Ergani Tren Saatleri

Anasayfa » Ergani Tren Saatleri

Ergani Tren Kalkış Seferleri

TCDD Ergani Tren Saatleri ve Tren Bileti, garlar arası haftanın her günü 2 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 08.47 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra Kurtalan Tren İstasyonuna varmaktadır.

Kalkış SaatiTren AdıSefer GünüSon İstasyon
08:47Güney Ekspresis,pe,c,ct,paKurtalan
15:17Kurtalan Ekspresipt,ç,c,ct,paAnkara

Ergani’den Nerelere Tren Var?

Güney Kurtalan Ekspresi ile Kurtalan, Beşiri, Batman, Bismil, Ulam, Diyarbakır, Fırat, Battalgazi, Malatya, Hekimhan, Taşlıdere, Sivas, Hanlı, Şarkışla, Kayseri, Yerköy, Sekili, Çerikli, Balışıh, Kırıkkale, Yahşihan, Irmak, Elmadağ, Kayaş, Ankara Gar yönüne her gün tren seferi vardır.

Popüler Tren Seferleri

Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD İşletmesi size en iyi Ergani Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı ve satın almanızı sağlar. Şehir Garı 07.00-16.00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0412 6115108’dir. Ergani’den tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ergani tren çalışma saatleri 09:00 – 18:00 olup, telefonu 0412 6115108‘dir. Ayrıca Ergani tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Ergani tren saatleri
ergani istasyonu

Ergani Tren garına ulaşım Ergani tren istasyonu Ergani merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır. Adresi: Yayvantepe, İstasyon Cd., 21950 Ergani/Diyarbakır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir