Ekspres Trenler

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.
Konya Maviİzmir MaviKaresi
Ege Ekspresi6 eylül17 Eylül
Pamukkale EkspToros EkspDoğu Eksp
Van Gölü Güney EkspFırat Eks
Erciyes EkspresiAnkara EksTuristik Ekspres
Boğaziçi EkspTuristik DoğuTuristik Göller

Konya Mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.

İzmir Mavi 

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Karesi Ekspresi

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır.

Ege Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.

6 Eylül Treni

Video

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Bu Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur.

17 Eylül Ekspresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.

Pamukkale Ekspresi

DENİZLİ
KALKIŞ
HAREKET SAATİESKİŞEHİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Denizli ↓10:15Eskişehir ↓07:30
Sandıklı13:40Kütahya08:51
Afyon15:03Afyon10:45
Kütahya16:56Sandıklı12:06
Eskişehir Varış18:17Denizli Varış15:32
Pamukkale Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.

Toros Ekspresi

KONYA
KALKIŞ
SAATİADANA
KALKIŞ
SAATİ
Konya ↓14:00Adana ↓07:45
Karaman15:26Pozantı09:31
Ereğli16:37Ulukışla10:34
Ulukışla17:29Ereğli11:20
Pozantı18:15Karaman12:36
Adana Varış19:53Konya Varış13:58
Toros Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Tamamen Pulman vagonlardan oluşur

Doğu Ekspresi

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkars
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:45Erzurum11:42
Kayseri01:13Erzincan15:39
Sivas04.40Divriği18:47
Divriği07:47Sivas21:20
Erzincan10:56Kayseri01:14
Erzurum15:15Kırıkkale06:28
Kars Varış18:55Ankara Varış08:26
Doğu Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Van Gölü Ekspresi

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12
Van gölü Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Fırat Ekspresi

Elazığ KalkışHareket SaatiAdana
Kalkış
Hareket Saati
Elazığ↓08:10Adana↓08:35
Malatya10:52Ceyhan09:24
Gölbaşı13:17Osmaniye10:01
Osmaniye16:45Gölbaşı13:49
Ceyhan17:21Malatya16:29
Adana Varış18:08Elazığ Varış18:48
Fırat Ekspres Seferleri Pandemiden Dolayı çalışmamaktadır. Pulman vagonlardan oluşur.

Erciyes Ekspresi

Kayseri
Kalkış
Hareket SaatiAdana
Kalkış
Hareket Saati
Kayseri↓07:40Adana↓16.30
Niğde09:59Pozantı18.13
Ulukışla11:06Ulukışla19.08
Pozantı11:49Niğde20.15
Adana Varış13:17Kayseri Varış22.30
Erciyes Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Sadece 2+1 Pulman vagonlardan oluşmaktadır.

Güncel Tren Saatleri