Etiket arşivi: Çiğli Konya Tren Saatleri

Konya – Çiğli Tren Saatleri

Çiğli Konya arası Tüm TREN SEFERLERİ Covid19 sebebiyle DURDURULMUŞTUR.

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

İki şehir arası TCDD ye ait Konya Mavi treni ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 575 km olup yaklaşık 11s:54dk sürmektedir. Konya Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 44,00 TL dir. Çiğli den kalkan mavi ten 20:35 saatinde hareket etmektedir. Konya dan kalkan mavi tren ise 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Çiğli ↔ Konya Tren Saatleri

Çiğli Konya Çiğli Arası  Anahat Trenlerinden  Konya Mavi Ekspresi  Çalışır

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Çiğli – Konya tren ile kaç saat sürer ?

Konya – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 575 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 11 dakika sürmektedir, Konya-Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Konya – Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli ↔ Konya Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 44 TL
  • Konya Mavi Treni Kuşetli 58 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 148 TL  Çift Kişi 92 TL

ÇİĞLİ – KONYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Konya Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır.

Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu ? 0 332 322 36 70 dır

Çiğli – Konya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Çiğli ve Konya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Konya – Çiğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Çiğli ve Konya den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Konya – Çiğli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Çiğli – Konya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Çiğli – Konya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Çiğli – Konya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Çiğli veya Konya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Çiğli – Konya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Çiğli – Konya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Çiğli – Konya Tren saatleri? Çiğli Konya Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Çiğli den İlk tren 20:35 saatinde hareket etmektedir. Konya den ise ilk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.