Etiket arşivi: Anahat Tren

Ankara Ekspresi Tren Saatleri

Ankara Ekspresi tren saatleri, Ankara İstanbul arasında hergün karşılıklı olarak çalışmakta olup, 4 Vagonu 2+1 pulman, 4 Vagonu yataklı ve 1 vagonu yemekli vagondan oluşmaktadır. Ayrıca Bu tren 230 pulman, 80 yataklı yolcu kapasitesine sahiptir.

Ankara KalkışTren Saatiİstanbul KalkışTren Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:26Bakırköy22:23
Polatlı23:16SÇeşme22:53
Eskişehir01:13Bostancı23:04
Bozüyük01:47Pendik23:24
Bilecik02:26Gebze23:50
Arifiye03:59İzmit00:26
İzmit04:26Arifiye00:58
Gebze04:58Bilecik02:30
Pendik05:19Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:44
SÇeşme05:53Polatlı05:35
Bakırköy06:31Sincan06:23
Halkalı
Varış
06:57Ankara
Varış
06:45

İki gar arasında Karşılıklı sefer yapan tren 6 – Temmuz 20019 da seferlere yeniden başlıyor. İstanbul Ankara tren saatleri; Ankara ve İstanbul dan her gün karşılıklı Saat 22:00 hareket edecektir.

Özellikle TCDD Devlet Demir yolları tarafından işletilen Turistik amaçlı gezginlerin gözdesi Doğu Ekspresi, Mavi Trenler, Vangölü Ekspresi, Güney Ekspresi Treni, gibi seyahati keyfe dönüştürmeyi sevenlere yeni bir rota ve alternatif olarak sunulan hatlardan biridir.

Ankara Ekspresi Tren Fiyatları

Ankara İstanbul Arası Tam 2+1 Pulman Vagonlarda tcdd bilet fiyatı 70 TL dir. Yatak ücretleri: çift yatak kişi başı:125 TL, tek yatak kişi başı: 200 TL

Ankara İstanbul Hızlı Trenle kaç saat?

Ankara Ekspresi seferini 8 saat 44 dakika yolculuğunuz Sürer.

İstanbul Ankara Ekspresi Güzergahı ve Duruş İstasyonları

Ankara Ekspresi Sincan, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, İstanbul’da Pendik, Ankara İstanbul Hızlı Tren Saatleri Bostancı, Sögütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı da duruşu olacaktır.

Ankara Ekspresi Tren Güzergahı