Etiket arşivi: Turgutlu Uşak Tren

Uşak – Turgutlu Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Turgutlu – Uşak Tren Saatleri

Tren GarıTren Saatleri
Turgutlu09:41 17:13 21:54
Uşak01:48 06:20 16:20
Turgutlu Uşak tren seferleri Temmuz 2021

Turgutlu Uşak Turgutlu Arası Anahat Trenlerinden K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Bsmne Uşk Treni Hergün Çalışmaktadır.

Turgutlu Uşak arası Kmavi ve 1 Bölgesel tren ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Turgutlu Gardan İlk tren 09:41 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren gece 01:48 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 163 km olup yaklaşık 3 Saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 21 TL dir.

Uşak ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer?

 Uşak Turgutlu Uşak Arası Trenle Yaklaşık  4 Saat sürmektedir. Turgutlu Uşak Trenle kaç km ? Uşak Turgutlu Uşak Arası Tren mesafesi 163 km dir.

Turgutlu ↔ Uşak Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 21 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 30 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 96 Çift Kişi 146 TL

TURGUTLU – UŞAK TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Uşak Turgutlu Tren Yolu Güzergahı

Uşak Garından Turgutlu tren istasyonuna ve Turgutlu Garından Uşak Tren istasyonuna her gün 3 Tren seferleri düzenlenir. Uşak Turgutlu Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

uşak tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır.

Turgutlu Tren istasyonu telefonu 0 236 313 10 46 dır.

Uşak Tren garı çalışma saatleri 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Açıktır.

Uşak Tren istasyonu telefonu 0 276 216 60 73 dır.

Turgutlu – Uşak tren ile kaç saat sürer?

Uşak – Turgutlu arası Tren yolu mesafesi 163 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat sürmektedir, Uşak-Turgutlu tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Uşak – Turgutlu tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Turgutlu – Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Uşak – Turgutlu arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Turgutlu – Uşak Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartımanlar oluşmaktadır..

Uşak – Turgutlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Turgutlu ve Uşak’dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Uşak – Turgutlu Ekspres trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz..

Turgutlu – Uşak treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Turgutlu – Uşak Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Uşak – Turgutlu Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır..

Uşak – Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Turgutlu tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Turgutlu veya Uşak istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Uşak – Turgutlu Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Turgutlu Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak – Turgutlu Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir..

Turgutlu – Uşak Tren saatleri?

Turgutlu’dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Turgutlu – Uşak Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Turgutlu Gardan İlk tren 09:37 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:48 saatinde hareket etmektedir.

K Mavi

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Basmane Uşak

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.