Turistik Göller Ekspresi

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Turistik Göller Ekspresi Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmirIsparta
GaziemirBurdur
Menderes HvDenizli
SelçukAydın
TorbalıNazilli
NazilliTorbalı
AydınSelçuk
DenizliMenderes Hv
BurdurGaziemir
Isparta Varışİzmir Varış
Göller Ekspresi Pandamiden dolayı çalışmamaktadır

Basmane’den saat 22:30’da, Isparta’dan 22:00’de hareket edecek trenin ortalama seyahat süresi 8 saat 30 dakika sürüyor.

Turistik Göller Yöresi Ekspresi hangi istasyonlara Çalışır? Bu eksres tren ile İzmir Gaziemir Adnan Menderes Havaalanı Torbalı Selçk Aydın Nazilli Denizli Isparta arasında çalışmaktadır ve otobüs ile de Burdur istasyonuna gitmektedir

Göller Ekspresini kullanacak olan Burdur yolcuları için Gümüş gün durağı ile Burdur arasında otobüslerle aktarma yapılıyor.

Göller Ekspresi hat güzergahı

Göller Eksresi Tren Bilet Fiyatları

  • Tcdd Basmane İzmir – Isparta Göller Yöresi Ekspresi Tren bilet fiyatı Pulman Tam Bilet 50 Tl
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 25 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 40 TL
  • Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir01:03Burdur01:03
Gaziemir01:06Isparta01:06
A. Menderes Havaalanı01:09Gümüşgün01:09
Torbalı01:12Keçiborlu01:12
Tepeköy01:15Karakuyu01:15
Selçuk01:18Dinar01:18
Çamlık01:21Sütlaç01:21
Ortaklar01:24Evciler01:24
Germencik01:27Dazkırı01:27
İncirliova01:30Çardak01:30
Aydın01:33Bozkurt01:33
İmamköy01:36Denizli01:36
Umurlu01:39Goncalı01:39
Köşk01:42Sarayköy01:42
Sultanhisar01:45Buharkent01:45
Atça01:48Horsunlu01:48
Nazilli01:51Kuyucak01:51
Kuyucak01:54Nazilli01:54
Horsunlu01:57Atça01:57
Buharkent02:00Sultanhisar02:00
Sarayköy02:03Köşk02:03
Goncalı02:06Umurlu02:06
Denizli02:09İmamköy02:09
Bozkurt02:12Aydın02:12
Çardak02:15İncirliova02:15
Dazkırı02:18Germencik02:18
Evciler02:21Ortaklar02:21
Sütlaç02:24Çamlık02:24
Dinar02:27Selçuk02:27
Karakuyu02:30Tepeköy02:30
Keçiborlu02:33Torbalı02:33
Gümüşgün02:36A. Menderes Havaalanı02:36
Burdur02:39Gaziemir02:39
Isparta02:42İzmir02:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir