Bölgesel Trenler

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Tcdd Bölgesel Tren Saatleri Aşağıdaki Tabloda Şehir şehir ve Tren Hattına göre Kalkış Saatleri verilmiştir. Bölgesel Tren Saatleri 2020 kış dönemi tren seferleri tarifesine göre 19:17 saatinde güncellenmiştir.

BölgeselTrenler
Halkalı Edirne
Ada EkspresiHalkalı Gebze
*****************************************
Sincan PolatlıKarabük Çcuma Zonguldak
***********************************************
İzmir AydınAydın-Söke
İzmir Denizliİzmir Nazilli
İzmir Ödemişİzmir Söke
İzmir Tireİzmir Uşak
İzmir AlaşehirManisa Alaşehir
Denizli SökeSöke Nazilli
Tire Çatalİzmir Balıkesir
*****************************************
Erzincan DivriğiSivas Divriği
Elazığ MalatyaElazığ Tatvan
Batman DiyarbakırKars Akyaka yı hazırla
***********************************************
Adana MersinMersin Islahiye
Mersin İskenderunKonya Karaman
*********************************************
Eskişehir AfyonEskişehir Kütahya
Eskişehir TavşanlıKütahya Balıkesir
  • Bölgesel tren saatleri ile ilgili önemli Notlar
  • Bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi koltuklu trenlerdir.
  • TCDD Bölgesel Trenlerde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • TCDD Bölgesel Tren biletini sadece istasyon gişelerinden nakit para ile Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • TCDD Bölgesel Trenler de Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur.
  • TCDD Bölgesel Trenler kalabalık olacağından Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Halkalı Edirne Bölgesel Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39, Halkalı↓08:40 18:00
Lburgaz↓08:54, 16:32Çatlca↓09:16 18:37
Muratlı↓09:47, 17:01Çerkköy↓10:10 19:32
Çorlu09:58, 17:24Velimeşe10:22 19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓10:34 19:56
Çerkköy↓10:11 17:46Muratlı↓10:57 20:18
Çatalca↓11:04 18:39Lburgaz↓11:25 20:47
Halkalı Varış11:38, 19:13Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri Temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir.

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 11:15 16:40 18:10 21:20
Mtpaşa05:55 07:05 13:10 14:47 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 07:14 13:19 14:55 19:04Gebze08:34 11:36 17:03 18:31 21:47
Sapanca06:11 07:21 13:26 15:02 19:11Hereke08:50 11:52 17:19 18:47 22:03
İzmit06:34 07:44 13:49 15:25 19:34Yarımca08:57 11:59 17:26 18:54 22:10
Derince06:40 07:50 13:55 15:31 19:40Derince08:05 12:07 17:34 19:02 22:18
Yarımca06:48 07:58 14:03 15:39 19:48İzmit09:12 12:14 17:41 19:09 22:25
Hereke06:55 08:05 14:10 15:46 19:55Sapanca09:33 18:02 19:30 22:46
Gebze07:11 08:21 14:26 16:02 20:11Arifiye09:40 12:35 18:09 19:37 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_12:42 18:19 19:46 23:02
Pendik Varış07:30_08:45 14:45 16:21 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Temmuz 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Ankara Sincan Polatlı Bölgesel Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiPolatlı KalkışTren Saati
Ankarax 06:55 09:00 12:35 14:55 18:00Polatlı06:45 08:45 12:30 14:50 17:45 19:15
Sincan05:35 07:12 09:17 12:52 15:12 18:17Temelli07:08 09:10 12:53 15:13 18:09 19:38
Malıköy06:05 07:38 09:41 13:22 15:43 18:41Malıköy07:14 09:17 12:59 15:19 18:06 19:45
Temelli06:11 07:44 09:47 13:28 15:49 18:47Sincan07:41 09:45 13:23 15:43 18:45 20:11
Polatlı Varış06:33_08:07 10:09 13:50 16:11 19:09Ankara Varış07:58_10:02 13:40 16:00 19:02 20:28
Polatlı Sincan Ankara Tren Saatleri temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir. . Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Karbük Gökçebey Zonguldak Bölgesel Tren Saatleri

