Etiket arşivi: izmit sincan tren fiyatları

İzmit – Sincan tren Saatleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:20Bakırköy22:20
Polatlı23:09SÇeşme22:52
Eskişehir01:14Bostancı23:02
Bozüyük01:54Pendik23:11
Bilecik02:33Gebze23:41
Arifiye03:56İzmit00:15
İzmit04:26Arifiye00:41
Gebze05:04Bilecik02:11
Pendik05:28Bozüyük02:48
Bostancı05:48Eskişehir03:27
SÇeşme05:59Polatlı05:22
Bakırköy06:29Sincan06:07
Halkalı
Varış
06:46Ankara
Varış
06:25
Ankara Ekspresi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri vardır. Ekim 2021

İzmit Sincan tren Seferleri

Sincan İzmit Tren Gar’ları arası Tcdd’ye ait Ankara Ekspresi Treni sefer yapmaktadır. Bu tren her gün iki şehir arasında her gün karşılıklı 1 sefer hizmet vermektedir. Trende yataklı vagon seçeneği mevcuttur. Yolculuğunuzu Yataklı vagonlarda keyifli bir şekilde de sürdürebilirsiniz

İzmit Sincan treni saat kaçta?

Sincan gardan tek tren gece 22:20, İzmit Gardan 00:15 saatinde hareket etmektedir. Trenin Sefer süresi ortalama 5 saat 49 dakika sürmektedir.

Sincan – İzmit Tren Fiyatları

  • Ankara Ekspresi Pulman Tam bilet: 85 TL
  • Ankara Ekspresi Yataklı vagon 385 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

Kimlere İndirim Uygulanır?

%15 İndirimli bilet: 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığı, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar yararlanabilir.

%50 İndirimli bilet: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Bineceğiniz tren Anahat tren ise, biletinizi gişelerden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel tren ise, biletinizi sadece istasyon gişelerinden alabilirsiniz.

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İzmit Sincan trenle kaç saat?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 421 km olduğundan Ankara Ekspresi ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 5 saat 49 dakika sürmektedir.

İzmit Sincan tren güzergahı?

Sincan İzmit Hızlı Tren Yolu Güzergahı

izmit tren garı çalışma saatleri izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan tren garı çalışma saatleri Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.