Tren Saatleri tarafından yazılmış tüm yazılar

Tren Saatleri Tren Seferleri ve Tren istasyonları Hakkında bilgi veren bir site

Deneme

Nereden
Nereye

eaieaiea

eaüaeüea

xaeaüeaü

Güney Ekspresi

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara11:20Malatya18:51
Kırıkkale13:21Hekimhan20:01
Yerköy15:18Sivas22:50
Şefeatlı16:02Şarkışla00:41
Kayseri18:56Kayseri03:07
Şarkışla20:57Şefaatlı05:49
Sivas22:25Yerköy06:34
Hekimhan01:39Kırıkkale08:25
Malatya Varış03:11Ankara Varış10:25
Güney Ekspresi Tren Saatleri Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Ekim 2021

4 Eylül Mavi Treni

4 Eylül Ekspresi Tren Saatleri

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara18:55Malatya15:30
Kırıkkale20:53Hekimhan16:35
Yerköy22:40Sivas19:54
Şefeatlı23:21Şarkışla20:58
Kayseri02:18Kayseri23:10
Şarkışla04:15Şefaatlı01:44
Sivas05:30Yerköy02:27
Hekimhan08:36Kırıkkale04:15
Malatya Varış09:44Ankara Varış06:07
4 Eylül Mavi Treni pulman, yemekli ve kuşetli vagondan oluşmaktadır. Temmuz 2021

4 Eylül Mavi Treni Ankara- Malatya- Ankara arasında her gün işlemekte olup pulman, kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

4 Eylül Mavi Trenlerdeki Kuşetli vagonlarda 10 Kompartıman bulunmakta her kompartımanda 4 kişi yolculuk yapabilmektedir. Çarşaf, pike ve yastık TCDD Taşımacılık AŞ tarafında verilmekte olup, kompartımandaki koltuklar istenildiğinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Malatya tren istasyonu

Yemekli vagon; 4 Eylül Mavi Treni içerisinde yer alan yemekli vagonlar ise 4’er kişilik masalardan oluşuyor. Yemekli vagonun içerisinde kahvaltı, çorba, sıcak yiyecekler, soğuk sandviçler ve sıcak/soğuk içecekler yer alıyor. Restoranın belirli bir açılış- kapanış saati bulunmamakta 7/24 yolcuların hizmetine açıktır.

4 Eylül Mavi Treni Ankara-Malatya arasındaki seferini yaklaşık 13 saat içerisinde tamamlamaktadır.

Ankara Malatya 4 Eylül Mavi Treni tren Fiyatları : Tam; 57 TL, Genç; 47 TL Yaşlı; 23 TL

4 Eylül Mavi Treni Güzergahı ve Saatleri

Ankara Kalkış Tren SaatleriMalatya KalkışTren Saatleri
Ankara18:55Malatya15:30
Kayaş00:01Hekimhan16:35
Elmadağ00:02Akçamağara00:02
Irmak00:03Demiriz00:03
Kırıkkale20:53Çetinkaya00:04
Çerikli00:05Yenikangal00:05
Yerköy22:40Bostankaya00:06
Şefaatli23:21Sivas19:54
Yenifakılı00:08Bedirli00:08
Boğazköprü00:09Gözmen00:09
Kayseri02:18Gücük00:10
Sarımsaklı00:11Şarkışla20:58
Tuzhisar00:12Yeniçubuk00:12
Sarıoğlan00:13Karaözü00:13
Karaözü00:14Sarıoğlan00:14
Yeniçubuk00:15Tuzhisar00:15
Şarkışla04:15Kayseri23:10
Gücük00:17Boğazköprü00:17
Gözmen00:18Beydeğirmeni00:18
Bedirli00:19Himmetdede00:19
Sivas05:30Yenifakılı00:20
Bostankaya00:21Şefaatli01:44
Yenikangal00:22Yerköy02:27
Çetinkaya00:23Çerikli00:23
Demiriz00:24Kırıkkale04:15
Akçamağara00:25Irmak00:25
Hekimhan08:36Kayaş00:26
Malatya09:44Ankara06:07
4 Eylül Mavi Treni Güzergahı ve Saatleri

Polatlı Merkez Taksi

Ankara’nın güzide ilçesi Polatlı çarşısında bulunan taksimiz ile Hızlı ve Güvenilir yolculuklar için bizi Arayabilirsiniz.

Ara.. Taksicin Ayağına Gelsin

Kredi Kartı Geçerlidir.
Randevu saati verebilirsiniz.
Üyelere Özel İndirim

POLATLI TAKSİMETRE FİYATLARI

Taksimetre açılış fiyatı :4.60TL
KM başı fiyatı :3.70TL
İndi bindi ücreti:12 TL
Saat Ücreti:24 TL

Ankara Polatlı’nın neresinde olursam olayım, aniden ihtiyaç duyacağım taksici Telefonunu yukarıda paylaştım.

Vakit nakittir. Minibüs bekleyerek boşa zaman harcamayın. Polatlı’da indi bindi taksi ücreti 12 TL’dir. Taksi ücretleri gayet makul bir seviyededir. Mahalleler 12 lira 20 liradır. Unutma beklerken kaybettiğin zamanı zamanı geri getiremezsin

Haftanın 7 Günü 06:00 – 24:00 saatleri arası Polatlı’da taksi hizmeti vermekteyiz

POLATLI TAKSİ ÜCRETİ HESAPLAMA

(Gideceğiniz Yeri Seçiniz)
Gidilecek Yer:
 
Taksi ücreti:

GÜZERGAHLARIMIZ: Polatlı’dan Ankara Esenboğa havaalanı taksi, Polatlı hızlı tren garı taksi, Polatlı 58. Topçu tugayı, Acıkır kışlası taksi , Polatlı AVM, hastane taksi, Polatlı dan Ankara, Haymana, Eskişehir taksi, Polatlı çarşıdan Şentepe, Esentepe, Fatih mahallesine taksi. Taksimetremiz kapınızda açılır.

Ankara – İzmir Hızlı Tren

Sanayisi, turizmi ve limanıyla ülkemizin güzel şehri olan İzmir’i ve tren yolu üzerindeki Manisa, Uşak ve Afyon’u Ankara’ya bağlamak için Ankara-İzmir arasında başlanan yüksek hızlı tren yolunun yapımına devam edilmektedir. Ankara-İzmir arasında mevcut eski demir yolu 824 kilometre olup, yolculuk süresi ise yaklaşık 14 saati bulmaktadır. İzmir Ankara YHT projesiyle, iki büyükşehir arasındaki mesafenin 624 kilometreye, seyahat süresinin ise 3,5 saate düşürülmesi hedeflenmektedir. Projenin tamamlanması ile bu koridorda yıllık 6 milyon yolcu taşınması öngörülmektedir.

250 km/sa hıza uygun olarak inşa edilmekte olan yüksek hızlı tren hattında; 41 adet tünel, 56 adet viyadük, 779 adet köprü, menfez ile 385 adet alt ve üst geçidin yapımı planlanmıştır.

Ankara İzmir Arası Hızlı Tren Var mı?

İzmir Ankara Hızlı Treni Halen Yapım Aşamasındadır. Ancak bu iki güzergah arasında halen çalışan gün içi tek seferi olan Mavi Tren vardır.

İzmir Ankara YHT Güzergahı

Ankara izmir Hızlı Treni nerelerden geçecek?

  • Ankara Garı
  • Polatlı Garı
  • Afyon Garı
  • Uşak Gar
  • Salihli Gar
  • Turgutlu Gar
  • Manisa Gar
  • İzmir Gar

İzmir Ankara Hızlı Tren Ne zaman Başlayacak?

Projeye başlandığından itibaren 42 ayda bitirilmesi planlanan bu hatta kazı tünel ve viyadük çalışmaları başlamış durumdadır.

