Diyarbakır – Kayseri Tren Saatleri

Anasayfa » Diyarbakır – Kayseri Tren Saatleri

Diyarbakır – Kayseri Tren Kalkış Saatleri

Güncel Diyarbakır – Kayseri Tren Saatleri ve bileti, Tren Garları arası haftanın beş günü TCDD’ye ait Kurtalan Ekspresi ile tek sefer yapılmaktadır. Şehir garından tren pazartesi, çarşamba, cuma, sonrasında cumartesi ve pazar günleri 13.47 saatinde kalkış yapmakta olup, hareketinden 14 saat 28 dakika sonra Kayseri Tren Garına varmaktadır.

Diyarbakır >KayseriTrenSefer Günü
13:4704:15KurtalanPt,ç, c,ct,p

Diyarbakır – Kayseri trenle kaç saat?

Kutalan Ekspresi ile tren yolculuğu 14 saat 28 dakika sürmektedir.

Diyarbakır – Kayseri Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren bileti 245 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz bilet ücreti 1415 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Kayseri Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Diyarbakır – Kayseri Arası Tren Seferleri Var mı?

Bu güzergahta TCDD’ye bağlı Kurtalan ekspresi ile Kayseri’ye her gün tren seferi yapılmaktadır. Genellikle Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

TrenTrenTren
562 km14s 28dk1 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Diyarbakır – Kayseri Arası Güzergah ve Durakları

Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Leylek > Duruş > Geyik > Ergani > Sallar > Maden > Gezin > Gölcük > Sivrice > Kürk > Uluova > Yolçatı > Şefkat > Baskil > Pınarlı > Duruş > Kuşsarayı > Duruş > Fırat > Battalgazi > Malatya > Yazıhan > Hekimhan > Akgedik > Akçamağara > Demiriz > Çetinkaya > Yenikangal > Bostankaya > Sivas > Bedirli > Hanlı > Şarkışla > Yeniçubuk > Karaözü > Sarıoğlan İstasyonlarında duruş yaparak en son Kayseri şehir garında seferini tamamlar.

Diyarbakır Kayseri Tren
Kayseri Diyarbakır Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Diyarbakır Tren Garı genellikle 07:30 – 18:15 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0412 2266353‘dür. Ayrıca Kayseri’ye tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir