4 Eylül Mavi Tren Saatleri

Ankara KalkışSaatMalatya KalkışSaat
Ankara19:10Malatya15:30
Kayaş19:25Yazıhan16:01
Elmadağ19:59Hekimhan16:41
Irmak20:31Akgedik17:27
Kırıkkale20:57Akçamağara17:37
Çerikli21:54Demiriz17:47
Yerköy22:42Çetinkaya18:06
Şefaatli23:25Yenikangal18:30
Kanlıca23:58Sivas19:52
Yenifakılı00:15Bedirli20:40
Paşalı00:52Şarkışla21:15
Boğazköprü01:58Topaç21:24
Kayseri02:35Yeniçubuk21:48
Sarıoğlan03:39Karaözü22:03
Karaözü03:51Sarıoğlan22:16
Yeniçubuk04:06Kayseri23:24
Şarkışla04:36Boğazköprü23:57
Hanlı04:57Beydeğirmeni00:13
Bedirli05:14Yenifakılı01:12
Sivas06:24Kanlıca01:29
Yenikangal07:42Şefaatli02:04
Çetinkaya08:01Yerköy02:49
Demiriz08:19Çerikli03:36
Akçamağara08:28Kırıkkale04:35
Akgedik08:36Irmak05:02
Hekimhan09:18Elmadağ05:38
Yazıhan09:56Kayaş06:12
Malatya (Varış)10:28Ankara Gar (Varış)06:24

4 Eylül Mavi Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Tren Tren Saatleri Ankara – Malatya arasında her gün işlemekte olup pulman, kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.  İki Gar arasında 28 İstasyon 7 şehirden geçerek ulaşım hizmeti veren şehirler arası tren hattıdır.

4 Eylül Mavi Tren Özellikleri

Pulman Vagon; Tren 2+1 oturma düzenine sahip koltuklu pulman vagonlardan oluşan bir trendir. Bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş koltuklardır. Bazı koltukların arasında masalar olduğu gibi aynı zamanda koltuk aralarında da katlanabilir masalar yer almaktadır. 4 Eylül Mavi Tren Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını koyabilmekte, bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi ve vagonun her iki yanında tuvalet yer almaktadır.

Kuşetli Vagon; 4 Eylül Mavi Trenlerdeki Kuşetli vagonlarda 10 Kompartıman bulunmakta her kompartımanda 4 kişi yolculuk yapabilmektedir. Çarşaf, pike ve yastık TCDD Taşımacılık AŞ tarafında verilmekte olup, kompartımandaki koltuklar istenildiğinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Yemekli vagon; Trende yer alan yemekli vagonlar ise 4’er kişilik masalardan oluşuyor. Yemekli vagonun içerisinde kahvaltı, çorba, sıcak yiyecekler, soğuk sandviçler ve sıcak/soğuk içecekler yer alıyor. Restoranın belirli bir açılış- kapanış saati bulunmamakta 7/24 yolcuların hizmetine açıktır.

4 Eylül Mavi Tren Güzergahı ve Durakları

Ankara Kalkış > Kayaş > Elmadağ > Irmak > Kırıkkale > Çerikli > Yerköy > Şefaatli > Kanlıca > Yenifakılı > Paşalı > Boğazköprü > Kayseri > Sarıoğlan > Karaözü > Yeniçubuk > Şarkışla > Hanlı > Bedirli > Sivas > Yenikangal > Çetinkaya > Demiriz > Akçamağara > Akgedik > Hekimhan > Yazıhan > Malatya (Varış)

Malatya↓ > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Sivas > Bedirli > Şarkışla > Topaç > Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan > Kayseri > Boğazköprü > Beydeğirmeni > Yenifakılı > Kanlıca > Şefaatli > Yerköy > Çerikli > Kırıkkale > Irmak > Elmadağ > Kayaş > Ankara Gar (Varış)

4 Eylül Mavi Güzergah
4 Eylül Mavi Güzergah

4 Eylül Mavi Treni Malatya Ankara arasındaki seferini yaklaşık 13 saat içerisinde tamamlamaktadır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD 4 Eylül Mavi Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini veya 444 (TCDD) nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir