Salihli Alaşehir Treni

Alaşehir – Salihli Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Salihli – Alaşehir Tren saatleri

TREN KALKIŞBÖLGESEL TREN SAATLERİMAVİ TREN SAATLERİ
Salihli Garı10:20 13:39 19:29x
Alaşehir Garı05:30 15:00 18:35x

Alaşehir – Salihli Arası Sadece Bsmne Uşak, Basmne Alaşehir, K Mavi, Mansa Alaşehir Treni Çalışmaktadır.

Salihli Alaşehir istasyonları arası karşılıklı pandemi den dolayı 3 sefer yapılmaktadır. Bu dönemde Salihli’den ilk tren saat 10.20 da hareket etmektedir. Alaşehir’den ise ilk trenin kalkış saati 05:30 dur. İki şehir arası en düşük tren bilet fiyatı pulman vagon tam 9 TL’dir. Tren Yolculuk Süresi yaklaşık yarım saattir.

Tren Yolu Güzergahı

Salihli Alaşehir Tren yolu güzergahı

Salihli ↔ Alaşehir Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Ücretlerini Gişelerden Öğrenilebilir
  • Mavi Treni  Pulman 11 TL
  • Mavi Treni Puşetli 15 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 88 TL Çift Kişi 116 TL

ALAŞEHİR – SALİHLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Alaşehir – Salihli tren kaç saat sürer?

Salihli – Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 40 Km olduğundan Kmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, yarım saat sürmektedir, Alaşehir Salihli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir Salihli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Salihli Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 714 11 04 dir. Adresi, Salihli Tren İstasyonu, Şehitler Mah, 87 Sok. 18/A, Salihli/Manisa

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Salihli Alaşehir Trenle kaç km? istasyonlar Arası Tren mesafesi 40 km

Alaşehir Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Salihli Alaşehir arasını TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Alaşehir Salihli Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Salihli Alaşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Alaşehir ve Salihli dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Salihli Alaşehir Mavi Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Alaşehir Salihli treninde yemekli vagon bulunur mu?

Alaşehir Salihli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Salihli Alaşehir Tcdd kmavi Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Salihli Alaşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Salihli Alaşehir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden ,Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Alaşehir Salihli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Kmavi Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Salihli Alaşehir Çalışan Kmavi Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Alaşehir Salihli Tren saatleri?

Alaşehir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Alaşehir Salihli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Alaşehir den İlk tren 04:09 saatinde hareket etmektedir. Salihli dan ise ilk tren 10:29 saatinde hareket etmektedir.

Salihli Alaşehir arası en hızlı rota: 37 dk. (40,3 km), kalkış: Alaşehir Gar varış: Salihli Tren İstasyonu

Konya Mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Mayıs 2021

Manisa Alaşehir Bölgesel Treni

Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Seferleri Mayıs 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Basmane Uşak Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Mayıs 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir