Bölgesel Trenler

Tcdd Bölgesel Trenler ve Hareket Saatleri, Aşağıdaki Tabloda Şehir şehir ve Tren Hattına göre Kalkışları verilmiştir.

TCDD Bölgesel Trenler

  • Bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi koltuklu trenlerdir.
  • Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • Bölgesel Tren biletini sadece istasyon gişelerinden nakit para ile Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur.
  • TCDD Bölgesel Trenler kalabalık olacağından Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.
Bölgesel Trenler
Halkalı EdirneEdirne Halkalı
Adapazarı GebzeGebze Adapazarı
Halkalı GebzeGebze Halkalı
Sincan PolatlıPolatlı Ankara
Konya KaramanKaraman Konya
Eskişehir AfyonAfyon Eskişehir
Eskişehir KütahyaKütahya Eskişehir
Eskişehir TavşanlıTavşanlı Eskişehir
Kütahya BalıkesirKütahya Balıkesir
Karabük Çcuma Zonguldak Zonguldak Karabük
İzmir AydınAydın İzmir
İzmir DenizliDenizli İzmir
İzmir ÖdemişÖdemiş İzmir
İzmir TireTire İzmir
İzmir AlaşehirAlaşehir İzmir
Denizli SökeSöke Denizli
Tire ÇatalÇatal Tire
Aydın-SökeSöke Aydın
İzmir NazilliNazilli İzmir
İzmir SökeSöke İzmir
İzmir UşakUşak İzmir
Manisa AlaşehirAlaşehir Manisa
Nazilli SökeSöke Nazilli
İzmir BalıkesirBalıkesir İzmir
Erzincan DivriğiDivriği Erzincan
Sivas DivriğiDivriği Sivas
Elazığ TatvanTatvan Elazığ
Elazığ Malatya Malatya Elazığ
Batman DiyarbakırDiyarbakır Batman
Adana Mersin Mersin Adana
Mersin IslahiyeIslahiye Mersin
Mersin İskenderunİskenderun Mersin
Bölgesel Trenler

Halkalı Edirne Bölgesel Tren Saatleri

Kalkış GarıTren SaatiTren SaatiTren Adı
Edirne Kalkış07:42xBölgesel Tren
Lüleburgaz08:5216:34Bölgesel Tren
Muratlı09:2217:04Bölgesel Tren
Çorlu09:4417:26Bölgesel Tren
Velimeşe09:5517:38Bölgesel Tren
Çerkezköy10:0917:51Bölgesel Tren
Çatalca11:0418:47Bölgesel Tren
Ispartakule11:2419:08Bölgesel Tren
İstanbul Halkalı Varış11:3619:20Bölgesel Tren
Edirne Halkalı Bölgesel Tren Saatleri Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 41 TL dir. Trenler pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Ada Ekspresi Tren Saatleri

GarSaatSaatSaatSaatSaat
Adapazarı Kalkış05:5007:0012:4514:3019:15
Mpaşa05:5507:0512:5114:3519:20
Arifiye06:0307:1312:5914:4319:29
Sapanca06:1107:2113:0714:5119:37
İzmit06:3607:4613:3215:1620:02
Derince06:4207:5213:3815:2220:08
Yarımca06:5008:0013:4615:3020:16
Hereke06:5708:0713:5315:3720:23
Dil iskelesii07:0408:1414:0015:4420:30
Gebze Varış07:1308:2314:0915:5320:39
Gebze Kalkış07:5511:3017:0518:4522:25
Dil iskelesi08:0611:4117:1618:5622:36
Hereke08:1311:4817:2319:0322:43
Yarımca08:2011:5517:3019:1022:50
Derince08:2812:0317:3819:1822:58
İzmit08:3512:1017:4519:2423:05
Sapanca08:5812:3318:0819:4723:28
Arifiye09:0612:4118:1619:5623:36
Mpaşa09:1512:5218:2520:0523:45
Adapazarı Varış09:1912:5618:2920:0923:49
Ada Ekspresi Tren Saatleri Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Ocak 2022

Ankara Sincan Polatlı Bölgesel Trenleri

GarSaatSaat Saat SaatSaatSaat
Polatlı Kalkış07:0008:5512:0013:3017:4019:15
Yeni doğan07:1409:0912:1413:4417:5419:29
Poyraz07:1809:1312:1813:4817:5819:33
Temelli07:2309:1812:2313:5318:0319:38
Malıköy07:2909:2412:2913:5918:0919:44
Türk obası07:3409:2912:3414:0418:1419:49
Sazpnr07:4909:4812:5214:2118:3320:06
Sincan07:5309:5212:5614:2518:3720:10
Ankara Varış08:1510:1713:1814:4718:5920:32
Ankara Kalkış07:0009:4512:0016:0017:45
Sincan05:5007:2310:0812:2316:2718:08
Sazpnr05:5407:2710:1212:2716:3118:12
Türk obası06:1307:4810:3012:4816:4918:31
Malıköy06:1807:5410:3512:5316:5418:36
Temelli06:2408:0110:4112:5917:0018:42
Poyraz06:2908:0610:4613:0417:0518:47
Yeni doğan06:3308:1010:5013:0817:0918:51
Polatlı Varış06:4608:2311:0313:2117:2219:04
Polatlı Sincan Ankara Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Karbük Gökçebey Zonguldak Bölgesel Treni

Zonguldak KalkışKilimliÇay cumaGökçe beyKarabük Varış
07:3007:4208:5309:1310:35
09:3009:4210:4811:07x
11:3011:4212:4513:0514:26
13:3013:4214:5215:1216:33
16:3016:4217:5118:10x
17:3517:4718:5419:13x
18:3018:4219:5820:1821:40
20:3020:4221:4722:06x
Karabük KalkışGök çbyÇay cumaKilim liZngldk Varış
x05:4006:0007:0107:11
x06:3006:5007:5208:02
07:1008:3408:5409:5610:06
x12:2512:4613:5214:02
13:0514:3214:5115:5316:03
16:0517:3017:4918:5319:03
18:1019:3419:5620:5821:08
x18:3018:5219:5520:05
Karabük Çcuma Zonguldak Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 22 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

İzmir Aydın Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gazi emir15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

izmir Denizli Bölgesel Tren

GarTren Saati Tren SaatiTren SaatiTren SaatiTren Saati
Denizli Kalkış05:4508:3010:4512:4516:30
Nazilli07:0709:5212:2114:0917:55
Aydın07:5910:4313:1415:0118:47
Selçuk09:0111:4614:2216:0419:49
Torbalı09:4112:1814:5416:3520:20
Hava alanı10:1012:4515:2317:0220:46
Gazi emir10:1612:5215:2817:0720:52
İzmir Varış10:3513:0915:4517:2621:09
İzmir Kalkış07:1010:4512:3016:45
Gaziem07:2611:0312:5117:03
Hava alanı07:3211:0812:5617:09
Torbalı08:0311:3713:2417:37
Selçuk08:3412:0813:5518:15
Aydın09:3913:1515:0319:29
Nazilli10:3114:1116:0020:18
Denizli Varış11:4915:2917:2921:35
İzmir Denizli Bölgesel Treni, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 40 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

izmir Ödemiş Bölgesel Tren saatleri

GarSaatSaatSaatSaatSaatSaat
İzmir Kalkış06:3009:0012:0015:3017:0020:40
Gaziemir06:5109:1412:1715:5217:1821:03
Hava alanı06:5609:1912:2215:5817:2321:09
Torbalı07:2409:4612:5016:3617:5021:39
Bayındır08:0110:2013:2817:1218:2822:12
Ödemiş Varış08:4610:5914:0917:5219:1022:49
Ödemiş Kalkış05:2007:1009:3511:3015:0018:05
Bayındır06:0908:0010:2112:1415:4518:57
Torbalı06:5008:3710:5412:5116:1819:39
Hava alanı07:2009:0911:2213:2216:4420:09
Gaziem07:2509:1411:2813:2716:4920:16
İzmir Varış07:4409:3311:4513:4517:0920:33
Ödemiş İzmir Tren saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 19 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

izmir Söke Bölgesel Tren

İzmir KalkışSaati
izmir↓x
Gaziemir↓x
Havaalanı↓x
Torbalı↓x
Selçuk↓x
Söke Varışx
İzmir Söke Treni Geçici Süreliğine Durdurulmuştur. 2022

Aydın Söke Tren Saatleri

GarTren Saati
Aydın Kalkış18:10
İncirliova18:20
Germencik18:30
Ortaklar18:42
Sazlıköy18:59
Söke Varış19:08
Aydın Söke Tren Saatleri, Tren pulman vagonlardan oluşur. Tam bilet 11 TL dir. Güncel Ocak 2022

izmir Tire Bölgesel Tren

GarSaatSaatSaatSaat
İzmir Kalkış10:0014:1515:2019:00
Gaziemir10:1514:3815:4019:18
Menderes10:2614:4915:5019:28
Torbalı10:5315:1416:1719:50
Bayındır11:3015:4616:4820:31
Çatal11:4415:5616:5820:42
Toki11:5216:0417:0620:50
Tire Varış12:0016:1117:1420:57
Tire Kalkış06:3008:0013:0016:40
Toki06:3708:0913:0816:49
Çatal06:4508:1713:1716:57
Bayındır06:5408:2913:2717:11
Torbalı07:2509:0414:0217:51
Menderes07:5109:3014:2718:15
Gaziemir08:0109:4014:3918:25
İzmir Varış08:2009:5714:5718:44
Basmane Tire Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16,5 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

izmir Uşak bölgesel tren saatleri

GarTren SaatiTren Saati
İzmir Kalkış07:4015:05
Çiğli08:0915:33
Menemen08:3315:53
Manisa09:2416:42
Turgutlu09:5617:10
Salihli10:3317:47
Alaşehir11:1718:34
Uşak Varış13:2620:43
Uşak Kalkış06:2016:15
Alaşehir08:3818:30
Salihli09:2119:18
Turgutlu09:5719:59
Manisa10:2720:41
Menemen11:1821:30
Çiğli11:3621:47
İzmir Varış12:0222:14
Uşak İzmir Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 35 TL dir.Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

izmir Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 23 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Manisa Alaşehir Tren Saatleri

Manisa KalkışSaatiAlaşehir KalkışSaati
Manisa18:00Alaşehir15:00
Turgutlu18:29Salihli15:35
Salihli19:12Turgutlu16:09
Alaşehir19:54Manisa16:36
Alaşehir Manisa Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Nazilli Söke Treni

Nazilli KalkışSaati
Nazilli Kalkış17:15
İsabeyli17:21
Atça17:27
Sultanhisar17:38
Karaali17:42
Köşk17:52
Umurlu18:02
Aydın18:18
İncirliova18:29
Germencik18:40
Ortaklar18:52
Sazlıköy19:09
Söke Varış19:18
Nazilli Söke Bölgesel Treni, Tam Yol Bilet Ücreti 16 TL. Güncel Ocak 2022

Denizli Söke Tren Saatleri

GarKalkış SaatiKalkış Saati
Söke Kalkış06:3216:30
Aydın07:3417:30
Nazilli08:3118:23
Denizli Varış09:5819:43
Denizli06:40x
Nazilli08:04x
Aydın08:57x
Söke Varış09:56x
Söke Denizli Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Tire Çatal Bölgesel Tren Saatleri

GarSaatSaat
Çatal Kalkış05:5518:50
Toki06:0318:58
Tire Varış06:1019:05
Tire Kalkış05:3518:20
Toki05:4218:27
Çatal05:4818:33
Çatal Tire Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 8 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Erzincan Divriği Bölgesel Tren

GarKalkış SaatiKalkış Saati
Erzincan Kalkış15:0006:30
Divriği Varış18:0609:36
Divriği Kalkış05:0515:45
Erzincan Varış08:1718:55
Divriği Erzincan Tren Seferleri, Tren Bilet fiyatı 24 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Sivas Divriği Tren Saatleri

GarTren SaatiTren Saati
Divriği Kalkış06:2017:00
Demirdağ06:2517:05
Cürek06:3817:18
Bahçeli06:4817:29
Göçentaş06:5417:35
Güneş07:0517:46
Avşar07:2418:02
Çetinkaya07:4518:19
Yenikangal08:0318:37
Candoğan08:1318:47
Gürpınar08:2018:54
Yeni Karasar08:2518:59
Tecer08:3619:09
Bostan kaya08:4919:22
Sivas Varış09:1119:44
Sivas Kalkış08:0017:25
Bostan kaya08:2317:49
Tecer08:3718:03
Yeni Karasar08:4718:13
Gürpınar08:5218:18
Candoğan08:5918:26
Yenikangal09:1018:38
Çetinkaya09:2718:55
Avşar09:4419:12
Güneş10:0019:28
Göçentaşı10:1019:38
Bahçeli10:1619:44
Cürek10:2619:56
Demirdağ10:3920:09
Divriği Varış10:4320:13
Divriği Sivas Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 24 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Elazığ Malatya Raybüs Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİMALATYA
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓18:10Malatya↓06:45
Malatya Varış20:23Elazığ Varış08:50
Malatya Elazığ Raybüs Seferleri

Elazığ Tatvan Tren Saatleri

Tatvan KalkışSaatiElazığ KalkışSaati
Tatvan08:40Elazığ06:34
Rahova08:57Yurt06:56
Sıcaksu09:18Çağlar07:06
Muş10:17Murat bağı07:45
Kurt10:45Palu08:01
Ulukaya10:56Beyhan08:19
Km.211:04Ekerek08:32
Asmakaya11:10Suveren08:45
Oymapınar11:26Hodan08:51
Bozkanat11:40Genç09:08
Uyanık11:43Uyanık09:36
Genç12:13Bozkanat09:40
Hodan12:29Oymapınar09:55
Suveren12:37Asmakaya10:11
Ekerek12:54Ulukaya10:25
Beyhan13:09Kurt10:41
Palu13:30Muş11:06
Murat bağı13:48Bahçetepe11:49
Çağlar14:29Sıcaksu12:03
Yurt14:42Rahova12:23
Elazığ15:05Tatvan Gar12:37
Elazığ Muş Tatvan tren saatleri Tren Pulman tip vagonludur. Tam yol bilet ücreti 28 TL Güncel Ocak 2022

Diyarbakır Batman Tren Saatleri

GarSaatSaatTren
Batman Kalkış05:3015:00Bölgesel
Bismil06:3816:08Bölgesel
Diyarbakır Varış07:5217:22Bölgesel
Diyarbakır Kalkış09:0017:50Bölgesel
Bismil10:1419:05Bölgesel
Batman Varış11:2820:13Bölgesel
Batman Diyarbakır Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 10 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Adana Mersin Bölgesel Tren

Adana KalkışMersin VarışMersin KalkışAdana Varış
05:4506:5605:4506:56
06:1507:3106:1007:27
06:4007:5500:0000:00
07:0508:2006:3007:54
07:3008:4107:0008:16
08:1509:2507:3008:45
09:0010:1208:0009:15
09:5311:0708:3009:41
11:0012:1009:1510:34
11:3012:4110:0011:14
10:3611:5710:4511:56
12:0013:1611:4512:58
12:3013:4212:1513:36
13:1514:3112:3014:01
14:0015:1013:4514:58
14:4415:5714:3015:41
15:0016:1515:1516:31
15:3016:4116:0017:11
16:1517:2916:3017:56
16:4518:0216:5018:09
17:2018:3217:1518:28
17:4519:0117:3019:03
18:1519:2818:0019:19
18:4519:5618:3019:43
19:4821:0419:0020:23
20:0521:1819:4520:56
20:4522:0120:2521:36
21:3022:4121:3022:49
22:3023:4622:3023:49
Adana Mersin Tren Saatleri Tren Bilet Fiyatı 14 TL Güncel Ocak 2022

Mersin İslahiye Bölgesel Tren

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:09Bahçe↓08:14
Yenice↓18:28Osmaniye↓08:53
Adana↓19:03Ceyhan↓09:36
Kiremithane19:11İncirlik↓10:10
İncirlik↓19:21Kiremithane10:19
Ceyhan↓19:56Adana↓10:36
Osmaniye↓20:33Yenice↓11:01
Bahçe↓21:21Tarsus↓11:21
Islahiye
Varış
22:03Mersin Varış11:57
Islahiye Mersin Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 40 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Mersin İskenderun Bölgesel Tren

GarTren Saati Tren Saati Tren Saati
İskenderun Kalkış07:1512:0017:15
Dörtyol07:4612:3117:48
Erzin08:0312:4818:06
Osmaniyex13:07x
Ceyhan08:4713:4118:47
İncirlik09:2714:1819:22
Kiremit hane09:3614:2719:31
Adana09:5314:4419:48
Yenice10:1715:0920:12
Tarsus10:3615:2920:31
Mersin Varış11:0715:5721:04
Mersin Kalkış06:3012:3016:30
Tarsus07:0613:1017:06
Yenice07:2513:3017:25
Adana07:5414:0117:56
Kiremit hane08:0114:0818:03
İncirlik08:1014:1918:12
Ceyhan08:4514:5418:48
Osmaniyex15:30x
Erzin09:2215:4619:25
Dörtyol09:3916:0319:42
İskenderun Varış10:0916:3320:12
İskenderun Mersin Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 37 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel 2022 Ocak

Konya Karaman Bölgesel Tren

Konya KalkışKaraman VarışKaraman KalkışKonya Varış
11:1012:4007:1008:50
13:4515:1509:2010:50
20:1521:4515:4017:10
Karaman Konya Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Eskişehir Afyon Bölgesel Tren

Eskişehir KalkışTren SaatiAfyon KalkışTren Saati
Eskişehir17:45Afyon A.Çetinkaya07:30
Kütahya19:10Gazlıgöl07:57
Gazlıgöl20:28Kütahya09:23
Afyon A.Çetinkaya20:51Eskişehir10:32
Afyon Eskişehir Tren seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Tam Yol Bilet ücreti 30 TL Güncel Ocak 2022

Eskişehir Kütahya Bölgesel Tren

GarTren SaatiTren saati
Kütahya Kalkış12:2018:00
Alayunt12:3118:11
Uluköy12:45x
Spınar12:5418:33
Porsuk13:04x
Eskişehir13:3419:11
Eskişehir Kalkış09:1014:20
Porsuk09:42x
Sabuncup09:5315:01
Uluköy10:02x
Alayunt10:1615:22
Kütahya10:2415:30
Kütahya Eskişehir tren seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Tam yol bilet ücreti 11 TL Güncel Ocak 2022

Eskişehir Tavşanlı Bölgesel Tren

Eskişehir KalkışTren SaatiTavşanlı KalkışTren Saati
Eskişehir19:45Tavşanlı05:50
Sabuncup20:25Kütahya06:37
Alayunt20:46Alayunt06:48
Kütahya21:00Spınar07:07
Tavşanlı21:43Eskişehir07:45
Tavşanlı Eskişehir Tren Seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Tam yol bilet ücreti 18 TL Güncel Ocak 2022

Kütahya Balıkesir Bölgesel Tren

Kütahya KalkışSaatiBalıkesir KalkışSaati
Kütahya15:45Balıkesir07:10
Tavşanlı16:33Gündoğan07:17
Balıköy17:23Nusrat07:38
Alöve17:35Kireç08:06
Gökçedağ17:41Dursunbey08:47
Piribeyler18:02Piribeyler09:21
Dursunbey18:37Gökçedağ09:42
Kireç19:19Alöve09:49
Nusrat19:47Balıköy10:03
Gündoğan20:08Tavşanlı11:01
Balıkesir20:13Kütahya11:45
Balıkesir Kütahya raybüs seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Bilet ücreti 32 TL Güncel Ocak 2022

aa

Tren Saatleri 2022