Salihli Uşak Tren Seferleri

Uşak – Salihli Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Salihli – Uşak Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Salihli10:20x
Uşak16:20x
Salihli Uşak tren seferleri Haziran 2021

Salihli Uşak Salihli Arası Anahat Trenlerinden K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Bsmne Uşak Treni Hergün Çalışmaktadır.

Salihli Uşak arası Mavi tren ve 1 Bölgesel tren ile ile her gün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Uşak’dan İlk tren 16:20 saatinde hareket etmektedir. Salihli’den ise ilk tren 10:20 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 123 km olup yaklaşık 2 saat 45 dakika sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 14 TL dir.

Uşak ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer?

 Uşak Salihli Uşak Arası Trenle Yaklaşık  yaklaşık 3 Saat sürmektedir. Salihli Uşak Trenle kaç km? Uşak Salihli Uşak Arası Tren mesafesi 123 km dir.

Salihli ↔ Uşak Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 14 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 28 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 93 Çift Kişi 63 TL

UŞAK – SALİHLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Uşak Salihli Tren Yolu Güzergahı

Uşak Garından Salihli tren istasyonuna ve Salihli Garından Uşak Tren istasyonuna her gün 3 Tren seferleri düzenlenir. Uşak Salihli Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Salihli Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır.

Salihli Tren istasyonu telefonu 0 236 714 11 04 dır.

Uşak Tren garı çalışma saatleri 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Açıktır.

Uşak Tren istasyonu telefonu 0 276 216 60 73 dır.

uşak tren istasyonu

Uşak Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Salihli Uşak arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Uşak Salihli Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Salihli Uşak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Uşak ve Salihli’den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Salihli Uşak Ekspress trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Uşak Salihli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Uşak Salihli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Salihli Uşak Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Salihli Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Salihli Uşak arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden , mavi tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Salihli Uşak Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak Salihli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Uşak Salihli Tren saatleri?

Uşak’dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Uşak Salihli Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Uşak garından İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Salihli garından ise ilk tren 10:29 saatinde hareket etmektedir.

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Mayıs 2021

Basmane Uşak

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Mayıs 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir