Diyarbakır – Kayseri Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Kayseri ↔ Diyarbakır Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Kayseri Diyarbakır Arası Sadece Güney Kurtalan Ekspresi  Çalışmaktadır. Bu tren haftanın belirli günleri karşılıklı 1 Tren seferi düzenlenmektedir.

Diyarbakır istasyonundan gün içinde tek tren 11:10 de hareket etmektedir. Kayseri istasyondan ise 18:22 saatinde kalkış yapmaktadır.

Kayseri Diyarbakır tren seferleri: iki şehir arası günlük TCDD ye ait Güney ekspresi tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 80 km olup ortalama 13 saat 4 dk sürmektedir. Doğu ekspres tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 28,5 tl dir

Kayseri den Diyarbakır Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Diyarbakırdan dan Kayseri Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Kayseri ↔ Diyarbakır Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 28 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 42 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL

DİYARBAKIR – KAYSERİ GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Kayseri Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kayseri Diyarbakır Tren Yolu Güzergahı

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Kayseri Tren istasyonu telefonu 0 352 231 13 13 dır.

Diyarbakır Tren garı çalışma saatleri 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır.

Diyarbakır Tren istasyonu telefonu ? 0 412 226 63 53 dır

Diyarbakır ↔ Kayseri trenle kaç saat Sürer?

Diyarbakır Kayseri Diyarbakır Arası Trenle Yaklaşık  13 Saat sürmektedir.

Kayseri Diyarbakır Trenle kaç km? Diyarbakır Kayseri Arası Tren mesafesi 563km

Kayseri – Diyarbakır tren ile kaç saat sürer? Diyarbakır – Kayseri arası Tren yolu mesafesi 563 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat 11 dakika sürmektedir, Diyarbakır-Kayseri tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Diyarbakır – Kayseri tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kayseri – Diyarbakır arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kayseri ve Diyarbakır dan geçen Doğu Ekspresi TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Diyarbakır – Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kayseri ve Diyarbakır dan Geçen Doğu Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Diyarbakır – Kayseri treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kayseri – Diyarbakır Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri – Diyarbakır Tcdd Doğu Ekspresi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri – Diyarbakır tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Doğu Ekspresi trenidir. Kayseri veya Diyarbakır istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri – Diyarbakır Tcdd Doğu Ekspresinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Kayseri – Diyarbakır Çalışan Doğu Ekspresi kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri – Diyarbakır Tren saatleri?

Kayseri Diyarbakır Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kayseri den İlk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir. Diyarbakır dan ise ilk tren 11:10 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir