Bismil – Ergani Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan08:10
Kırıkkale13:17Batman09:56
Yerköy15:13Bismil11:04
Şefaatlı15:59Diyarbakır12:30
Kayseri18:57Ergani13:56
Şarkışla20:59Malatya18:57
Sivas22:35Hekimhan20:08
Hekimhan01:59Sivas23:05
Malatya03:32Şarkışla01:05
Ergani08:12Kayseri03:17
Diyarbakır09:56Şefaatlı06:09
Bismil11:06Yerköy07:02
Batman12:17Kırıkkale09:01
Kurtalan Varış13:58Ankara Varış11:11
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Kurtalan Ekspresinde 2+1 pulman, kuşetli, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. 12 Aralık 2021

Dönüş Treni için Ergani’den Bismil’e tren saatleri

Bismil tren garı çalışma saatleri

Bismil Tren Garı 05:00 – 20:00 Arası Çalışmaktadır.

Bismil tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 412 415 30 73 dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.