anahat ve Hızlı trenler ile 7 sefer yapılmaktadır. Bilecik’den ilk tren her sabah saat 02:30’da hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam 19:47 saatinde kalkış yapıp yaklaşık 1 saat 32 dakika sonra Polatlı’ya varır.

Bilecik > Polatlı Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 240 km olduğundan hızlı Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 32 dakika sürer.

Bilecik > Polatlı Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 111 TL’dir.Yataklı vagon fiyatı ise 127 TL’dir. Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Gebze Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Bilecik – Polatlı Hızlı Tren Seferleri

Tcdd’ye bağlı Hızlı Trenler ile Ankara Polatlı’ya her gün seferler düzenlenir. Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Ekspres trende yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

Bilecik Polatlı Tren
Polatlı Bilecik güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bilecik Hızlı Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 2150031‘dir. Ayrıca Polatlı hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bilecik > Pendik Hızlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
02:2605:17Anahat₺110,00
08:2710:18Hızlı Tren₺127,00
08:5910:45Hızlı Tren₺127,00
11:4213:36Hızlı Tren₺127,00
15:1217:02Hızlı Tren₺127,00
15:4917:41Hızlı Tren₺127,00
19:0120:49Hızlı Tren₺127,00
19:1421:03Hızlı Tren₺127,00
20:2922:15Hızlı Tren₺127,00
21:0722:54Hızlı Tren₺127,00

Bilecik > Pendik Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Bilecik > Pendik Hızlı Tren Saatleri ve bileti, Her gün Anahat ve Hızlı trenler ile 10 sefer yapılmaktadır. Bilecik’den ilk tren her sabah saat 02:26’da hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam 20:52 saatinde kalkış yapıp 20:52’de Pendik’e varır.

Bilecik > Pendik Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 170 km olduğundan hızlı Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 51 dakika sürer.

Bilecik > Pendik Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 110 TL’dir. Hızlı Tren fiyatı ise 127 TL’dir. Hızlı Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Pendik Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Bilecik – Pendik Hızlı Tren Seferleri

Tcdd’ye bağlı Hızlı Trenler ile İstanbul Pendik’e her gün seferler düzenlenir. Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Ekspres trende yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

Bilecik Pendik Tren
Bilecik Pendik Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bilecik Hızlı Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 2150031‘dir. Ayrıca Pendik hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bilecik > Konya Hızlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenFiyat
08:5811:30Hızlı Tren₺177,00
10:3913:10YHT₺177,00
14:3517:09Hızlı Tren₺177,00
20:3323:03YHT₺177,00

Bilecik > Konya Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Bilecik > Konya Hızlı Tren Saatleri ve bileti, Her gün Tcdd’ye ait Hızlı trenler ile 4 sefer yapılmaktadır. Bilecik’den ilk tren her sabah 09:22 saatinde hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam 21:19 saatinde kalkış yapıp 23:50’de Konya’ya varır.

Bilecik > Konya Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 457 km olduğundan hızlı Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 31 dakika sürer.

Bilecik > Konya Tren Bileti Fiyatları

En uygun tam bilet ücreti 177 TL’dir. Tren Ücreti indiriminizi aşağıdan hesaplayabilirsiniz.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Konya Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Bilecik – Konya Hızlı Tren Seferleri

Tcdd’ye bağlı Hızlı Trenler ile Konya’ya her gün seferler düzenlenir. Üstelik Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Ekspres trende yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

Bilecik Konya Tren
Konya Bilecik Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bilecik Hızlı Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 2150031‘dir. Ayrıca Bilecik hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bilecik > İzmit Hızlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
02:2604:24Anahat₺98,00
08:2709:20Hızlı Tren₺113,00
08:5909:52Hızlı Tren₺113,00
11:4212:35Hızlı Tren₺113,00
15:1216:05Hızlı Tren₺113,00
15:4916:42Hızlı Tren₺113,00
19:0119:54Hızlı Tren₺113,00
19:1420:07Hızlı Tren₺113,00
20:2921:22Hızlı Tren₺113,00
21:0722:00Hızlı Tren₺113,00

Bilecik > İzmit Hızlı Tren Seferleri

Bilecik > İzmit Hızlı Tren Saatleri ve bileti, Her gün Anahat ve Hızlı trenler ile 10 sefer yapılmaktadır. Bilecik’den ilk tren her sabah genellikl 02:26 saatinde hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam saat 20:52’de kalkış yapıp 21:50’de İzmit istasyonuna varır.

Bilecik > İzmit Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 142 km olduğundan hızlı Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 58 dakika sürer.

Bilecik > İzmit Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 98 TL’dir. Hızlı Tren fiyatı ise 113 TL’dir. Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • İzmit Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Bilecik – İzmit Hızlı Tren Var mı?

Tcdd’ye bağlı Hızlı Trenler ile İzmit’e her gün seferler düzenlenir. Üstelik Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Ekspres trende yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

Bilecik İzmit tren
izmit Bilecik güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bilecik Hızlı Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 2150031‘dir. Ayrıca Bilecik İzmit hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bilecik > Halkalı Hızlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenFiyat
02:2606:57Anahat₺129,00
19:0122:21Hızlı Tren₺146,00
19:1422:31YHT₺146,00

Bilecik > Halkalı Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Bilecik > Halkalı Hızlı Tren Saatleri ve bileti, Her gün Anahat ve Hızlı trenler ile 3 sefer yapılmaktadır. Bilecik’den ilk tren her sabah genellikle 02:26 saatinde hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam 19:54 saatinde kalkış yapıp 23:09’da Halkalı’ya varır.

Bilecik > Halkalı Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 270 km olduğundan hızlı Trenler ile tren yolculuğu bu yüzden 3 saat 15 dakika sürer.

Bilecik > Halkalı Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 129 TL’dir. Hızlı tren fiyatı ise 146 TL’dir. Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Halkalı Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Bilecik – Halkalı Hızlı Tren Var mı?

Tcdd’ye bağlı Hızlı Trenler ile İstanbul Halkalı’ya her gün seferler düzenlenir. Üstelik Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Ekspres trende yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

Bilecik Halkalı Tren
Bilecik Halkalı Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bilecik Hızlı Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 2150031‘dir. Ayrıca İstanbul halkalı hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bilecik > İstanbul Hızlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
08:2710:48Hızlı Tren₺127,00
08:5911:26Hızlı Tren₺127,00
11:4214:05Hızlı Tren₺127,00
15:1217:40Hızlı Tren₺127,00
15:4918:14Hızlı Tren₺127,00
19:0121:20Hızlı Tren₺127,00
19:1421:32Hızlı Tren₺127,00
20:2922:44Hızlı Tren₺127,00
21:0723:30Hızlı Tren₺127,00
02:2605:46Anahat₺110,00

Bilecik > İstanbul Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Bilecik > İstanbul Hızlı Tren Saatleri ve bileti, Her gün Tcdd’ye ait Anahat ve Hızlı trenler ile 10 sefer yapılmaktadır. Bilecik’den ilk tren her sabah 02:26 saatinde hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam saat 20:51’de kalkış yapıp ancak 23:20’de İstanbul Söğütlü Çeşme istasyonuna varır.

Bilecik > İstanbul Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 270 km olduğundan hızlı Trenler ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 3 saat 15 dakika sürer.

Bilecik > İstanbul Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet ücreti 110 TL’dir. Hızlı tren fiyatı ise 127 TL’dir. Bilecik İstanbul Söğütlü Çeşme Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • İstanbul Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Bilecik – İstanbul Hızlı Tren Var mı?

Tcdd’ye bağlı Hızlı Trenler ile İstanbul’a her gün seferler düzenlenir. Üstelik Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Ekspres trende yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

Bilecik İstanbul tren
İstanbul Bilecik Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bilecik Hızlı Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 2150031‘dir. Ayrıca İstanbul hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bilecik > Gebze Hızlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
02:2604:57Anahat₺103,00
08:2709:53Hızlı Tren₺120,00
08:5910:25Hızlı Tren₺120,00
11:4213:08Hızlı Tren₺120,00
15:1216:38Hızlı Tren₺120,00
15:4917:15Hızlı Tren₺120,00
19:0120:29Hızlı Tren₺120,00
19:1420:40Hızlı Tren₺120,00
20:2921:55Hızlı Tren₺120,00
21:0722:33Hızlı Tren₺120,00

Bilecik > Gebze Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Bilecik > Gebze Hızlı Tren Saatleri ve bileti garlar arasında her gün Anahat ve genellikle Hızlı trenler ile 10 sefer yapılmaktadır. Bilecik’den ilk tren her sabah saat 02:26’da saatinde hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam 20:52 saatinde kalkış yapıp 22:23’de Gebze’ye varır.

Bilecik > Gebze Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 191 km olduğundan hızlı Trenler ile tren yolculuğu bu yüzden 1 saat 31 dakika sürer.

Bilecik > Gebze Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 103 TL’dir. Hızlı tren fiyatı ise 120 TL’dir. Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Gebze Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Bilecik – Gebze Hızlı Tren Var mı?

Tcdd’ye bağlı Hızlı Trenler ile Gebze’ye her gün seferler düzenlenir. Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Ekspres trende yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

Bilecik Gebze Tren
Gebze Bilecik Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bilecik Hızlı Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 2150031‘dir. Ayrıca Bilecik Gebze hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bilecik > Eskişehir Hızlı Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
02:3003:33Anahat₺58,00
08:5809:37Hızlı Tren₺73,00
09:3910:18Hızlı Tren₺73,00
10:3911:18Hızlı Tren₺73,00
14:3515:16Hızlı Tren₺73,00
15:1215:51Hızlı Tren₺73,00
18:0018:39Hızlı Tren₺73,00
19:3620:15Hızlı Tren₺73,00
20:3321:12Hızlı Tren₺73,00
21:0221:41Hızlı Tren₺73,00

Bilecik > Eskişehir Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Bilecik > Eskişehir Hızlı Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında her gün Tcdd’ye ait Anahat ve Hızlı trenler ile 11 sefer yapılmaktadır. Bilecik’den ilk tren her sabah saat 02:30’da hareket eder. Bu yöndeki son tren ise her akşam 21:19 saatinde kalkış yapıp yaklaşık 40 dakika sonra Eskişehir’e varır.

Bilecik > Eskişehir Trenle Kaç Saat?

İki tren garı arası 78 km olduğundan hızlı Trenler ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 40 dakika sürer.

Bilecik > Eskişehir Tren Bileti Fiyatları

En uygun tam bilet ücreti 58 TL’dir. Hızlı Tren fiyatı ise 73 TL’dir. Tren Ücreti indiriminizi aşağıdan hesaplayabilirsiniz.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Eskişehir Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Bilecik – Eskişehir Hızlı Tren Var mı?

Tcdd’ye bağlı Hızlı Trenler ile Eskişehir’e her gün seferler düzenlenir. Üstelik Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ayrıca Ekspres trende yemekli ve yataklı vagonda bulunmaktadır.

Bilecik Eskişehir Tren
Eskişehir Bilecik güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bilecik Hızlı Tren Garı 04:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0228 2150031‘dir. Ayrıca Eskişehir hızlı tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.