Diyarbakır – Kırıkkale Tren Saatleri 2024

Anasayfa » Diyarbakır – Kırıkkale Tren Saatleri 2024

Diyarbakır – Kırıkkale tren Kalkış Saatleri

Güncel Diyarbakır – Kırıkkale Tren saatleri ve bileti, Garları arası haftanın beş günü 1 sefer yapılmaktadır. Kurtalan Ekspresi 13:45 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 20 saat 10 dakika sonra Kırıkkale Tren Garına varmaktadır.

Diyarbakır >KırıkkaleTrenSefer GünüFiyat
13:4509:57Kurtalanpt,ç,cu, ct,pa₺330

Kurtalan Ekspresi Diyarbakır’dan Kırıkkale yönüne özellikle pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri çalışmaktadır.

Diyarbakır – Kırıkkale trenle kaç saat?

Kurtalan Ekspresi ile tren yolculuğu kış dönemindeki zorluklar nedeniyle yaklaşık 20 saat 10 dakika sürmektedir.

Diyarbakır – Kırıkkale Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren bileti 330 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1500 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Kırıkkale Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Diyarbakır – Kırıkkale Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Kurtalan ekspresi ile her gün Kırıkkale’ye tren seferi yapılmaktadır. Genellikle Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

Kalkış ŞehriDiyarbakır
Varış ŞehriKırıkkale
Mesafe805,2 km
Seyahat Süresi20s 10dk
Günlük Sefer Sayısı1 Sefer
En Popüler TrenKurtalan Ekspresi
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Diyarbakır – Kırıkkale Tren Güzergah ve Durakları

Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Leylek > Duruş > Geyik > Ergani’de durur. Sonrasında Sallar > Maden > Gezin > Gölcük > Sivrice > Kürk > Uluova > Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Kuşsarayı > Fırat > Battalgazi’de durur. Devamında Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas > Bedirli > Hanlı > Şarkışla’da durur. Sonrasında Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan > Kayseri > Boğazköprü > Himmetdede > Yenifakılı > Kanlıca > Karasenir > Sarıkent > Şefaatli > Caferli’de durur. Devamında Karaosman > Yerköy > Sekili > Çerikli > Balışıh İstasyonlarında duruş yaparak en son Kırıkkale şehir garında seferini tamamlar.

Diyarbakır Kırıkkale Tren
Kırıkkale Diyarbakır Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Diyarbakır – Kırıkkale Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Diyarbakır Tren Garı genellikle 06:30 – 18:15 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0412 2266353’dür. Kırıkkale’ye tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir