Turgutlu Akşehir Treni

Menemen – Turgutlu Tren Saatleri

Turgutlu-Menemen Tren Saatleri

Tren GarıTren Saatleri
Menemen08:28 11:48 16:01 20:38
Turgutlu05:19 06:52 10:06 20:05
Turgutlu menemen tren seferleri Temmuz 2021

Turgutlu tren garından ilk tren 05:19 saatinde bölgesel tren hareket etmektedir. Menemen istasyonundan ise ilk tren 08:28 saatinde yine bölgesel tren hareket etmektedir. İki şehir arası 1 Mavi tren ve 2 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 73 km olup yaklaşık 1s:13dk sürmektedir. Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 11 tl dir.

Menemen ↔ Turgutlu Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 11 TL
  • K Mavi Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek Kişi 88 Çift kişi 136 TL
  • Menemen Turgutlu Bölgesel Trenlerini 4448233 den veya istasyon gişelerinden öğrenebilirsiniz.

TURGUTLU – MENEMEN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Menemen ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer?

Menemen Turgutlu Menemen Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 10 Dk sürmektedir. Turgutlu Menemen Trenle kaç km Menemen Turgutlu Arası Tren mesafesi 73 km.

Turgutlu Menemen Tren Yolu Güzergahı

Menemen Turgutlu Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

turgutlu tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır.

Turgutlu Tren istasyonu telefonu 0 236 313 10 46 dır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır.

Turgutlu Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Menemen Turgutlu arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Turgutlu Menemen Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Menemen Turgutlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Turgutlu ve Menemen’den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Menemen Turgutlu Ekspress trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Turgutlu Menemen treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Turgutlu Menemen Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Menemen Turgutlu Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Menemen Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Menemen Turgutlu arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Turgutlu Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Turgutlu Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Turgutlu Menemen Tren saatleri?

Turgutlu dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Turgutlu Menemen Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Turgutlu den İlk tren 05:17 saatinde hareket etmektedir. Menemen dan ise ilk tren 08:26 saatinde hareket etmektedir.

Turgutlu Menemen Arasında Tren seferleri Var mı?

Turgutlu Menemen Turgutlu Arası Bölgesel Trenler Uşak Basmane, Basmane Alaşehir ve Anahat Trenler Mavi Tren ile Her gün karşılıklı seferler düzenlenir.

Uşak Basmane

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Basmane Alaşehir

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Kmavi

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir