Turgutlu Alaşehir Treni

Alaşehir – Turgutlu Tren Saatleri

Turgutlu – Alaşehir Tren Saatleri

Tren KalkışBölgesel Tren SaatleriMavi Tren Saatleri
Turgutlu Garı09,41 13,00 17,13 18,5221:54
Alaşehir Garı05,30 08,42 15,00 18,3504:11
tren seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir.

Tcdd Turgutlu Alaşehir istasyonları arası Tcdd ye ait 5 tren ile 5 sefer yapılmaktadır. Bu seferler ortalama 1 saat 5 dakika sürmektedir. Alaşehir’den günün ilk treni 05:30 da, Turgutlu’dan ilk tren 09:41 saatinde hareket etmektedir. İki istasyon arası en yüksek TCDD bilet fiyatı 11 TL’dir.

Turgutlu treni saat kaçta? Alaşehir’e tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Alaşehir Turgutlu Tren Güzergahı

turgutlu Alaşehir Tren yolu güzergahı

Turgutlu – Alaşehir Tren fiyatları

  • Turgutlu Alaşehir Bölgesel Tren Ücretleri Gişelerden Öğrenilebilir
  • Mavi Treni  Pulman 9,50 TL
  • Mavi Treni Puşetli 15 TL
  • K Mavi Tren Yataklı Tek kişi 88 TL Çift Kişi 116 TL

ALAŞEHİR – TURGUTLU MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Alaşehir – Turgutlu tren kaç saat sürer?

Turgutlu – Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 80 Km olduğundan Kmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, 1 saat 5 dk sürmektedir, Alaşehir Turgutlu tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir Turgutlu tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri:  06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 313 10 46 dir. Adresi; Turgutlu Garı, İstasyonaltı Mahallesi, Turgutlu/Manisa

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Alaşehir Tren istasyonu

Turgutlu Alaşehir arası en hızlı rota: 1 sa. 12 dk. (80,1 km), kalkış: Alaşehir Gar varış: Turgutlu Garı

Alaşehir Turgutlu arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Turgutlu Alaşehir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Alaşehir Turgutlu Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Turgutlu Alaşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Alaşehir ve Turgutlu dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Turgutlu Alaşehir Ekspres Mavi trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Yataklı Vagon

Alaşehir Turgutlu treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Alaşehir Turgutlu Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Turgutlu Alaşehir Tcdd Ekspres Mavi trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Turgutlu Alaşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Turgutlu Alaşehir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Turgutlu Alaşehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Alaşehir Turgutlu Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Alaşehir Turgutlu Tren saatleri?

Alaşehir’den diğer istasyonlara giden trenlere ait seferlere ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan göz atabilirsiniz. Alaşehir’den günün ilk treni 05:30 da, Turgutlu’dan ilk tren 09:41 saatinde hareket etmektedir.

Alaşehir Turgutlu arası Hangi Trenler çalışmaktadır?

Alaşehir – Turgutlu – Arası Sadece Mavi Tren, Basmane Uşak, Basmane Alaşehir, Manisa Alaşehir bölgesel Treni Çalışmaktadır.

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021
Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.
İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.
İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir