Etiket arşivi: Turgutlu Konya Tren Fiyatları

Konya ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Turgutlu ↔ Konya Tren Saatleri

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.

Turgutlu Konya Turgutlu Arası  Anahat Trenlerinden  Konya Mavi Çalışır.

Turgutlu Konya arası TCDD ye ait Konya Mavi Treni ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu tren istasyonundan ise ilk tren 21:59 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 504 km olup yaklaşık 10s:22dk sürmektedir. Konya Mavi Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 41 tl dir.

Konya ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer? 

Turgutlu Konya Arası Trenle Yaklaşık 10 Saat sürmektedir. Turgutlu Konya Trenle kaç km? Konya Turgutlu Arası Tren mesafesi 504 km dir.

Konya – Turgutlu tren ile kaç saat sürer? Turgutlu – Konya arası Tren yolu mesafesi 504 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat 1 dakika sürmektedir, Turgutlu-Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Turgutlu – Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Turgutlu ↔ Konya Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 42 TL
  • Konya Mavi Treni Kuşetli 55 TL
  • Konya Mavi Treni Yataklı Tek kişi 119 TL  Çift Kişi 89 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Turgutlu Konya Tren yolu güzergahı

Konya Garından Turgutlu tren istasyonuna ve Turgutlu Garından Konya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı 1Tren seferleri düzenlenir. Konya Turgutlu Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır. Turgutlu Tren istasyonu telefonu 0 236 313 10 46 dır.

Konya Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır. Konya Tren istasyonu telefonu 0 332 322 36 70 dır.

Konya – Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Konya ve Turgutlu’dan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Turgutlu – Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Konya ve Turgutlu’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Turgutlu – Konya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Konya – Turgutlu Tcdd Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Konya – Turgutlu Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Konya – Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Mavi trenidir. Biletinizi Konya veya Turgutlu istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Konya – Turgutlu Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Konya – Turgutlu Tren saatleri?

Konya Turgutlu Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Turgutlu tren istasyonundan ise ilk tren 21:59 saatinde hareket etmektedir.