Karabük KalkışTren SaatiZonguldak KalkışTren Saati
Karabük07:05 16:00 12:55 18:10Zonguldak07:30 11:30 09:30 13:25 16:30 17:35 18:30 20:30
Gökçebey05:40 06:30 08:30 12:30 14:17 17:25 18:3019:34Kilimli07:42 09:42 11:42 13:37 16:42 17:47 18:42 20:42
Çaycuma06:00 06:50 08:50 12:50 14:40 17:45 18:50 19:54Çaycuma08:49 10:45 12:49 14:41 17:47 18:51 19:53 21:47
Kilimli07:03 07:52 09:54 13:52 15:42 18:52 19:52 20:56Gökçebey09:11 11:04 13:10 15:01 18:06 19:10 20:14 22:06
Zonguldak Varış 07:13_08:02 10:04 14:02 15:52 19:02 20:02 21:06Karabük Varış10:32_14:36 16:24 21:38
Koyu Renkli Saatler Karabük’e Varır. Temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

İzmir Aydın Bölgesel Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Söke Aydın Bölgesel Tren Saatleri

izmir Denizli Bölgesel Tren Saatleri

izmir Nazilli Bölgesel Tren Saatleri

eee

izmir Ödemiş Bölgesel Tren saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriÖdemiş KalkışTren Saatleri
izmir↓06:30 12:00 17:10Ödemiş↓05:25 09:30 15:00
Gazi
emir↓
06:49 12:14 17:28Bayın
dır↓
06:13 10:18 15:43
Hava
alanı↓
06:56 12:20 17:34Tor
balı↓
06:51 10:51 16:25
Tor
balı↓
07:25 12:50 18:03Hava
alanı↓
07:20 11:21 16:56
Bayın
dır↓
08:01 13:29 18:40Gazi
emir↓
07:25 11:28 17:02
Ödemiş Varış08:51_14:14 19:26izmir Varış07:43_11:28 17:02
Ödemiş İzmir Tren saatleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 13 TL dir.

izmir Söke Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11
Böyel bi tren hattı Yok

izmir Tire Bölgesel Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriTire KalkışTren Saatleri
izmir↓16:00Tire↓08:00
Gaziemir↓16:15Çatal↓08:15
Havaalanı↓16:21Bayındır↓08:27
Torbalı↓16:51Torbalı↓09:01
Bayındır↓17:27Havaalanı↓09:33
Çatal↓17:38Gaziemir↓09:39
Tire
Varış
17:52İzmir Varış09:57
Basmane Tire Tren Saatleri Temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

izmir Uşak bölgesel tren saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

izmir Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Manisa Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Denizli Söke Bölgesel Tren Saatleri

Denizli KalkışTren SaatleriSöke KalkışTren Saatleri
Denizli↓06:40Söke↓06:35 16:15
Nazilli↓08:02Aydın↓07:41 17:21
Aydın↓08:56Nazilli↓08:40 18:14
Söke Varış09:57Denizli Varış10:01_19:36
Söke Denizli Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Nazilli Söke Bölgesel Tren Saatleri

Tire Çatal Bölgesel Tren Saatleri

Tire KalkışTren SaatleriÇatal KalkışTren Saatleri
Tire↓05:40 18:10Çatal↓06:05 18:55
ÇatalVarış05:52 18:22Tire Varış06:18 19:08
Çatal Tire Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 5,5 TL dir.

Erzincan Divriği Bölgesel Tren Saatleri

Erzincan KalkışTren SaatleriDivriği KalkışTren Saatleri
Erzincan↓06:30 14:30Divriği↓05:05 16:30
Divriği varış17:40 09:43Erzincan Varış08:19 19:43
Divriği Erzincan Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 17 TL dir.

