Eskişehir – İzmir Tren Saatleri

Anasayfa » Eskişehir – İzmir Tren Saatleri

Eskişehir – İzmir Tren Kalkış Saatleri

Güncel Eskişehir – İzmir Basmane Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında Ege Ekspresi ve Mavi tren ile haftanın her günü 2 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından öğlen 08.30 saatinde kalkış yaptıktan 10 saat 44 dakika sonra İzmir Tren İstasyonuna varmaktadır.

Eskişehir >İzmirSüreTren
08:3019:1410s 44dkEge Ekspresi
23:1608:379s 21dkİzmir Mavi

Eskişehir – İzmir Trenle kaç saat?

Mavi tren ile tren yolculuğu bu güzergahta 9 saat 21 dakika sürmektedir.

Eskişehir – İzmir Tren Bileti fiyatları

En ucuz tren bileti Ege Ekspresi 300 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz bilet ücreti 1200 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • İzmir Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş  %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Eskişehir > İzmir Tren Seferleri

TCDD’ye ait Mavi tren ve Ege Ekspresi ile Balıkesir’e her gün seferler yapılmaktadır. Genellikle Trenler 2+2 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Anahat Trende ayrıca yemekli vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
499 km10s 44dk2 Sefer
varvarvar

Eskişehir – İzmir Arası Güzergah ve Durakları

Ege Ekspresi Treni, Eskişehir Şehir garından kalkış yapar ve devamında Sabuncupınar, Alayunt, Kütahya, Köprüören, Tavşanlı, Balıköy, Dursunbey, Selimağa, Nusrat, Balıkesir, Gökköy (Balıkesir), Çukurhüseyin, Soğucak, Çalıköy, Savaştepe, Soma, Kırkağaç, Bakır, Çobanhasan, Sünnetçiler, Süleymanlı, Akhisar, Kapaklı, Kayışlar, İshakçelebi, Hacırahmanlı, Saruhanlı, Karaağaçlı, Manisa, Horozköy, Muradiye, Ayvacık, Emiralem, Menemen, Çiğli İstasyonlarında duruş yaparak en son İzmir şehir garında seferini tamamlar.

Eskişehir İzmir Tren
İzmir Eskişehir güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Eskişehir Hızlı Tren Garı genellikle 24 saat çalışmakta olup, telefonu 0222 2255555′dir. İzmir Basmane’ye tren bileti satın almak için 444 82 33 veya Tcdd e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir