Etiket arşivi: istanbul Adapazarı Tren fiyatları

İstanbul – Adapazarı tren saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

İstanbul – Adapazarı Tren Saatleri

KALKIŞ GARIYHTADA EKSPRESİ
Adapazarı Kalkış Saatleri>x>x>05:55 13:10
Arifiye>09:51 11:10, 12:51, 14,:50 18:51 19:51, 20:4006:04 13:19
İstanbul Kalkış Saatleri↓>>>
SöğtlüÇ> 08:02, 09:02 10:00, 12:35 16:00 17:32, 18:17X>X
Bostancı>08:13, 09:13 10:12, 12:55 16:13 17:43, 18:28X>X
Pendik>08:33, 09:33 10:33, 13:17 16:34 18:02, 18:4708:09 16:40
Adapazarı İstanbul Hızlı Tren Saatleri Mayıs 2021
Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40
Mtpaşa05:55 13:10 Tuzlax
Arifiye06:04 13:19Gebze08:34 17:03
Sapanca06:11 13:26 Hereke08:50 17:19
İzmit06:34 13:49 Yarımca08:57 17:26
Derince06:40 13:55 Derince08:05 17:34
Yarımca06:48 14:03 İzmit09:12 17:41
Hereke06:55 14:10 Sapanca09:33 18:02
Gebze07:11 14:26 Arifiye09:40 18:09
TuzlaxMpaşa09:50_18:19
Pendik Varış07:30_14:45 Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Mayıs 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

İstanbul Adapazarı Arasında Ada ekspresi treni ile Pendik varışlı günde 3 sefer, Ankara ekspres treni ile Bakırköy varışlı 0 Sefer, Arifiye İstanbul arasında YHT treni 7 sefer yaparak yolcuları istanbul da istediği istasyona taşımaktadır.

Adapazarı Mithatpaşa garından ilk tren Ada Ekspresi trenidir. Bu tren 05:55 saatinde hareket etmektedir. Pendik Garından kalkan Ada Ekspresi treni ise 08:09 saatinde hareket etmektedir.

Arifiye tren garından istanbul yönüne giden YHT treni ise her sabah 09:50 de ilk tren hareket etmektedir. İstanbul S.çeşme den ise 08:02 de kalkmaktadır. Yolculuk yaklaşık 1,5 saat sürmektedir. Adapazarı’ndan Ada Ekspresi tam bilet fiyatı 21 TL, Yht bilet fiyatı 31,5 Tl dir.

Arifiye ↔  İstanbul hızlı Tren Saatleri

ankara istanbul yht saatleri haziran 2021
istanbul ankara yht saatleri haziran 2021
yht saatleri 30-05-2021 tarihinde güncellenmiştir.

Pendik Adapazarı Ada Ekspresi  bilet fiyatları:

  • Ada Ekspresi  TAM 21 TL
  • Yht tam bilet 31 TL den
  • Bakırköy YHT Tam: 38 TL
  • Ankara Ekspresi Pulman:
  • Ankara Ekspresi yataklı:

ADAPAZARI – İSTANBUL YHT TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Pendik Tren istasyonu

istanbul Adapazarı yht trenleri istanbul Arifiye Hattında hergün çalışır

istanbul Adapazarı Hızlı tren garı çalışma saatleri İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

istanbul Adapazarı Hızlı tren istasyonu telefon numarası İstanbul Pendik Tren istasyonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

Adapazarı İstanbul hızlı trenle kaç saat?

İstanbul – Sakarya arası Tren yolu mesafesi 140 Km olduğundan hızlı tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 10 dk sürmektedir, Sakarya İstanbul tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sakarya İstanbul tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Pendik Arifiye hızlı tren Yolculuğunuz bittiğinde Arifiye den Adapazarına gitmek için ücretsiz olarak Adaray ı kullanabilirsiniz. Adaray her Hızlı tren varışından 5 dakika sonra Arifiye Garından Hareket etmektedir.

Adapazarı tren garı çalışma saatleri Adapazarı Tren Garı 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

istanbul sakarya treni

Adapazarı tren istasyonu telefonu Adapazarı Tren Garı Telefonu 0 264 277 37 00 dır.

Adapazarı Pendik son tren Adapazarı Pendik tren son seferi hergün saat 17:30 da Mithatpaşa tren Garından hareket eder.

Adapazarı’ndan kalkan ilk tren 05:50 saatinde hareket etmekte olup Pendik garına 07:32 de varmaktadır.