Ergani Bismil Tren Seferleri

Ergani – Bismil Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Bismil > Ergani > Bismil Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bismil Ergani Bismil Arası Güney Kurtalan Ekspresi ile haftanın belirli günleri karşılıklı 1 sefer düzenlenir Ergani Bismil Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Bismil istasyonundan Ergani Şehrine gün içinde ilk tren 10:10 saatinde hareket etmedir. Ergani istasyondan Bismil şehrine ise 06:38 saatinde kalkış yapmaktadır. İki şehir arası haftanın belirli günlerinde sadece Güney kurtalan ekspresi çalışmaktadır. Tren bilet fiyatı tam 13 TL olup, Yolculuk ortalama 2 saat sürmektedir.

Ergani ↔ Bismil trenle kaç saat Sürer?

Ergani – Bismil arası Tren yolu mesafesi 112 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 28 dakika sürmektedir, Ergani-Bismil tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ergani – Bismil tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ergani Bismil Tren Yolu Güzergahı

Ergani – Bismil Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 10 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  80 TL Çift Kişi  60 TL

ERGANİ – BİSMİL GÜNEY KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Bismil Tren istasyonu

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Ergani Tren garı çalışma saatleri: 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır

Bismil Tren istasyonu telefonu? 0 412 415 30 73 dır Ergani Tren istasyonu telefonu? 0 412 611 51 08 dır

Bismil Ergani Trenle kaç km? Ergani Bismil Arası Tren mesafesi 112 km

Bismil Ergani arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bismil ve Ergani den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Ergani Bismil tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bismil ve Ergani den Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Ergani Bismil treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bismil Ergani Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bismil Ergani Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bismil Ergani tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Bismil veya Ergani istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bismil Ergani Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Bismil Ergani Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bismil Ergani Tren saatleri?

Bismil Ergani Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bismil istasyonundan Ergani Şehrine gün içinde ilk tren 10:10 de hareket etmedir. Ergani istasyondan Bismil şehrine ise 06:38 saatinde kalkış yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir