islahiye mersin tren seferleri

Mersin – Islahiye Tren Saatleri

İslahiye Mersin Tren Saatleri

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Mersin İslahiye arası sadece İslahiye mersin treni çalışmaktadır

Islahiye Mersin arası 1 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Mersin Gardan İlk tren 17:30 saatinde hareket etmektedir. Islahiye den ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 86 km olup yaklaşık 4 saat sürmektedir. İslahiye Mersin Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 28,5 tl dir.

Mersin İslahiye Tren Fiyatları

  • Bölgesel Tren Tam Bilet 28,5 TL

ISLAHİYE – MERSİN TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Mersin ↔ Islahiye trenle kaç saat Sürer?

Mersin Islahiye Mersin Arası Trenle Yaklaşık 4 Saat sürmektedir. Islahiye Mersin Trenle kaç km? Mersin Islahiye Arası Tren mesafesi 86 km Mersin Islahiye Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Islahiye Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Islahiye Tren istasyonu telefonu 0 342 862 10 79 dır.

Mersin Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Mersin Tren istasyonu telefonu 0 324 231 12 67 dır.

Mersin Islahiye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Mersin Islahiye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Mersin Islahiye tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Islahiye ve Mersin’den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Islahiye treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Mersin Islahiye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Islahiye Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Islahiye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Islahiye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Islahiye Tren saatleri?

Mersin İslahiye Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin’den İlk tren 00:14 saatinde hareket etmektedir. Islahiye’den ise ilk tren 00:32 saatinde hareket etmektedir.

İslahiye Mersin Bölgesel Treni Durakları

Mersin KalkışTren Saatleriİslahiye Kalkış Tren Saatleri
Mersin17:30islahiye07:30
Tırmıl17:41Km.514+90007:37
Karacailyas17:46Fevzipaşa07:44
Taşkent17:54Ayran07:56
Huzurkent18:01Bahçeşehir08:04
Tarsus18:10Bahçe08:09
Yenice18:25Yarbaşı08:24
Şehitlik18:40Mamure08:37
Şakirpaşa18:46Osmaniye08:48
Adana18:56Toprakkale09:00
Kiremithane19:02Ceyhan09:25
İncirlik19:11Yakapınar09:46
Yakapınar19:25İncirlik10:01
Ceyhan19:47Kiremithane10:08
Toprakkale20:13Adana10:23
Osmaniye20:22Şakirpaşa10:27
Mamure20:31Şehitlik10:32
Yarbaşı20:45Yenice10:45
Bahçe21:00Tarsus11:01
Bahçeşehir21:06Huzurkent11:08
Ayran21:13Taşkent11:15
Fevzipaşa21:27Karacailyas11:22
Km.514+90021:33Tırmıl11:27
Islahiye21:39Mersin11:35
Ağustos 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir