eskişehir akhisar treni

Eskişehir – Akhisar Tren Saatleri

Akhisar – Eskişehir Tren Saatleri

Tren AdıEskişehirAkhisar
Ege08:3009:02
Mavi23:5020:58
Eskişehir Akhisar tren saatleri Temmuz 2021

Akhisar – Eskişehir – Akhisar Arası Ege ve Mavi Tren Çalışmaktadır.

Eskişehir şehir garından tek tren 08:30 saatinde Ege Ekspresi hareket etmekte olup, Akhisar istasyonundan ise Ege Ekspresi 09:02 saatinde hareket etmektedir. İki istasyon arası karşılıklı TCDD Mavi tren ve Ege Ekspresi ile 2 sefer yapılmaktadır. Akhisar Eskişehir tren seferleri 9 saat 1 dk sürmektedir.  Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 41 tl dir.

Akhisar treni saat kaçta?, Eskişehir’e tren seferleri var mı? Ege Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Eskişehir Akhisar Treni

Akhisar – Eskişehir trenle kaç saat Sürer?

Akhisar – Eskişehir tren ile kaç saat sürer? Eskişehir – Akhisar arası Tren yolu mesafesi 405 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat 1 dakika sürmektedir, Eskişehir-Akhisar tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Eskişehir – Akhisar tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir-Akhisar Tren fiyatları

  • İzMavi Treni  Pulman 41 TL
  • Ege Ekspresi Tam bilet 39 TL
  • İzMavi Tren Yataklı Tek kişi 122 TL Çift Kişi 232 TL

AKHİSAR – ESKİŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Akhisar trenleri Akhisar Eskişehir Hattında hergün çalışır bu trenlerde Yataklı ve kuşetli vagonları bulunmaktadır.

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri:  24 saat Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 222 225 55 55 dir. Adresi: Tcdd Akhisar, Atatürk Mahallesi, Akhisar/Manisa

Akhisar Eskişehir tren yolu güzergahı

Eskişehir Akhisar Tren yolu Güzergahı

Akhisar Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 Danışma dır Adresi: Tcdd Akhisar, Atatürk Mahallesi, Akhisar/Manisa

Eskişehir Akhisar Trenle kaç km? Akhisar Eskişehir Arası Tren mesafesi 405  km

Eskişehir tren istasyonu

Eskişehir Akhisar En hızlı rota: E881 ve Bursa Eskişehir Yolu/D200 üzerinden kalkış: Tcdd Akhisar varış: Eskişehir

Eskişehir Akhisar arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve Akhisar dan geçen İzmir mavi treni TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi Tirenidir. Bu Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Akhisar Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Akhisar den Geçen İzmir mavi Ekspres trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Akhisar Eskişehir treninde yemekli vagon bulunur mu?

Eskişehir Akhisar Tcdd mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir Akhisar Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Eskişehir Akhisar tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi trenidir. Eskişehir veya Akhisar istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir Akhisar Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Eskişehir Akhisar Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd mavi Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akhisar Şehir Garı Tren Saatleri

Eskişehir Akhisar Tren saatleri?

Eskişehir Akhisar Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Eskişehir garından Kalkan ilk tren 23:18 saatinde hareket etmekte olup, Akhisar istasyonundan ise hareket eden ilk mavi trenin saati 20:06

Mavi Tren

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir