Ergani – Malatya Tren Saatleri

İstasyonKalkış Saati
Kurtalan08:10
Batman09:56
Bismil11:04
Diyarbakır12:30
Ergani13:56
Malatya18:57
Hekimhan20:08
Sivas23:05
Şarkışla01:05
Kayseri03:17
Şefaatlı06:09
Yerköy07:02
Kırıkkale09:01
Ankara Varış11:11
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Kurtalan Ekspresinde 2+1 pulman, kuşetli, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. 2022

Dönüş treni için Malatya Ergani tren saatleri

Ergani tren garı çalışma saatleri

Ergani Tren Garı 09:00 – 18:00 saatleri arası çalışmaktadır. Ergani tren Garı telefon numarası,Telefonu 0 412 611 51 08 dır.

ergani malatya treni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.