Bölgesel Trenler

Tcdd Bölgesel Tren Saatleri Aşağıdaki Tabloda Şehir şehir ve Tren Hattına göre Kalkış Saatleri verilmiştir. Bölgesel Tren Saatleri 2020 kış dönemi tren seferleri tarifesine göre 19:17 saatinde güncellenmiştir.

BölgeselTrenler
Halkalı Edirne
Ada EkspresiHalkalı Gebze
*****************************************
Sincan PolatlıKarabük Çcuma Zonguldak
***********************************************
İzmir AydınAydın-Söke
İzmir Denizliİzmir Nazilli
İzmir Ödemişİzmir Söke
İzmir Tireİzmir Uşak
İzmir AlaşehirManisa Alaşehir
Denizli SökeSöke Nazilli
Tire Çatalİzmir Balıkesir
*****************************************
Erzincan DivriğiSivas Divriği
Elazığ MalatyaElazığ Tatvan
Batman DiyarbakırKars Akyaka yı hazırla
***********************************************
Adana MersinMersin Islahiye
Mersin İskenderunKonya Karaman
*********************************************
Eskişehir AfyonEskişehir Kütahya
Eskişehir TavşanlıKütahya Balıkesir
Bölgesel Tren Seferleri
  • Bölgesel tren saatleri ile ilgili önemli Notlar
  • Bölgesel Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi koltuklu trenlerdir.
  • TCDD Bölgesel Trenlerde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • TCDD Bölgesel Tren biletini sadece istasyon gişelerinden nakit para ile Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • TCDD Bölgesel Trenler de Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur.
  • TCDD Bölgesel Trenler kalabalık olacağından Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Halkalı Edirne Bölgesel Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39, Halkalı↓08:40 18:00
Lburgaz↓08:54, 16:32Çatlca↓09:16 18:37
Muratlı↓09:47, 17:01Çerkköy↓10:10 19:32
Çorlu09:58, 17:24Velimeşe10:22 19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓10:34 19:56
Çerkköy↓10:11 17:46Muratlı↓10:57 20:18
Çatalca↓11:04 18:39Lburgaz↓11:25 20:47
Halkalı Varış11:38, 19:13Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir. Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
Adapazarı05:50, 07:00, 13:05, 14:52, 18:50Pendik08:02, 11:10, 17:05, 18:05, 20:55
Mtpaşa05:55, 07:05, 13:10, 14:57, 18:55Tuzlax
Arifiye06:04, 07:14, 13:19, 15:06, 19:04Gebze08:23, 11:36, 17:28, 18:26, 21:23
Sapanca06:11, 07:21, 13:26, 15:13, 19:11Diliskelesi08:32, 11:46, 17:38, 18:36, 21:33
İzmit06:34, 07:44, 13:49, 15:36, 19:34Hereke08:38, 11:52, 17:44, 18:42, 21:38
Derince06:40, 07:50, 13:55, 15:42, 19:40Yarımca08:45, 11:59, 17:51, 18:49, 21:45
Yarımca06:48, 07:58, 14:03, 15:50, 19:48Derince08:53, 12:07, 17:59, 18:57, 21:53
Hereke06:55, 08:05, 14:10, 15:57, 19:55İzmit09:00, 12:14, 18:06, 19:04, 22:00
Diliskelesi08:11, 14:17, 16:04, 20:02, 07:02Sapanca09:21, 12:35, 18:27, 19:25, 22:24
Gebze07:11, 08:22, 14:27, 16:13, 20:11Arifiye09:28, 12:42, 18:34, 19:32, 22:31
TuzlaxMpaşa09:37_12:51, 18:43, 19:41, 22:40
Pendik Varış07:30_08:45, 14:46, 16:32, 20:30Ada
pazarı
09:42, 12:56, 18:48, 19:46, 22:45
Ada Ekspresi Tren Saatleri Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Ankara Sincan Polatlı Bölgesel Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiPolatlı KalkışTren Saati
Ankarax 06:55 09:00 12:35 14:55 18:00Polatlı06:45 08:45 12:30 14:50 17:45 19:15
Sincan05:35 07:12 09:17 12:52 15:12 18:17Temelli07:08 09:10 12:53 15:13 18:09 19:38
Malıköy06:05 07:38 09:41 13:22 15:43 18:41Malıköy07:14 09:17 12:59 15:19 18:06 19:45
Temelli06:11 07:44 09:47 13:28 15:49 18:47Sincan07:41 09:45 13:23 15:43 18:45 20:11
Polatlı Varış06:33_08:07 10:09 13:50 16:11 19:09Ankara Varış07:58_10:02 13:40 16:00 19:02 20:28
Polatlı Sincan Ankara Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Karbük Gökçebey Zonguldak Bölgesel Tren Saatleri

Karabük KalkışTren SaatiZonguldak KalkışTren Saati
Karabük07:05,12:55, 16:00, 18:10Zonguldak07:30 11:30 09:30 13:25 16:30 17:35 18:30 20:30
Gökçebey05:40 06:30 08:30 12:30 14:17 17:25 18:3019:34Kilimli07:42 09:42 11:42 13:37 16:42 17:47 18:42 20:42
Çaycuma06:00 06:50 08:50 12:50 14:40 17:45 18:50 19:54Çaycuma08:49 10:45 12:49 14:41 17:47 18:51 19:53 21:47
Kilimli07:03 07:52 09:54 13:52 15:42 18:52 19:52 20:56Gökçebey09:11 11:04 13:10 15:01 18:06 19:10 20:14 22:06
Zonguldak Varış 07:13_08:02 10:04 14:02 15:52 19:02 20:02 21:06Karabük Varış10:32_14:36 16:24 21:38
Koyu Renkli Saatler Karabük’e Varır. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

İzmir Aydın Bölgesel Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

izmir Denizli Bölgesel Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

izmir Ödemiş Bölgesel Tren saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriÖdemiş KalkışTren Saatleri
izmir↓06:30, 08:45, 12:00, 15:30, 17:10, 20:30, 22:10Ödemiş↓05:25, 07:15, 09:30, 11:30, 15:00, 17:50, 19:50
Gazi
emir↓
06:49, 09:05, 12:14, 15:49, 17:28, 20:50, 22:27Bayın
dır↓
06:13, 08:02, 10:18, 12:13, 15:43, 18:41, 20:33
Hava
alanı↓
06:56, 09:11, 12:20, 15:56, 17:34, 20:56, 22:32Tor
balı↓
06:51, 08:39, 10:51, 12:51, 16:25, 19:19, 21:04
Tor
balı↓
07:25, 09:39, 12:50, 16:26, 18:03, 21:25, 22:56Hava
alanı↓
07:20, 09:10, 11:21, 13:23, 16:56, 19:47, 21:33
Bayın
dır↓
08:01, 10:17, 13:29, 16:59, 18:40, 21:58, 23:27Gazi
emir↓
07:25, 09:16, 11:28, 13:30, 17:02, 19:53, 21:40
Ödemiş Varış08:51_11:00, 14:14, 17:45, 19:26, 22:39, 00:08izmir Varış07:43_09:33, 11:46, 13:44, 17:19, 20:09, 21:58
Ödemiş İzmir Tren saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 13 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

izmir Söke Bölgesel Tren Saatleri

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11
Böyel bi tren hattı Yok

izmir Tire Bölgesel Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriTire KalkışTren Saatleri
izmir↓10:00, 14:10, 16:00, 19:10Tire↓08:00, 06:30, 13:05, 16:55
Gaziemir↓10:15, 14:25, 16:15, 19:28Çatal↓08:15, 06:43, 13:18, 17:11
Havaalanı↓10:21, 14:31, 16:21, 19:34Bayındır↓08:27, 06:52, 13:28, 17:26
Torbalı↓10:52, 15:02, 16:51, 20:02Torbalı↓09:01, 07:24, 14:03, 18:04
Bayındır↓11:29, 15:44, 17:27, 20:34Havaalanı↓09:33, 07:56, 14:35, 18:36
Çatal↓11:42, 15:55, 17:38, 20:45Gaziemir↓09:39, 08:01, 14:41, 18:41
Tire
Varış
11:56_16:09, 17:52, 20:59İzmir Varış09:57_08:19, 14:59, 18:58
Basmane Tire Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

izmir Uşak bölgesel tren saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

izmir Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Manisa Alaşehir Bölgesel Tren Saatleri

Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Denizli Söke Bölgesel Tren Saatleri

Denizli KalkışTren SaatleriSöke KalkışTren Saatleri
Denizli↓06:40Söke↓06:35 16:15
Nazilli↓08:02Aydın↓07:41 17:21
Aydın↓08:56Nazilli↓08:40 18:14
Söke Varış09:57Denizli Varış10:01_19:36
Söke Denizli Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Tire Çatal Bölgesel Tren Saatleri

Tire KalkışTren SaatleriÇatal KalkışTren Saatleri
Tire↓05:40 08:00, 06:30, 13:05, 16:55 18:10, 20:00Çatal↓06:05 11:42, 15:55, 17:38, 20:45 18:55, 20:25
ÇatalVarış05:52 18:22, 20:12Tire Varış06:18 19:08 20:38
Çatal Tire Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 5,5 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Erzincan Divriği Bölgesel Tren Saatleri

Erzincan KalkışTren SaatleriDivriği KalkışTren Saatleri
Erzincan↓06:30 14:30Divriği↓05:05 16:30
Divriği varış17:40 09:43Erzincan Varış08:19 19:43
Divriği Erzincan Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 17 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Sivas Divriği Bölgesel Tren Saatleri

Sivas KalkışTren SaatleriDivriği KalkışTren Saatleri
Sivas↓08:00 17:25Divriği↓06:20 17:00
Divriği Varış10:57 20:29Sivas Varış09:22 20:00
Divriği Sivas Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 17 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Elazığ Malatya Raybüs Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİMALATYA
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓18:10Malatya↓06:45
Malatya Varış20:23Elazığ Varış08:50
Malatya Elazığ Raybüs Seferleri

Elazığ Tatvan Bölgesel Tren Saatleri

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİTATVAN
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓06:30Tatvan↓09:00
Genç↓09:16Muş↓10:35
Muş↓11:22Genç↓12:35
Tatvan Varış12:53Elazığ Varış15:20
Elazığ Muş Tatvan tren saatleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Diyarbakır Batman Bölgesel Tren Saatleri

Tren GarıTren SaatleriTren GarıTren Saatleri
Batman Kalkış↓05:30, 15:00Diyarbakır Kalkış↓08:15, 17:50
Bismil↓06:20, 15:50Bismil↓09:12, 18:48
Diyarbakır Varış07:17, 16:47Batman Varış10:00, 19:35
Batman Diyarbakır Tren Saatleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 7 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Adana Mersin Bölgesel Tren Saatleri

Mersin İslahiye Bölgesel Tren Saatleri

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Mersin İskenderun Bölgesel Tren Saatleri

Mersin KalkışTren Saatleriİskendern KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 12:30 16:30İskenderu07:15 12:00 17:15
Tarsus↓07:05 13:03 17:05Dörtyol↓07:44 12:28 17:45
Yenice↓07:20 13:19 17:21Erzin↓07:57 12:41 17:59
Adana↓07:46 13:45 17:49Ceyhan↓08:35 13:18 18:37
Yüreğir↓07:51 13:50 17:55incirlik↓09:17 13:57 19:12
incirlik↓07:59 13:58 18:02Yüreğir↓09:24 14:04 19:20
Ceyhan↓08:34 14:36 18:38Adana↓09:38 14:18 19:35
Erzin↓09:09 15:12 19:13Yenice↓10:01 14:43 20:00
Dörtyol↓09:23 15:26 19:27Tarsus↓10:17 15:00 20:16
İskenderun Varış09:50_15:52 19:55Mersin Varış10:46_15:26 20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 26 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Konya Karaman Bölgesel Tren Saatleri

Konya KalkışTren SaatleriKaraman KalkışTren Saatleri
Konya↓11:25 13:30 20:10Karaman↓06:50 09:20 16:15
Çumra↓xÇumra↓x
Karaman
Varış
Konya
Varış
Karaman Konya Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Eskişehir Afyon Bölgesel Tren Saatleri

Eskişehir KalkışTren SaatleriAfyon KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓17:45Afyon↓06:50
Kütahya↓19:03Gazlıgöl↓07:12
Gazlıgöl↓20:25Kütahya↓08:39
Afyon Varış20:45Eskişehir Varış09:57
Afyon Eskişehir Tren seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Eskişehir Kütahya Bölgesel Tren Saatleri

Eskişehir KalkışTren saatleriKütahya KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓09:10, 14:20Kütahya↓12:15 18:00
Kütahya
Varış
10:28 15:39Eskişehir
Varış
13:26 19:17
Kütahya Eskişehir tren seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Eskişehir Tavşanlı Bölgesel Tren saatleri

Eskişehir KalkışTren SaatleriTavşanlı KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓19:45Tavşanlı↓05:50
Kütahya↓21:06Kütahya↓06:34
Tavşanlı Varış21:51Eskişehir Varış07:44
Tavşanlı Eskişehir Tren Seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

Kütahya Balıkesir Bölgesel Tren Saatleri

Kütahya
Kalkış
SAATİBalıkesir
Kalkış
SAATİ
Kütahya↓15:45Balıkesir↓07:10
Tavşanlı↓16:33Tavşanlı↓10:59
Balıkesir Varış20:15Kütahya Varış11:45
Balıkesir Kütahya raybüs seferleri Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

2021 Tren Saatleri