Ergani Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan08:10
Kırıkkale13:17Batman09:56
Yerköy15:13Bismil11:04
Şefaatlı15:59Diyarbakır12:30
Kayseri18:57Ergani13:56
Şarkışla20:59Malatya18:57
Sivas22:35Hekimhan20:08
Hekimhan01:59Sivas23:05
Malatya03:32Şarkışla01:05
Ergani08:12Kayseri03:17
Diyarbakır09:56Şefaatlı06:09
Bismil11:06Yerköy07:02
Batman12:17Kırıkkale09:01
Kurtalan Varış13:58Ankara Varış11:11
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Kurtalan Ekspresinde 2+1 pulman, kuşetli, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. 12 Aralık 2021

Ergani’den Nerelere Tren Var?

Güney Kurtalan Ekspresi ile Kurtalan, Beşiri, Yaylıca, Batman, Salat, Çöltepe, Bismil, Ulam, Diyarbakır, Sallar, Maden, Gezin, Gölcük, Sivrice, Kürk, Uluova, Yolçatı, Şefkat, Baskil, Pınarlı, Kuşsarayı, Fırat, Battalgazi, Malatya, Hekimhan, Akgedik, Akçamağara, Demiriz, Çetinkaya, Yenikangal, Bostankaya, Taşlıdere, Sivas, Hanlı, Şarkışla, Yeniçubuk, Karaözü, Kayseri, Boğazköprü, Himmetdede, Yenifakılı, Kanlıca, Karasenir, Sarıkent, Şefaatli, Caferli, Karaosman, Yerköy, Sekili, Çerikli, Balışıh, Kırıkkale, Yahşihan, Irmak, Elmadağ, Kayaş, Ankara Gar yönüne her gün tren seferi vardır.

Ergani tren garı çalışma saatleri

Ergani Tren Garı09:00 – 18:00 saatleri arası çalışmaktadır. Ergani tren Garı telefon numarası,Telefonu 0 412 611 51 08 dır.

ergani tren istasyonu

Ergani Tren garına ulaşım Ergani tren istasyonu Ergani merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.