Diyarbakır – Kırıkkale Tren Saatleri

İstasyonKalkış Saati
Kurtalan08:10
Batman09:56
Bismil11:04
Diyarbakır12:30
Ergani13:56
Malatya18:57
Hekimhan20:08
Sivas23:05
Şarkışla01:05
Kayseri03:17
Şefaatlı06:09
Yerköy07:02
Kırıkkale09:01
Ankara Varış11:11
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Kurtalan Ekspresinde 2+1 pulman, kuşetli, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. 2022

Diyarbakır – Kırıkkale Tren Seferleri

Kırıkkale Diyarbakır Arası Sadece Güney Kurtalan Ekspresi çalışmaktadır. Bu tren ile haftanın 5 günü karşılıklı 1 sefer düzenlenmektedir.

Diyarbakır – Kırıkkale treni saat kaçta?

Diyarbakır istasyonundan pazartesi, çarşamba, , cumartesi ve pazar günleri sabah 12:45 saatinde hareket etmektedir. Kırıkkale istasyondan ise pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri 13:21 saatinde kalkış yapmaktadır. İki şehir arası tren yolculuğu ortalama 19 saat 40 dakika sürmektedir.

Diyarbakır – Kırıkkale trenle kaç saat Sürer?

Diyarbakır – Kırıkkale arası Tren yolu mesafesi 1015 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 19 saat 40 dakika sürmektedir.

Diyarbakır – Kırıkkale Tren fiyatlar

  • Güney Ekspresi Pulman Tam Bilet:66 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli: 66 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Çift Kişi 321 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Tren biletlerine öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaşına % 50
  • Çocuk (0-6) Ücretsiz.

TCDD Tren Bileti Satın Al

Diyarbakır Tren Garı çalışma saatleri

Diyarbakır Tren Garı 07:30 – 18:15 saatleri arası çalışmaktadır. Diyarbakır tren Garı telefon numarası,Telefonu 0 412 226 63 53 dır.

Kırıkkale Diyarbakır Tren Yolu Güzergahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.