Etiket arşivi: Sivas Bismil Tren Saatleri

Bismil – Sivas Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Sivas-Bismil Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bismil Sivas Bismil Arası Kurtalan Ekspresi ile haftanın belirli günleri karşılıklı 1 sefer düzenlenir.

Bismil’den pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 11:34 de hareket etmektedir. Sivas istasyondan Bismil şehrine ise pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri 22:25 saatinde kalkış yapmaktadır.

Sivas Bismil arası 528 km olup yolculuğunuz güney Kurtalan expresi ile 10,5 saat sürecektir. Trende pulman vagon bilet ücretleri 29 TL dir.

Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Bismil Tren Yolu Güzergahı

Sivas – Bismil Tren fiyatları:

  • Kurtalan Ekspresi Pulman  Tam 29 TL
  • Kurtalan Ekspresi Örtülü Kuşetli 38 TL
  • Kurtalan Ekspresi Yataklı Tek kişi  93 TL Çift Kişi  73 TL

SİVAS – BİSMİL GÜNEY KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sivas ↔ Bismil trenle kaç saat Sürer?

Sivas Bismil Sivas Arası Trenle Yaklaşık 11 Saat sürmektedir.

Sivas – Bismil arası Tren yolu mesafesi 528 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 5 dakika sürmektedir, Sivas-Bismil tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına,Sivas – Bismil tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sivas Bismil Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren Garı

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır

Sivas Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Açıktır

Bismil Tren istasyonu telefonu? 0 412 415 30 73 dır

Sivas Tren istasyonu telefonu? 0 346 221 10 91 dır

Bismil Sivas Trenle kaç km? Sivas Bismil Arası Tren mesafesi 528 km

Bismil Tren istasyonu

Bismil Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bismil ve Sivas dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Bismil tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bismil ve Sivas dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Sivas Bismil treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bismil Sivas Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bismil Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bismil Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Bismil veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bismil Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Bismil Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bismil Sivas Tren saatleri?

Bismil Sivas Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bismil istasyonundan Sivas Şehrine gün içinde tek tren 10:10 de hareket etmedir. Sivas istasyondan Bismil şehrine ise 21:40 saatinde kalkış yapmaktadır.