İstanbul – İzmir Tren

İzmir İstanbul Arasında hızlı tren projesi henüz başlamamış olup, Tren yolu ve güzergahı da belli değildir. Yeni açılan osmangazi köprüsü ve yeni otoyollar ile zaten otomobil ile yolculuk Süresi 4,5 saate düşmüştür.

İllaki istanbul – İzmir arası tren ile gidilmesi gerekiyorsa,

1.Rotanız; İstanbul Eskişehir hızlı treni ve devamında İzmir Mavi trenidir. İstanbul’dan 18:17 deki YHT trenine binerseniz, Eskişehir’e 21:25 de varırsınız. Eskişehir’den de 23:18 deki İzmir Trenine binersiniz ve Sabah 09:45 de İzmir’de olursunuz. YHT ile İstanbul’dan Eskişehir’e 3 Saat; Eskişehir’den İzmir’e Yolculuğunuz 10 Saati Bulmaktadır.

2. Rotanız; Vapur+Tren iledir. Yenikapı veya Bostancı’dan İdo feribotları ile Bandırma’ya geçebilirsiniz. Bu yolculuk 2,5 saat sürer. Bandırmadan sabah ve akşam olmak üzere 2 Tren seferi vardır. Bandırma İzmir arası da trenle 6 Saat sürmektedir.

Veya İzmir İstanbul arasında Yüksek Hızlı Otoyol ile 4,5 Saatte İzmir’e varabilirsiniz.

Seçim Sizin!!

istanbul izmir en hızlı rota

Yozgat Hızlı Tren Saatleri

Yozgat istasyonundan Nerelere Hızlı Tren vardır? Yozgat’dan Hızlı Tren ile Elmadağ, Kırıkkale, Yerköy, Yozgat, Sorgun, Akdağmadeni, Yıldızeli Sivas ve Ankara yönüne Günde 2 Hızlı Tren seferi vardır.

YOZGAT TREN BİLET FİYATLARI

  • YHT Tam Bilet:70 TL

YOZGAT YHT EKONOMİ SINIFI TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Yozgat Hızlı tren garı çalışma saatleri? Yozgat Yht Tren Garı 7/24 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Yozgat Hızlı tren istasyonu telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu dır.

Yozgat YHt Garı Adres: Yozgat Mahallesi Hatboyu Çıkmazı Sokak, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cd, 34744 Yozgat

Yozgat’a Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Yozgat YHT garından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır. Trenler koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon ve Yemekli vagon olarak üçe ayrılır.

Yozgat seyahatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Yozgat’dan Geçen YHT Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar dır Ayrıca Hızlı trende Yemekli Vagonda vardır.

Yozgat YHT treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Yozgat YHT ve Anahat Tcdd trenlerinde yemekli vagon vardır.

Yozgat tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren için Yozgat YHT tcdd biletinizi istasyon gişelerinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz.

Yozgat – Sivas Hızlı Tren Saatleri

Yozgat Ankara arası TREN SEFERLERİ henüz başlamamıştır.

Yozgat – Sivas hızlı tren saatleri

YozgatSivas
00:0100:01
00:0100:01
Yozgat Sivas Hızlı Tren Seferleri 2021


Öğlenleri Yozgat’tan ve Sivas’dan karşılıklı birer sefer, akşamları da birer sefer olmak üzere gün içi karşılıklı iki sefer hızlı treni kullanabilirsiniz.

Sivas Yozgat güzergahında hizmet verecek olan YHT projesi 4 eylül 2021 tarihinde yolcu taşımaya başlayacaktır. 224 kilometreyi bulan bu hatta karşılıklı iki sefer yapılacaktır. Yolculuk süresi ilk etapta 1,5 Saati bulacak.

Yozgat Sivas hızlı tren bilet fiyatları

Sivas Yozgat arası 224 kilometreyi bulan hızlı tren hattında bilet fiyatının 70 lira olması bekleniyor.

