Eskişehir – Menemen Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Menemen ↔ Eskişehir Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Menemen Eskişehir Arası Sadece İzm Mavi Treni  her gün karşılıklı 1 Tren seferi Çalışmaktadır.

Eskişehir Menemen arası günlük TCDD ye ait İzmavi ekspres tren ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 427 km olup ortalama 10 saat 49 dk sürmektedir. İzmir Mavi tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 36,50 TL dir.

Eskişehir den Kalkan mavi tren 23:18 saatinde hareket etmektedir. Menemen den ise Kalkan mavi tren 18:39 saatinde hareket etmektedir.

Eskişehir ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer?

Eskişehir Menemen Eskişehir Arası Trenle Yaklaşık  12 Saat sürmektedir.

Menemen Eskişehir tren yolu güzergahı

Menemen ↔ Eskişehir Tren fiyatları:

  • İzmir Mavi Pulman  Tam 36 TL
  • İzmir Mavi Örtülü Kuşetli 50 TL
  • İzmir Mavi Yataklı Tek kişi 124 TL Çift Kişi 94 TL

MENEMEN – ESKİŞEHİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Menemen Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri: 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır.

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır.

Eskişehir Tren istasyonu telefonu 0 222 225 55 55 dır.

Eskişehir – Menemen tren ile kaç saat sürer?

Menemen – Eskişehir arası Tren yolu mesafesi 427 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat sürmektedir, Menemen-Eskişehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Menemen – Eskişehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir – Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve Menemen den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Menemen – Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Menemen den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Menemen – Eskişehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir – Menemen Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir – Menemen Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Eskişehir – Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Eskişehir veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir – Menemen Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Eskişehir – Menemen Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Eskişehir – Menemen Tren saatleri?

Eskişehir MenemenTren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Eskişehir den İlk tren 23:18 saatinde hareket etmektedir. Menemen den ise ilk tren 18:39 saatinde hareket etmektedir.