Sivas Divriği Bölgesel Tren Saatleri

Sivas KalkışTren SaatleriDivriği KalkışTren Saatleri
Sivas↓08:00 17:25Divriği↓06:20 17:00
Divriği Varış10:57 20:29Sivas Varış09:22 20:00
Divriği Sivas Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 17 TL dir.

Elazığ Malatya Raybüs Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİMALATYA
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓18:10Malatya↓06:45
Malatya Varış20:23Elazığ Varış08:50
Malatya Elazığ Raybüs Seferleri

Elazığ Tatvan Bölgesel Tren Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİTATVAN
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓xTatvan↓09:00
Genç↓xMuş↓10:35
Muş↓xGenç↓12:35
Tatvan VarışxElazığ Varış15:20
Elazığ Muş Tatvan tren saatleri temmuz 2021

Diyarbakır Batman Bölgesel Tren Saatleri

Adana Mersin Bölgesel Tren Saatleri

Mersin İslahiye Bölgesel Tren Saatleri

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Mersin İskenderun Bölgesel Tren Saatleri

Mersin KalkışTren Saatleriİskendern KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 12:30 16:30İskenderu07:15 12:00 17:15
Tarsus↓07:05 13:03 17:05Dörtyol↓07:44 12:28 17:45
Yenice↓07:20 13:19 17:21Erzin↓07:57 12:41 17:59
Adana↓07:46 13:45 17:49Ceyhan↓08:35 13:18 18:37
Yüreğir↓07:51 13:50 17:55incirlik↓09:17 13:57 19:12
incirlik↓07:59 13:58 18:02Yüreğir↓09:24 14:04 19:20
Ceyhan↓08:34 14:36 18:38Adana↓09:38 14:18 19:35
Erzin↓09:09 15:12 19:13Yenice↓10:01 14:43 20:00
Dörtyol↓09:23 15:26 19:27Tarsus↓10:17 15:00 20:16
İskenderun Varış09:50_15:52 19:55Mersin Varış10:46_15:26 20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir.

Konya Karaman Bölgesel Tren Saatleri

Konya KalkışTren SaatleriKaraman KalkışTren Saatleri
Konya↓11:25 13:30 20:10Karaman↓06:50 09:20 16:15
Çumra↓xÇumra↓x
Karaman
Varış
Konya
Varış
Karaman Konya Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Eskişehir Afyon Bölgesel Tren Saatleri

Eskişehir KalkışTren SaatleriAfyon KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓17:45Afyon↓06:50
Kütahya↓19:03Gazlıgöl↓07:12
Gazlıgöl↓20:25Kütahya↓08:39
Afyon Varış20:45Eskişehir Varış09:57
Afyon Eskişehir Tren seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir

Eskişehir Kütahya Bölgesel Tren Saatleri

Eskişehir KalkışTren saatleriKütahya KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓09:10, 14:20Kütahya↓12:15 18:00
Kütahya
Varış
10:28 15:39Eskişehir
Varış
13:26 19:17
Kütahya Eskişehir tren seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir.

Eskişehir Tavşanlı Bölgesel Tren saatleri

Eskişehir KalkışTren SaatleriTavşanlı KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓19:45Tavşanlı↓05:50
Kütahya↓21:06Kütahya↓06:34
Tavşanlı Varış21:51Eskişehir Varış07:44
Tavşanlı Eskişehir Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir.

Kütahya Balıkesir Bölgesel Tren Saatleri

Kütahya
Kalkış
SAATİBalıkesir
Kalkış
SAATİ
Kütahya↓15:45Balıkesir↓07:10
Tavşanlı↓16:33Tavşanlı↓10:59
Balıkesir Varış20:15Kütahya Varış11:45
Balıkesir Kütahya raybüs seferleri Temmuz 2021

2021 Tren Saatleri