Diyarbakır – Kırıkkale Tren Saatleri

Anasayfa » Diyarbakır – Kırıkkale Tren Saatleri

Diyarbakır – Kırıkkale tren Kalkış Saatleri

Güncel Diyarbakır – Kırıkkale Tren saatleri ve bileti, Tren Garları arası haftanın beş günü TCDD’ye ait Kurtalan Treni ile yalnız 1 sefer yapılmaktadır. Şehir garından tren pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri 13.47 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 20 saat 10 dakika sonra Kırıkkale Tren Garına varmaktadır.

Diyarbakır >KırıkkaleTrenSefer Günü
13:4709:57Kurtalanpt,ç,c, ct,p

Diyarbakır – Kırıkkale trenle kaç saat?

Kurtalan Ekspresi ile tren yolculuğu kış dönemindeki zorluklar nedeniyle yaklaşık 20 saat 10 dakika sürmektedir.

Diyarbakır – Kırıkkale Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren bileti 330 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1500 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Kırıkkale Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Diyarbakır – Kırıkkale Arası Tren Seferleri Var mı?

Bu güzergahta TCDD’ye ait Kurtalan ekspresi ile her gün Kırıkkale’ye tren seferi yapılmaktadır. Genellikle Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

TrenTrenTren
805 km20s 10dk1 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Diyarbakır – Kırıkkale Arası Güzergah ve Durakları

Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Leylek > Duruş > Geyik > Ergani > Sallar > Maden > Gezin > Gölcük > Sivrice > Kürk > Uluova > Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Duruş > Kuşsarayı > Duruş > Fırat > Battalgazi > Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas > Bedirli > Hanlı > Şarkışla > Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan > Kayseri > Boğazköprü > Himmetdede > Yenifakılı > Kanlıca > Karasenir > Sarıkent > Şefaatli > Caferli > Karaosman > Yerköy > Sekili > Çerikli > Balışıh İstasyonlarında duruş yaparak en son Kırıkkale şehir garında seferini tamamlar.

Diyarbakır Kırıkkale Tren
Kırıkkale Diyarbakır Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Diyarbakır Tren Garı genellikle 07:30 – 18:15 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0412 2266353‘dür. Ayrıca Kırıkkale’ye tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir