İzmir – Nazilli Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Nazilli – İzmir Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
İzmir07:10 12:30 18:45x
Nazilli07:06 12:23 13:43 19:34x
İzmir Tren Saatlerinde Pandemi nedeniyle Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

İzmir Nazilli İzmir Arası Dnzl Basmane Nazilli İzmir Aydın izmir Göller Express Treni Hergün karşılıklı Çalışmaktadır.

Nazilli den Kalkan İlk tren saati 07:06, İzmir’den Kalkan İlk tren ise 07:10 dur. İki şehir arası yolculuk 157 km olup yaklaşık 3 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 19 TL dir.

Nazilli – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Nazilli İzmir Nazilli Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. İzmir Nazilli Trenle kaç km ? Nazilli İzmir Arası Tren mesafesi 157 km

İzmir – Nazilli Tren fiyatları

  • Bölgesel Tren Tam Bilet 19 TL

İZMİR – NAZİLLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Nazilli İzmir Tren Yolu Güzergahı

Nazilli – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Nazilli tren istasyonu

İzmir Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri 05:00 – 21:30 saatleri arası Açıktır. Nazilli Tren istasyonu telefonu 0 256 214 15 89 dır.

Nazilli İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Nazilli İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Nazilli İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Nazilli den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Nazilli İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Nazilli İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmir Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Nazilli İzmir tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli İzmir Tren saatleri?

İzmir Nazilli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Nazilli den İlk tren 03:10 saatinde hareket etmektedir. İzmir den ise ilk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir.

izmir Denizli Bölgesel

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 16:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 17:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 17:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 17:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 18:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 20:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 20:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

“İzmir – Nazilli Tren Saatleri” üzerine 2 yorum

  1. TCDD işletmelerinin neden iflah olmadığı, bir iş beceremediği, bunca kamu kaynağına rağmen zarar ziyandan başını kaldıramadığı belli oluyor. Bugün saat 10 20 den itibaren Nazilli ve Aydın tren istasyon santral ve görevlilerini telefonla arıyorum. Birisi devamlı meşgul, diğerlerine cevap veren yok. Yazık güzel ülkeme, yazık memleketime… Yiyin yatın efendiler, çatlayıncaya kadar yiyin ve uyuyun… Nasıl olsa aylık çalışıyor. Sorumlularını göreve davet ediyorum. İlgi gösterenlere teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir