Halkalı Edirne Tren Seferleri

Edirne – Halkalı Tren Saatleri

Halkalı-Edirne Arası Tren Saatleri

EDİRNE
KALKIŞ
TREN SAATİHALKALI
KALKIŞ
TREN SAATİ
Edirne↓07:39, Halkalı↓08:40 18:00
Lburgaz↓08:54, 16:32Çatlca↓09:16 18:37
Muratlı↓09:47, 17:01Çerkköy↓10:10 19:32
Çorlu09:58, 17:24Velimeşe10:22 19:44
Velimeşe↓09:58Çorlu↓10:34 19:56
Çerkköy↓10:11 17:46Muratlı↓10:57 20:18
Çatalca↓11:04 18:39Lburgaz↓11:25 20:47
Halkalı Varış11:38, 19:13Edirne Varış22:00
Halkalı Edirne Tren Saatleri Temmuz 2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 29 TL dir.

Halkalı Edirne Halkalı Arası Halkalı bölgesel Treni Hergün Çalışmaktadır.

İki şehir arası günlük TCDD ye 1 bölgesel tren ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk ortalama 4 saat 9 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 28 TL dir. Edirne‘den İlk tren 07:39 saatinde hareket etmektedir. Halkalı’dan ise ilk tren 18:00 saatinde hareket etmektedir.

Edirne ↔ Halkalı trenle kaç saat Sürer?

Edirne Halkalı Edirne Arası Trenle Yaklaşık  4 Saat sürmektedir. Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır. Tren mesafesi 229 km

Halkalı ↔ Edirne Tren fiyatları

  • Edirne Halkalı Bölgesel Treni Pulman Tam 28 TL

EDİRNE- HALKALI TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Halkalı Edirne Tren Yolu Güzergahı

Halkalı Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 212 678 48 00 dır

Edirne Tren istasyonu telefonu? 0 284 235 26 71 dır çalışma saatleri: 08:30 – 17:30 Saatleri Arası Açıktır

Edirne Halkalı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Edirne Halkalı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Edirne Halkalı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Halkalı ve Edirne dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Edirne Halkalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Edirne Halkalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Halkalı Edirne tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Edirne Halkalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Edirne Halkalı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Edirne Halkalı Tren saatleri?

Edirne Halkalı Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Edirne den İlk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir. Halkalı dan ise ilk tren 08:40 saatinde hareket etmektedir.

Halkalı Edirne bölgesel Treni Durakları

Edirne KalkışTren SaatleriHalkalı KalkışTren Saatleri
Kapıkule07:25 xHalkalı18:00 08:40
Edirne Şehir07:39 xIspartakule18:13 08:53
Edirne07:44 xÇatalca18:37 09:16
Şerbettar08:01 xKabakça18:49 09:28
Bahçıvanova08:08 xSinekli19:13 09:52
Uzunköprü15:40 15:40Çerkezköy19:32 10:10
Pehlivanköy08:18 15:57Velimeşe19:44 10:22
Alpullu08:41 16:19Çorlu19:56 10:34
Lüleburgaz08:54 16:32Balabanlıx 10:47
Kayabeyli09:05 16:43Muratlı20:18 10:57
Seyitler09:09 16:47Seyitler20:31 11:10
Muratlı09:23 17:01Kayabeyli20:35 11:14
Balabanlı09:33 17:10Lüleburgaz20:47 11:25
Çorlu09:47 17:24Alpullu21:02 11:40
Velimeşe09:58 xPehlivanköy21:22 12:00
Çerkezköy10:11 17:46Uzunköprü12:15 12:15
Sinekli10:28 18:03Bahçıvanova21:31 x
Kabakça10:52 18:26Şerbettar21:38 x
Çatalca11:04 18:39Edirne21:56 x
Ispartakule11:26 19:01Edirne Şehir22:00 x
Halkalı11:38 19:13Kapıkule22:13 x
Halkalı Edirne bölgesel Treni Durakları Ağustos 2021

“Edirne – Halkalı Tren Saatleri” üzerine 2 yorum

  1. Hiç bir şey anlaşılamayan şu sayfaları bir düzeltin be kardeşim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir