Turgutlu Akşehir Treni

Menemen – Turgutlu Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Menemen – Turgutlu Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Menemen08:28 11:48x
Turgutlu06:52 20:05x
Turgutlu menemen tren seferleri haziran 2021

Turgutlu Menemen Turgutlu Arası Bölgesel Trenler Uşk Basmne, Basmne Alaşhir ve Anahat Trenler K Mavi treni ile Hergün karşılıklı sefer düzenlenir

Turgutlu tren garından ilk tren 06:52 saatinde bölgesel tren hareket etmektedir. Menemen istasyonundan ise ilk tren 08:28 saatinde yine bölgesel tren hareket etmektedir. İki şehir arası 1 Mavi tren ve 2 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 73 km olup yaklaşık 1s:13dk sürmektedir. Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 9 tl dir.

Menemen ↔ Turgutlu Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 9,5 TL
  • K Mavi Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek Kişi 88 Çift kişi 58TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
  • Menemen Turgutlu Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz

Menemen ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer?

Menemen Turgutlu Menemen Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 10 Dk sürmektedir. Turgutlu Menemen Trenle kaç km Menemen Turgutlu Arası Tren mesafesi 73 km.

Turgutlu Menemen Tren Yolu Güzergahı

Menemen Turgutlu Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

turgutlu tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır.

Turgutlu Tren istasyonu telefonu 0 236 313 10 46 dır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır.

Turgutlu Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Menemen Turgutlu arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Turgutlu Menemen Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Menemen Turgutlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Turgutlu ve Menemen’den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Menemen Turgutlu Ekspress trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Turgutlu Menemen treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Turgutlu Menemen Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Menemen Turgutlu Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Menemen Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Menemen Turgutlu arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Turgutlu Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Turgutlu Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Turgutlu Menemen Tren saatleri?

Turgutlu dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Turgutlu Menemen Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Turgutlu den İlk tren 05:17 saatinde hareket etmektedir. Menemen dan ise ilk tren 08:26 saatinde hareket etmektedir.

Uşak Basmane

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Mayıs 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Basmane Alaşehir

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Mayıs 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir