Kırıkkale – Ergani Tren Saatleri

Ergani – Kırıkkale Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Kırıkkale Ergani arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile tek sefer yapılmaktadır.

Gün içinde Ergani’den haftanın pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 13:47 saatinde Güney Kurtalan Ekspresi kakkış yapmakta, Kırıkkale’den ise pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri öğlen 13:21 saatinde Güney Kurtalan Ekspresi hareket etmektedir.

Bu yolculuk 750 km olup yaklaşık 17 saat 16 dakika sürmektedir. Güney Kurtalan Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam 41,00 TL,

Güney Kurtalan Ekspresi Kırıkkale Ergani Kırıkkale arasında haftanın 5 günü Çalışır Kırıkkale dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Ergani dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Ergani ↔ Kırıkkale Tren fiyatları

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 41 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 41 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Çift Kişi 201 TL

KIRIKKALE – ERGANİ GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ergani ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer?

Ergani Kırıkkale Ergani Arası Trenle Yaklaşık  17 Saat sürmektedir.

Ergani – Kırıkkale tren ile kaç saat sürer? Kırıkkale – Ergani arası Tren yolu mesafesi 750 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 17 saat 12 dakika sürmektedir, Kırıkkale-Ergani tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kırıkkale – Ergani tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ergani Kırıkkale Tren yolu güzergahı

Ergani Kırıkkale Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Kırıkkale Tren istasyonu telefonu 0 312 309 05 15 dır.

Ergani Tren garı çalışma saatleri 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır.

Ergani Tren istasyonu telefonu 0 412 226 63 53 dır.

Kırıkkale Ergani Trenle kaç km? Ergani Kırıkkale Arası Tren mesafesi 750 km.

kırıkkale tren garı

Ergani – Kırıkkale arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ergani ve Kırıkkale den geçen Güney Kurtalan Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kırıkkale – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ergani ve Kırıkkale den Geçen Güney Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kırıkkale – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ergani – Kırıkkale Tcdd Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Kırıkkale tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Güney Kurtalan Ekspres trenidir. TCDD tren biletinizi Ergani veya Kırıkkale istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Güney Ekspresi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Bu güzergahta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. E

Ergani – Kırıkkale Tren saatleri?

Güney Kurtalan Ekspresi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale den ise ilk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir