Kırıkkale Tren Saatleri

Kırıkkale’den Nerelere Tren Var?  Doğu Ekspresi, Güney Kurtalan Ekspresi ve Van gölü Ekspresi Anahat Trenleri ile Kırıkkale’den Batman, Bismil, Divriği, Diyarbakır, Elazığ, Ergani Erzincan, erzurum, Kars, Kayseri, Malatya, Muş, Sivas, Sivas, Şefaatli, Yerköy, Kırıkkale yönüne hergün tren seferi vardır.

KIRIKKALE TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale treni saat kaçta? Kırıkkale’ye tren seferi var mı? Doğu Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Kırıkkale Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Kırıkkale trenleri Kırıkkale Tren istasyonunda her gün çalışır

Kırıkkale tren garı çalışma saatleri? Kırıkkale Tren Garı 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Kırıkkale tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 318 224 78 53 dır.

Kırıkkale Tren garına ulaşım Kırıkkale tren istasyonu Kırıkkale merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Kırıkkale Tren Garı

Kırıkkale de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kırıkkale den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde  koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon vardır

Kırıkkale seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Kırıkkale den Geçen Tcdd Anahat Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman, Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kırıkkale treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kırıkkale Tcdd Ekspres  trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kırıkkale Tcdd Anahat Ekspress trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kırıkkale tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres tren ise Kırıkkale istasyon gişesinden,  internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kırıkkale Tcdd Ekspres Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Kırıkkale Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kırıkkale Tren saatleri? Kırıkkale dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kırıkkale Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Kırıkkaleden İlk tren 00:07 saatinde hareket etmektedir.

Kırıkkale Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Kırıkkale garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kırıkkale Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Kırıkkale Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

kırıkkale tren garı

Kırıkkale Tren Saatleri 2021 olarak güncel tutulmaya çalışılmaktadır.Kırıkkale tren saatleri ve Kırıkkale tren bilet fiyatları Kırıkkale Tren saatleri Sayfalarında  gösterilmektedir.
Kırıkkale Tren kaç saat ? Kırıkkale Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir