Diyarbakır – Kayseri Tren Saatleri

Anasayfa » Diyarbakır – Kayseri Tren Saatleri

Diyarbakır – Kayseri Tren Kalkış Saatleri

Güncel Diyarbakır – Kayseri Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın beş günü tek sefer yapılmaktadır. Kurtalan Ekspresi 13:45 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 14 saat 30 dakika sonra Kayseri’ye varmaktadır.

Diyarbakır >KayseriSefer GünüTrenFiyat
13:4504:15pt,ç,c, ct,pKurtalan₺245

Kurtalan Ekspresi Diyarbakır’dan Kayseri yönüne özellikle pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri çalışmaktadır.

Diyarbakır – Kayseri trenle kaç saat?

Kutalan Ekspresi ile tren yolculuğu 14 saat 30 dakika sürmektedir.

Diyarbakır – Kayseri Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren bileti 245 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz bilet ücreti 1415 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Kayseri Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Diyarbakır – Kayseri Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye bağlı Kurtalan ekspresi ile Kayseri’ye her gün tren seferi yapılmaktadır. Genellikle Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

Kalkış ŞehriDiyarbakır
Varış ŞehriKayseri
Mesafe562,2 km
En Popüler TrenKurtalan Ekspresi
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Diyarbakır – Kayseri Tren Güzergah ve Durakları

Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Leylek > Duruş > Geyik > Ergani > Sallar > Maden’de durur. Sonrasında Gezin > Gölcük > Sivrice > Kürk > Uluova > Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Kuşsarayı > Fırat > Battalgazi > Malatya’da durur. Devamında Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas > Bedirli > Hanlı > Şarkışla’da durur. Devamında Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan İstasyonlarında duruş yaparak en son Kayseri şehir garında seferini tamamlar.

Diyarbakır Kayseri Tren
Kayseri Diyarbakır Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Diyarbakır – Kayseri Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Diyarbakır Tren Garı genellikle 06:30 – 18:15 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0412 2266353’dür. Kayseri’ye tren bileti satın almak için 4448233’ü arayınız veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir