Diyarbakır – Kayseri Tren Saatleri

İstasyonKalkış Saati
Kurtalan08:10
Batman09:56
Bismil11:04
Diyarbakır12:30
Ergani13:56
Malatya18:57
Hekimhan20:08
Sivas23:05
Şarkışla01:05
Kayseri03:17
Şefaatlı06:09
Yerköy07:02
Kırıkkale09:01
Ankara Varış11:11
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Kurtalan Ekspresinde 2+1 pulman, kuşetli, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. 2022

Diyarbakır – Kayseri Tren Seferleri

Kayseri Diyarbakır Arası Sadece Güney Kurtalan Ekspresi Çalışmaktadır. Bu tren ile haftanın 5 günü karşılıklı 1 Tren seferi düzenlenmektedir.

Diyarbakır – Kayseri treni saat kaçta?

Diyarbakır istasyonundan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 12:45 saatinde hareket etmektedir. Kayseri istasyondan ise pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri 18:56 saatinde kalkış yapmaktadır. İki şehir arasındaki bu yolculuk ortalama 14 saat 7 dakika sürmektedir.

Diyarbakır – Kayseri trenle kaç saat Sürer?

Diyarbakır – Kayseri arası Tren yolu mesafesi 563 Km olduğundan üvey Ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 14 saat 7 dakika sürmektedir.

Diyarbakır – Kayseri Tren fiyatları:

  • Kurtalan ekspresi pulman tam bilet:48 TL
  • Kurtalan Ekspresi Örtülü Kuşetli: 48 TL
  • Kurtalan Ekspresi Yataklı Vagon: 303 TL
trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Tren biletlerine öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaşına % 50
  • Çocuk (0-6) Ücretsiz.

TCDD Tren Bileti Satın Al

Diyarbakır Tren Garı çalışma saatleri

Diyarbakır Tren Garı 07:30 – 18:15 saatleri arası çalışmaktadır. Diyarbakır tren Garı telefon numarası,Telefonu 0 412 226 63 53 dır.

Kayseri Diyarbakır Tren Yolu Güzergahı

Kayseri – Diyarbakır arası çalışan trenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.