islahiye mersin tren seferleri

Mersin – Islahiye Tren Saatleri

İstasyonTren SaatiTren
Mersin↓17:30Bölgesel Tren
Tarsus↓18:09Bölgesel Tren
Yenice↓18:28Bölgesel Tren
Adana↓19:03Bölgesel Tren
Kiremithane19:11Bölgesel Tren
İncirlik↓19:21Bölgesel Tren
Ceyhan↓19:56Bölgesel Tren
Osmaniye↓20:33Bölgesel Tren
Bahçe↓21:21Bölgesel Tren
Islahiye
Varış
22:03Bölgesel Tren
Mersin Islahiye Bölgesel Tren Seferleri, Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 40 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ocak 2022

Mersin – Islahiye Tren Seferleri

Mersin İslahiye arası sadece İslahiye Mersin bölgesel treni çalışmaktadır. Mersin Gardan İlk tren 17:30 saatinde hareket etmektedir. Islahiye’den ise ilk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk yaklaşık 4 saat 10 dakika sürmektedir.

Mersin – Islahiye trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 86 km olduğundan Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu bu dönemde yaklaşık 4 saat 10 dakika sürmektedir.

Mersin İslahiye Tren Fiyatları

  • Bölgesel Tren Tam Bilet ₺40
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Tren biletlerine öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaşına % 50
  • Çocuk (0-6) Ücretsiz.

TCDD Tren Bileti Satın Al

İslahiye treni saat kaçta? Mersin’e tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Mersin Tren Garı çalışma saatleri

Mersin Tren Garı 08:00 – 17:00 saatleri arası çalışmaktadır. Mersin Tren Garı telefon numarası 0 324 231 12 67 dır.

Mersin Islahiye tren güzergahı

Mersin İslahiye Tren güzergahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.