Etiket arşivi: izmit gebze tren fiyatları

İzmit – Gebze tren saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
Adapazarı05:50, 07:00, 13:05, 14:52, 18:50Pendik08:02, 11:10, 17:05, 18:05, 20:55
Mtpaşa05:55, 07:05, 13:10, 14:57, 18:55Tuzlax
Arifiye06:04, 07:14, 13:19, 15:06, 19:04Gebze08:23, 11:36, 17:28, 18:26, 21:23
Sapanca06:11, 07:21, 13:26, 15:13, 19:11Diliskelesi08:32, 11:46, 17:38, 18:36, 21:33
İzmit06:34, 07:44, 13:49, 15:36, 19:34Hereke08:38, 11:52, 17:44, 18:42, 21:38
Derince06:40, 07:50, 13:55, 15:42, 19:40Yarımca08:45, 11:59, 17:51, 18:49, 21:45
Yarımca06:48, 07:58, 14:03, 15:50, 19:48Derince08:53, 12:07, 17:59, 18:57, 21:53
Hereke06:55, 08:05, 14:10, 15:57, 19:55İzmit09:00, 12:14, 18:06, 19:04, 22:00
Diliskelesi08:11, 14:17, 16:04, 20:02, 07:02Sapanca09:21, 12:35, 18:27, 19:25, 22:24
Gebze07:11, 08:22, 14:27, 16:13, 20:11Arifiye09:28, 12:42, 18:34, 19:32, 22:31
TuzlaxMpaşa09:37_12:51, 18:43, 19:41, 22:40
Pendik Varış07:30_08:45, 14:46, 16:32, 20:30Ada
pazarı
09:42, 12:56, 18:48, 19:46, 22:45
Ada Ekspresi Tren Saatleri Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 24 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel kasım 2021

Gebze – İzmit Tren Seferleri

Gebze İzmit Arasında karşılıklı 5 Sefer Ada Ekpresi, 8 sefer YHT ve 1 sefer de Ank ekspresi trenleri çalışmaktadır. Gebze Gardan ilk tren 08:34 saatinde, İzmit Gardan ise 06:34 saatinde hareket etmektedir.

izmit – Gebze Tren bilet fiyatları

  • Ada Ekspresi 9 TL
  • YHT Tam Bilet: 22 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

izmit Gebze trenle kaç saat?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 50 km olduğundan Ada Ekspresi ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Gebze İzmit tren Güzergahı

İzmit Gebze Hızlı Tren Yolu Güzergahı