SİVAS – YOZGAT HIZLI TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Oranı Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sivas treni saat kaçta? Yozgat’a tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Yozgat – Sivas tren ile kaç saat sürer?

Sivas – Yozgat arası Tren yolu mesafesi 224 Km olduğundan YHT Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, Bir buçuk saat sürmektedir, Sivas-Yozgat tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Yozgat yht seferi gecikmelerine, yht seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sivas Yozgat YHT Güzergahı

Yozgat – Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Yozgat – Sivas yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Sivas – Yozgat hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Yozgat ve Sivas tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Yozgat – Sivas Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Yozgat – Sivas yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Sivas – Yozgat hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Sivas veya Yozgat yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Sivas – Yozgat Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Yozgat – Sivas hızlı Tren saatleri?

Sivas – Yozgat hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Sivas istasyondan İlk hızlı tren 06: saatinde hareket etmektedir. Yozgat gardan ise ilk tren 07:saatinde hareket etmektedir.

Ankara – yozgat hızlı tren saatleri

Yozgat Ankara arası Hızlı TREN SEFERLERİ 4 Eylül 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı teşrifleri ile hizmete sokulacaktır. 5 gün deneme sürüşünden sonra günde 2 sefer gidiş ve gelişli seferlerine başlayacaktır. Hızlı trenin çalışacağı sefer saatleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Konu ile ilgili resmi yazı sayfanın altındadır.

Yozgat – Ankara hızlı tren saatleri

ANKARA KALKIŞYOZGAT KALKIŞ
07:20X
17:45X
Yozgat Ankara Hızlı Tren Seferleri Eylül 2021

Sabahları Yozgat’tan ve Ankara’dan karşılıklı birer sefer, akşamları da birer sefer olmak üzere gün içi karşılıklı iki sefer hızlı treni kullanabilirsiniz.

Ankara Yozgat güzergahında hizmet verecek olan YHT projesi 4 eylül 2021 tarihinde yolcu taşımaya başlayacaktır. 216 kilometreyi bulan bu hatta karşılıklı iki sefer yapılacaktır. Yolculuk süresi ilk etapta 3 Saati bulacak.

Yozgat Ankara hızlı tren bilet fiyatları


Ankara Yozgat arası 216 kilometreyi bulan hızlı tren hattında bilet fiyatının 76 lira olması bekleniyor.

ANKARA YOZGAZ HIZLI TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Oranı Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Yozgat hızlı treni saat kaçta? Ankara’ya tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Yozgat – Ankara tren ile kaç saat sürer?

Ankara – Yozgat arası Tren yolu mesafesi 216 Km olduğundan YHT Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, iki saat sürmektedir, Ankara-Yozgat tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Yozgat yht seferi gecikmelerine, yht seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Yozgat – Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Yozgat – Ankara yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Ankara – Yozgat hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Yozgat ve Ankara tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Yozgat – Ankara Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Yozgat – Ankara yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Ankara – Yozgat hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Ankara veya Yozgat yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Ankara – Yozgat Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Yozgat – Ankara hızlı Tren saatleri?

Ankara – Yozgat hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara istasyondan İlk hızlı tren 06: saatinde hareket etmektedir. Yozgat gardan ise ilk tren 07:saatinde hareket etmektedir.

Arifiye – Ankara tren Saatleri

Ankara Arifiye tren saatleri

Tren AdıAnkara Tren K. SaatleriArifiye Tren K. Saatleri
Yht110:0011:52
Yht217:0019:17
Ankara Arifiye hızlı tren saatleri mayıs 2021

pandemi döneminde Ankara Arifiye arası Sabah saatlerinde Ankara garından saat 10’da akşam ise 17’de 2 tren mevcuttur. Aynı şekilde Arifiye garından öğlene doğru 11:52 saatinde ilk tren, akşam 19:17 saatinde ikinci tren hareket etmektedir.